0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при болях в нирках

Знайдено 44 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Нефрофит сбор, 50 г
Немає в наявності

Багато ниркових захворювань супроводжуються підвищеною температурою, болісними відчуттями в боці, а також спазмами в лівій або в правій нирці. Щоб зняти біль і усунути симптоми, використовують таблетки з різних груп медикаментів. Яку з них призначити — вирішує лікар, на підставі результатів проведеної діагностики. Самостійне лікування неприпустимо і загрожує пгіршенням ситуації.

При більшості захворювань біль в області нирок може бути, як постійна, так і періодична, частіше вона слабо виражена, ниюча, пацієнти скаржаться на відчуття, що тягнуть. Ці ознаки повинні стати приводом звернутися до лікаря, але далеко не завжди свідчать про наявність патології саме нирок. Ниркові кольки характеризуються різким і гострим болем, який не проходить, яке б положення не зайняв би пацієнт. Причини болю — захворювання нирок, травми, вагітність та ін. Нерідко вони болять після вживання алкоголю.

Ліки проти болю в нирках

Щоб полегшити стан пацієнта і купірувати біль, призначають спазмолітики і анальгетики. Медикаменти першої групи знімають спазм органів і м'язів судин, що ослабляє больовий синдром. Якщо відчуття можна перетерпіти, не потрібно приймати спазмолітики, так як це утруднить постановку діагнозу.

Препарати цієї категорії можна розділити на кілька груп:

  • міотропні — впливають безпосередньо на клітини органів. До них відносяться Но-шпа, Дротаверин;
  • комбіновані — нормалізують температуру тіла, усувають запалення і спазм гладких м'язів. Це Спазмалгон, Спазган, Баралгін, Ревалгін.

Головне завдання анальгетиків — знеболювання. Список найбільш ефективних:

  • Анальгін;
  • Пенталгін;
  • Нурофен;
  • Панадол.

Нестероїдні лікарські препарати знижують температуру тіла, знімають біль і їх прийом не супроводжується побічними ефектами. До них відносять: Диклофенак, Індометацин та ін.

Профілактика болю в нирках передбачає ведення здорового способу життя, контроль вживання солей і рідин, регулярні медичні огляди.

Засоби від болю в нирках: ціни в аптеці

Отримавши від лікаря список рекомендованих до вживання лікарських препаратів від болю в нирках, перш ніж купити їх в аптеці, скористайтеся ресурсом "Аптека24". Ввівши в пошук назву потрібного медикаментозного засобу, ви отримаєте повний опис його складу і особливостей прийому, і дізнаєтеся, яка найдоступніша ціна. Відразу ж, не виходячи з дому, ви можете замовити всі необхідні медикаменти онлайн.

Ціни на Препарати при болях в нирках

Препарати при болях в ниркахЦіна
Тринефрон-Здоров'я капсули, 60 шт.
173,6грн
Раміприл-Тева таблетки по 5 мг, 30 шт.
216,8грн
Фитолизин паста в тубе, 100 г
293,6грн
Реналган розчин для ін'єкцій ампули по 5 мл, 5 шт.
170,7грн
Раміприл-Тева таблетки по 10 мг, 30 шт.
307,7грн