0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Диспорт

Нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Фільтри
Ціна
-

Диспорт — це відмінний засіб, який допомагає позбавитися від зморшок в області чола і перенісся, а також від дрібних мімічних зморшок, розташованих навколо очей. Вони можуть з'являтися навіть в молодому віці, так як на надмірну рухливість лицьових м'язів впливають в основному генетичні чинники. Саме з цієї причини більшість дівчат звертається до косметолога. І впоратися з ними допомагають препарати Ботокс або Диспорт.

Часто зустрічається питання про те, який з них краще. Виявляється, в обох засобах один і той же діюча речовина — це ботулінічний токсин типу А. Просто ботокс випускають в Штатах, а диспорт у Франції. Кожен з представлених препаратів має свою унікальну формулу і клінічний профіль, тому їх дози не є взаємозамінними. Різниця між ними полягає в терапевтичній дозі, співвідношенні дози і ефекту, антигенному потенціалі і профілі безпеки. Кожен виробник експериментує зі складом, бажаючи досягти максимального результату.

Для введення препарату використовуються внутрішньом'язові ін'єкції. Ця процедура не забере багато часу, але попередньо потрібно поспілкуватися з лікарем, щоб виявити свідчення. До них відносяться гіперкінетичні складки, необхідність скорегувати форму куточків рота, брів, губ, а також гіпергідроз — стан, при якому спостерігається підвищена пітливість. Уколи використовуються не тільки в косметології. У медицині це ефективні ліки проти офтальмологічних захворювань, також воно допомагає усунути порушення тонусу м'язів. Також варто врахувати протипоказання. Вони можуть бути тимчасовими, наприклад вік, період вагітності та лактації, прийому певних медикаментів, наявність інфекційних захворювань, а також постійними. До них відноситься індивідуальна непереносимість, хронічні патології дихальних шляхів і нервово-м'язової системи, крові.

Ін'єкції диспорта

Дія препарату повною мірою описується в інструкції. Воно пов'язане з особливостями роботи м'язових тканин людини. Коли з ЦНС поступають електричні нервові імпульси, вони призводять до скорочення і розслаблення мускулатури. Сама передача забезпечується завдяки спеціальній речовині — медіатора ацетилхоліну.

Токсин ботулізму, який міститься в Диспорті, блокує цей медіатор, що призводить до припинення руху нервового імпульсу. Після введення препарату, провідність лицьової мускулатури частково обмежуються, розслабляються підшкірні м'язи. В результаті чого, сповільнюється утворення зморшок. Вже наявні мімічні складки поступово розгладжуються.

Так як ці уколи краси містять невелику концентрацію ботулотоксину, немає ніякого негативного впливу на сусідні тканини. Згодом даний препарат і зовсім виводиться з організму повністю. Тому ефект від процедури тимчасовий, і щоб його підтримувати, знадобиться додаткове введення через півроку. Результат накопичувальний, кожний наступний сеанс допомагає закріпити його на більший термін. Перші зміни після ін'єкцій помітні через деякий час.

Головне в цьому питанні — відповідально вибрати лікаря. Ефективність диспорта багато в чому залежить від того, наскільки космітолог компетентний в анатомії мускулатури особи.

Диспорт: ціни в аптеці

Купити препарат Диспорт за доступною ціною пропонує фармацевтична компанія «Аптека24». Досить ввести назву в пошук на сайті або вивчити список представлених категорій.

Перед покупкою і запланованими ін'єкціями варто відмовитися від прийому антибіотиків, а також антикоагулянтів. Також за день до сеансу варто не вживати алкоголь, не пити багато кави, не курити. У сам день проведення процедури краще не займатися ніякими активностями, які вимагають нахиляння голови (прасування, прибирання і т. Д.), Так як тоді прилив крові до обличчя збільшується, що може позначитися на неправильному розподілі препарату через посилення кровообігу.

Вже після проведення процедури не можна торкатися до місць уколів, розтирати їх. Найближчим часом краще не лежати, не займатися спортом, не вживати алкоголь, не відвідувати лазні і сауни.