0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від аскарид

Знайдено 24 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Аскариди є круглими xthdfvb, які паразитують виключно в людському організмі. Вони дуже швидко розмножуються в кишечнику і при відсутності адекватного лікування поширюються по всьому організму. Основний спосіб зараження аскаридами – пероральний. Хворий заражає зовнішнє середовище паразитами з допомогою фекалій. В організм іншої людини вони потрапляють через немиті руки. Ліки від аскарид – кращий спосіб позбавлення від неприємної проблеми.

Препарати від аскарид

Варто зауважити, що для запобігання зараження ефективніше дотримуватися правил гігієни. Всі фрукти, овочі перед вживанням їжі необхідно ретельно мити, після відвідування туалету, приходячи з вулиці обов'язково мити руки. Найчастіше захворювання зустрічається у дітей через те, що вони багато часу проводять на вулиці, грають з землею і в силу віку не завжди дотримуються правил гігієни.

Після потрапляння в організм личинка втрачає свою оболонку і починає мігрувати по організму. Потрапляє в ротову порожнину і заселяє кишечник, де посилено відкладає яйця і розмножується до величезної кількості особин. На весь процес йде до 3 місяців, а тривалість життя дозрілої аскариди 12 місяців.

Захворювання проявляється через 1-2 місяці головним болем, втома, підвищенням температури, болем, свербінням, печіння, порушується нормальна робота шлунково-кишкового тракту, пропадає апетит.

Лікування аскаридозу проводиться і використанням синтетичних і рослинних препаратів. Вони діють на паразитів, які вже сформувалися і практично безсилі по відношенню до личинок. Тому для усунення всіх паразитів в організмі необхідно проводити як мінімум два курси лікування.

Призначення препаратів повинно проводитися після проведення лабораторного дослідження для підтвердження виду паразитів. Не можна пити безконтрольно препарати про паразитів через їх токсичної дії на організм.

Кращі ліки від аскарид – Пірантел. Перевано його використовують для дітей, у яких проявляються симптоми захворювання і підтверджено наявність аскарид. Діючою речовиною препарату є памоат. Він використовується для усунення не тільки аскаридоза, а й інших паразитів, які можуть оселитися в організмі. Ефективний у разі, якщо захворювання, викликане відразу декількома групами паразитів.

При використанні таблетованій форми препарату для людини показано застосування однієї таблетки 1 раз на добу, запиваючи великою кількістю рідини. При аскаридозі в основному досить використання однієї таблетки, однак обов'язково повторити курс через 3 тижні.

Препарат максимально безпечний, тому може використовуватися для дітей 3 років. Маленьких пацієнтів краще лікувати за використання суспензії. Для кожного віку існує своя дозування:

  • від 6 місяців до 2 років – 125 мг;
  • для 2 років до 6 – 250 мг;
  • 6-12 років – 500 мг.
  • для дорослих пацієнтів до 75 кг – 750 мг;
  • більше 75 кг – 1000 мг.

Приймати представлений фармацевтичний препарат можна в будь-який зручний час незалежно від режиму харчування. Єдиним протипоказанням є вагітність. В аптеці можна придбати даний лікарський засіб за іншою назвою – Гельмінтокс.

На основі левомізолу доступний фармацевтичний препарат Декарис, який ефективно усуває аскариди у пацієнтів від 9 років і молодше з використанням дозування 50 мг для дітей і 150 мг для дорослих. Досить одного прийому представленого медикаменту з повторним курсом для повного позбавлення від проблеми.

Для усунення аскарид використовується фармакологічна група бензимідазолів, до якої належать:

  • альбендазол – торгова назва Зентелу;
  • вермокс;
  • ворміл;
  • мебендазол.

В основному фармацевтичні препарати цієї лікарської групи випускаються в дозуванні 400 мг. Для лікування дітей використовувати дозування 6 мг на 1 кг ваги. Неприпустимо використання речовини для лікування дітей до двох років, при вагітності і в період годування грудьми. Вони впливають на процеси всмоктування їжі гельмінтами і в наслідок нестачі поживних речовин, ті гинуть. Тривалість лікування представленими препаратами залежить від стану пацієнта і може тривати навіть місяць.

Для усунення аскарид можуть використовуватися і рослинні речовини, які володіють більш м'яким дією, не настільки токсичні, але при цьому добре справляються з проблемою. До таких лікарських трав відноситься пижмо, яка продається у вигляді чаю в пакетиках або в розсип.

При комплексному усуненні аскаридозу не обійтися без застосування сорбентів. Вони допомагають вивести токсини з організму, знизити прояв аскаридоза і не допустити негативного дії препаратів про гельмінтів. Список сорбентів, які краще використовувати очолює Сорбекс. Він представлений і в дозуванні для дітей, і для дорослих. Форма капсул дозволяє домогтися максимального терапевтичного ефекту без втрати речовиною своїх властивостей.

Ціни на Препарати від аскарид

Препарати від аскаридЦіна
Сорбекс капсули по 0,25 г, 20 шт.
82,7грн
Пірантел пігулки по 250 мг, 30 шт.
299,8грн
Альдазол 400 мг №3 таблетки
137,6грн
Гельмінтокс таблетки по 250 мг, 3 шт.
82,8грн
Декарис таблетки по 150 мг, 1 шт.
162,6грн