0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Контрацепція

Знайдено 51 товар
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Ще не так давно у людей не було можливості тримати своє сексуальне життя під контролем і планувати вагітність свідомо. Сьогодні вдалося досягти такої свободи, завдяки вченим і фармацевтам, які регулярно вдосконалюють методи контрацепції. У кожного з них є свої плюси і мінуси, що дозволяє індивідуально підібрати оптимальний спосіб.

Засоби контрацепції

За ступенем ефективності сучасну контрацепцію можна розділити на наступні групи:

  • гормональна — найбільш ефективна (99,7%) — її головна особливість полягає в механізмі впливу на жіночий організм. Протизаплідні таблетки впливають на статеву систему комплексно, пригнічують овуляцію, згущують слиз в цервікальному каналі, стоншується шар ендометрія. Цей метод контрацепції підходить також для дівчат, яєчникам яких потрібен "відпочинок", препарати забезпечують необхідну дозу гормонів. Важливо розуміти, що гормональні препарати захищають тільки від вагітності, щоб уникнути інфекційних захворювань, знадобиться додаткова контрацепція.

Акушерство і гінекологія активно використовують препарати у формі супозиторіїв. Свічки в гінекології застосовують при лікуванні різних захворювань: запальних, інфекційних, грибкових. За місцем дії вони діляться на що вводяться:

  • вагінально — нагадують за формою овал або яйце;
  • ректально — схожі на циліндр — або конусоподібний предмет;
  • згідно з інструкцією в гінекології — у матку, сечовід та інші особливі місця, завдяки цьому мають тонку форму палички.

Препарати контрацепції

Активна речовина в супозиторіях змішана з основою, яка формує свічку, яка, при введенні в тіло, плавиться. Склад і правила введення препаратів у формі свічок описуються в інструкції.

По застосуванню в гінекології їх поділяють:

  • внутрішньоматкова — 99.2-99.8% — даний вид контрацепції призначений також для жінок. По суті, це вагінальна спіраль або внутрішньоматкова гормональна система. У першому випадку, спіраль не дає заплідненій яйцеклітині прикріпитися, у другому — система періодично звільняє потрібну кількість гормонів, які пригнічують активність сперматозоїдів, що підвищують в'язкість слизу і стоншують ендометрій;
  • імплантати та ін'єкції — 90-99%  — така контрацепція працює за таким же принципом, як і оральна, відрізняється тільки метод введення гормонів;
  • пластир і кільце — 92% — підходять для організованих жінок, так як необхідно дотримуватися чітких схеми використання даних видів контрацепції. Незважаючи на те, що гормональна контрацепція — найнадійніша, вона має ряд обмежень по застосуванню, тому перед її використанням необхідна консультація гінеколога;
  • бар'єрна — презерватив, ковпачок, діафрагма, губка — 84-85% — презерватив є єдиним видом, який захищає не тільки від небажаної вагітності, але також бактерій і інфекцій. Недостатньо висока ефективність пояснюється тим, що цей продукт може порватися. Також, це єдина чоловіча контрацепція, інші бар'єрні види призначені для жінок. Негормональна контрацепція вимагає попередньої підготовки, а тому може викликати дискомфорт;
  • екстрена разова контрацепція — не рекомендується для регулярного використання, підходить в якості винятку, після сексу без використання надійних методів, або в разі псування презерватива. Вона швидка і діє миттєво.

Препарати контрацепції: ціна в аптеці

Купити сучасні методи контрацепції можна в будь-якій аптеці. Але навіть у одного і того ж продукту, ціна може відрізнятися в залежності від місця, де ви його купуєте.

Ціни на Контрацепція

КонтрацепціяЦіна
Фемостон таблетки по 1 мг/10 мг, 56 шт.
1 193,8грн
Джаз таблетки противозачаточные, 28 шт.
338,3грн
Фарматекс супозиторії вагінальні протизаплідні по 18,9 мг, 10 шт.
222,8грн
Белара гормональні таблетки, 63 шт.
1 222,9грн
Джаз плюс таблетки протизаплідні, 28 шт.
355,9грн