0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Еластичні бинти

Знайдено 58 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Бинт Мартенса, 5 м
110,2грн
Є в наявності

Еластичний бинт — предмет першої необхідності при травмах, розтягненнях і ударах. На відміну від звичайного, в основу еластичного бинта вплетені еластичні нитки. Це дозволяє виробу не деформуватися після першого накладення і створити надійну компресію і фіксацію м'яких тканин.

Види бинтів

За рівнем розтяжності, пов'язки поділяються на 3 класи:

  • високої розтяжності. Він здатний розтягуватися, як мінімум, в 2 рази і забезпечити мінімальну компресію. Застосовуються з метою профілактики розвитку варикозу і різних гематом після хірургічних втручань;
  • середнього ступеня, які здатні розтягуватися в 1,5-2 рази. Такий бинт здатний забезпечити середню компресію. Використовується для лікування пацієнтів з венозною недостатністю;
  • низькою, здатні подовжуватися до 40% від своєї початкової довжини. Вони забезпечують максимальну компресію і застосовуються при тромбозі або трофічної виразці. Залежно від техніки накладення, він здатний забезпечити компресію 3-4 класу.

За формою виділяють 3 види еластичних пов'язок:

  • стрічкові. Комплектуються шпильками і скріпками, за допомогою яких еластична пов'язка фіксується на тілі пацієнта;
  • трубчасті, які зовні нагадують еластичні безшовні трубки. Використовуються в травматології або хірургії для надійної фіксації марлевих пов'язок. Можуть застосовуватися в стаціонарних, домашніх, клінічних та польових умовах під час надання першої медичної допомоги;
  • самофіксуючий. Така бандажная продукція широко застосовується в травматології, ортопедії та флебології. Вона оснащена спеціальними липучками, які надійно фіксують виріб на тілі без будь-яких додаткових застібок.

За своїм призначенням виділяють:

  • сітчасті і трикотажні вироби для кінцівок і тулуба;
  • компресійні — для лікування варикозу;
  • операційні вироби для фіксації марлевих пов'язок;
  • бинти для фіксації суглобів при розтягуванні голеностопа, зап'ястя або щиколотки.

Відмінності тканинних бинтів від в'язаних

Тканинні бинти зберігають свою первісну еластичність навіть після частих прань. Розтяжність в'язаних виробів помітно знижується після 2-3 прань.

В'язані бинти виготовляються з натуральних матеріалів. Вони відмінно пропускають повітря, не подразнюють шкіру і легко закріплюються на кінцівки спеціальними кліпсами.

Ткані бинти виготовляються з бавовняної пряжі, а також латексних ниток, які обплетені поліефіром. Вони легко закріплюються на кінцівки і не обсипаються при розрізанні на частини.

Вибираючи еластичну продукцію, звертайте увагу на її склад. Краще вибирати вироби з великим вмістом бавовни, оскільки бинти з синтетичних тканин не пропускають повітря і здатні викликати роздратування. В іншому, все еластичні сучасні пов'язки схожі між собою — вони призначені для регулярного використання, не бояться багаторазового прання і при правильній фіксації гарантують позитивний лікувальний ефект.

Ціни на Еластичні бинти

Еластичні бинтиЦіна
Бінт Мартенса, 5 м
110,2грн
Бинт еластичний сітчастий трубчастий Тип-1 бавовна (голова, стегно) 25 см х 7 см, 1 шт.
37,1грн
Бинт еластичний сітчастий трубчастий Тип-2 поліестер (рука, нога), 25см х 3см - Міран
11,9грн
Бинт эластичный сетчатый трубчатый Тип-2 25смх7см полиэстер (голова,бедро)
23,5грн
Бинт эластичный сетчатый трубчатый Тип-2 15смх7см полиэстер (голова,бедро)
15,6грн