0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати кальцію

Знайдено 45 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Золта 4 мг/5 мл N1 концентрат
559,6грн
Немає в наявності

Кальцій — це мікроелемент який має особливу цінність для організму. Він впливає на стан зубів, кісток, волосся і нігтів. Ця речовина надходить в організм разом з продуктами харчування, але при незбалансованому раціоні і деяких станах може спостерігатися нестача кальцію. В такому випадку, лікар може призначити відповідні медикаменти, які потрібно приймати згідно з інструкцією, адже шкода здоров'ю може заподіяти не тільки його недолік, але і надлишок.

Ліки, що містять кальцій

Кальцій має наступні функції:

  • прискорює і покращує процеси згортання крові;
  • сприяє нормалізації обміну хлориду натрію і вуглеводів;
  • допомагає правильно сформувати людський скелет;
  • контролює секрецію гормонів і скорочення м'язів;
  • знижує проникність стінок судин;
  • має протизапальну дію.

Підвищена кількість кальцію необхідно спортсменам, людям, постійно контактують з пилом, який застосовує стероїдні гормони і глюкокортикоїди. Таблетки кальцію призначають для вагітних, також вони можуть знадобитися для дітей до року, у яких тільки формується скелет.

Недолік цього мікроелемента часто обумовлений низькокалорійною дієтою, що властиво для жінок. Важливо стежити, щоб з продуктами харчування надходила достатня кількість даного компонента. Якщо ж цього не вдається домогтися, знадобляться певні медикаменти.

Брак кальцію може привести до розвитку різних захворювань - розсіяного склерозу, остеопорозу, збільшення ризику переломів, погіршення здоров'я зубів.

Всі препарати можна розділити на 3 групи. Тільки лікар приймає рішення, які з них будуть ефективні в конкретному випадку.

  • монопрепарати — не містять ніяких добавок, тільки сам мікроелемент. Це може бути Кальцію карбонат, Лактат кальцію і т.д .;
  • комбіновані — містять інші мікроелементи крім кальцію, наприклад вітамін Д. Може бути призначений Кальцій Д3 Нікомед;
  • полівітамінні — містять велику кількість вітамінів і мікроелементів, призначають, коли пацієнтам не вистачає інших речовин. Це Вітрум, Мульті-табс і т.д.

Препарати антагоністи кальцію призначають, коли необхідно «пригальмувати» дію цього елемента в організмі. Це може бути пов'язано з гіпертонією, ІХС, стенокардією та іншими патологіями. Виділяють Верапаміл, Бенідіпін, Амлодипін.

Ліки з кальцієм мають істотний недолік, вони погано засвоюються. Це вимагає прийому магнію, фосфору і вітаміну Д. Всі чотири компоненти набагато краще засвоюються при одночасному прийомі, і приносять значно більше користі для здоров'я. Саме тому, лікарі часто рекомендують полівітамінні комплекси.

Препарати кальцію: ціни в аптеці

Недорогі препарати для кісток, ефективні при переломах, при артрозі, з вітамінами і т.д. можна купити в аптеці. Перш за все, необхідно пройти діагностику і визначити причину стану, тоді лікар надасть вам список засобів в таблетках. Щоб заощадити час і гроші, введіть назву ліків на сайті «Аптека24» і ви знайдете кращі пропозиції. Тут завжди вигідна ціна і швидка доставка по Україні.

Ціни на Препарати кальцію

Препарати кальціюЦіна
Кальцію глюконат таблетки по 500 мг, 10 шт. - Артеріум
17грн
Азвестів таблетки, 60 шт.
159,7грн
Кальцію глюконат таблетки 500 мг, 10 шт. - Лубнифарм
13,3грн
Кальцію Глюконат-Дарниця таблетки по 500 мг, 10 шт.
17,6грн
Кальцій-D3 форте таблетки N120
415,7грн