www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Белара №21 таблетки

  • Купить Белара №21 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Белара №21 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Белара №21 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Белара №21 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 129.0208
276.49 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Белара №21 таблетки

Для женского здоровья важно правильно выбранный контрацептив. Среди часто назначаемых в Украине - противозачаточные таблетки Белара №21. На отечественном фармацевтическом рынке нашел свою нишу это германский препарат. Одобрен он медицинскими специалистами. Женщины оставляют положительные отзывы о Белара. Назначает контрацептив гинеколог. Рекомендован регулярный медосмотр и контроль функции печени в период, когда происходит применение Белара. Возможно проявление побочных реакций как слабовыраженных, не доставляющих неудобств женщине. Так и тяжелых побочных реакций, что требуют отмены Белара. Выписывая препарат, врач должен предупредить о них. А женщина может прочесть об этих таблетках дополнительную информацию на медицинских ресурсах в интернете.

Также подробная их характеристика есть в инструкции Белара. Наличие ее в упаковке обязательно. Доступна она к ознакомлению и на нашем ресурсе. На сайте Аптека 24 указана реальная стоимость Белара. В нашем ассортименте представлены оригинальные лекарственные средства. Имеем сертификаты на препараты.

Купить Белара у нас удобно и комфортно. Активно востребована услуга доставки заказанных лекарств. Приобретая Белара в Киеве воспользуйтесь ей. Причем дополнительных затрат не будет, оформив заказ на требуемую сумму. Услуга бесплатна. А так как достаточно весомая цена у Белара, это еще и выгодно. Заострите внимание на противопоказаниях. Грудное вскармливание среди них перечислено. На этот период подберите с доктором аналоги Белара.

Таблетки не измельчают - это важно. Эффективность контрацептивных средств во многом зависит от правильного и четкого их приема. В описании Белара ясно и подробно изложена схема приема таблеток при разных показаниях. Если врач не сделал других предписаний, придерживайтесь рекомендаций производителя. Гормональные таблетки Белара нужно принимать в одно и тоже время дня. Для удобства контроля приема на упаковке есть специальная маркировка.

Цена Белара №21 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Белара №21 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Белара №21 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

БЕЛАРА®

(BELARA®)

 

Склад:

діючі речовини:  1 таблетка,  вкрита  плівковою  оболонкою,  містить: хлормадинону ацетату 2 мг, етинілестрадіолу 0,03 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, магнію стеарат,  гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол 6000), пропіленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: світло-рожеві, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Ядро білого або майже білого кольору.

 

Фармакотерапевтична група. Гормональні контрацептиви для системного застосування. Прогестагени та естрогени, фіксовані комбінації. Код АТХ G03A А15.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Безперервне застосування препарату Белара® протягом 21 дня пригнічує секрецію фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) і лютеїнізуючого гормону (ЛГ) гіпофізом і, як наслідок, пригнічує овуляцію. Спостерігається проліферація ендометрія і його секреторна трансформація. Також змінюється консистенція цервікального слизу. Це ускладнює проходження сперматозоїдів через цервікальний канал і призводить до порушення їх рухливості.

Мінімальна доза хлормадинону ацетату, що забезпечує повне пригнічення овуляції, становить 1,7 мг. Доза, необхідна для трансформації ендометрія, становить 25 мг на цикл.

Хлормадинону ацетат є прогестогеном з антиандрогенними властивостями. Механізм його дії заснований на здатності заміщати андрогени на специфічних рецепторах і може мати сприятливий ефект (наприклад контроль  ендогенного андрогену і зменшення вугрів або гірсутизму).

Об’єднаний результат даних із шести великих неінтервенційних досліджень були проаналізовані з метою оцінки ефективності контрацепції, параметрів циклу, симптомів дисменореї і захворювань шкіри при застосуванні таблеток, які містять 0,03 мг етинілестрадіолу і 2 мг хлормадинону ацетату молодим і дорослим жінкам при стандартному або подовженому циклах.  Дані, щодо застосування препарату 60508 жінкам (325937,5 циклу) і їх результати наведені в наступній таблиці:

Параметр

Молоді жінки

Дорослі жінки

Початкові данні

Кінцеві данні

Початкові данні

Кінцеві данні

Стабільний цикл

75,2 %

81,8 %

61,6 %

83,3 %

Міжменструальні кровотечі

29,3 %

23,4 %

33,8 %

25 %

Аменорея

16,9 %

4,2 %

14,8 %

4,8 %

Зниження інтенсивності кровотечі

18,7 %

0,8 %

12,7 %

1,2 %

Дисменорея

62,5 %

18 %

43,7 %

26,6 %

Спочатку поширеність себореї та вугрів  у 73,7 % молодих і у 73,5 %  дорослих жінок було однаковими за віковими підгрупами, за винятком дорослих віком ≥35 років, де вона була дещо нижчою (66 %). У кожній підгрупі відбулося значне зниження шкірних проблем протягом періоду спостереження. У  фінальний візит, тільки 45,9 % молодих і 47,3 % дорослих жінок мали себорею і вугри.

EE/CMA призвів до дуже низької частоти вагітностей, даючи практично індекс Перля 0,34 [95 % довірчий інтервал (ДІ) 0,27-0,42]:

• у молодих пацієнток: практичний індекс Перля 0,36 (95 % ДІ 0,22-0,55), теоретичний індекс Перля 0,09 (95% ДІ 0,03-0,2), включаючи 75761,75 циклу;

• у дорослих пацієнток: практичний індекс Перля 0,33 (95 % ДІ 0,25-0,42), теоретичний індекс Перля 0,07 (95% ДІ 0,04-0,12), включаючи 246082,50 циклу.

Ефект препарату, що містить етинілестрадіол 0,03 мг та  хлормадинону ацетат 2 мг при  помірному папульозно-пустульозному акне, оцінювали при плацебо-контрольованому дослідженні (6 циклів лікування, 251 жінка)  порівняно з препаратом, який містить 0,03 мг етинілестрадіолу у поєднанні з 0,15 мг левоноргестрелу (12 циклів лікування, 200 жінок). Основним показником ефективності була частка пацієнтів, для яких скорочення на 50 % кількості числа папул та/або пустул на половині обличчя було знайдено між першою експертизою і 6-м або 12-м циклом лікування.

Препарат, який містив етинілестрадіол 0,03 мг і хлормадинону ацетат 2 мг досяг статистично значущої високої швидкості відгуку в лікуванні акне  порівняно з плацебо (64,1 % проти 43,7 %). Щодо себореї загальна резолюція по 6-му циклу  становила 41,5 % хворих при застосуванні таблеток етинілестрадіолу 0,03 мг і хлормадинону ацетату 2 мг проти 23,9 % пацієнтів, які отримували плацебо. Порівняно з EE/левоноргестрелом, таблетки етинілестрадіол 0,03 мг і хлормадинон ацетат 2 мг досягли статистично значущої

вищої швидкості відгуку при лікуванні акне проти препарату порівняння (59,4 % проти 45,9 %, ITT аналіз). Відносно себореї повне вирішення на 12-му циклі відбулося у 80 % пацієнтів, які застосовували етинілестрадіол 0,03 мг і   хлормадинону ацетат 2 мг проти 76,2 % пацієнтів, які приймали  ЕЕ/левоноргестрел.

Клінічна ефективність

У ході клінічних досліджень, в яких застосування препарату Белара® тестувалося з участю 1655 жінок протягом 2 років на прикладі більше 22000 циклів, було зареєстровано 12 вагітностей. 7 жінок у період запліднення яйцеклітини робили помилки в прийомі препарату, страждали супутніми захворюваннями, що супроводжуються нудотою або блюванням, або одночасно приймали лікарські препарати, що знижують контрацептивний ефект гормональних засобів.

Індекс Перля

Кількість вагітностей

Індекс Перля

95 % довірчий інтервал

Звичайне застосування

12

0.698

[0,389; 1,183]

Бездоганне

застосування

5

0.291

[0,115; 0,65]

Фармакокінетика.

Хлормадинону ацетат (ХМА)

Всмоктування

Після прийому всередину ХМА швидко і практично повністю всмоктується. Системна біодоступність ХМА висока, оскільки він не піддається первинному метаболізму в печінці. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1-2 години.

Розподіл

Понад 95 % ХМА зв’язується з білками плазми крові, в основному з альбуміном. ХМА не зв’язується з глобуліном, що зв’язує статеві гормони або з глобуліном, який зв’язує кортизол. ХМА накопичується переважно в жировій тканині.

Метаболізм

Різні процеси відновлення, окислення і зв’язування з глюкуронідами і сульфатами призводять до утворення безлічі метаболітів. Основними метаболітами в плазмі крові є   3α- та 3β-гідрокси-ХМА з періодом напіввиведення, що істотно не відрізняється від неметаболізованого ХМА. 3-гідрокси- метаболіти мають антиандрогенну активність, схожу з активністю самого ХМА. У сечі метаболіти містяться в основному у формі кон’югатів. Після ферментативного розщеплення основним метаболітом стає 2α-гідрокси- ХМА, також утворюються 3-гідроксиметаболіти і дигідроксиметаболіти.

Виведення

Середній період напіввиведення ХМА з плазми крові становить приблизно 34 години (після одноразової дози) і близько 36-39 годин (після багаторазового застосування). Після перорального застосування ХМА та його метаболіти виводяться у приблизно рівних кількостях як через нирки, так і через кишечник.

Етинілестрадіол (ЕЕ)

Всмоктування

ЕЕ швидко і практично повністю всмоктується після прийому всередину, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові через 1,5 години. Внаслідок пресистемного зв’язування та метаболізму в печінці абсолютна біодоступність становить лише близько  40 % і схильна до сильної індивідуальної варіабельності (20-65 %).

Розподіл

Наявні в літературі відомості про концентрацію ЕЕ в плазмі крові сильно варіюють. Близько 98 % етинілестрадіолу зв’язується з білками плазми крові, практично винятково з альбуміном.

Метаболізм

Як і природні естрогени, ЕЕ біотрансформується через гідроксилювання ароматичного кільця (медіатором є система цитохрому Р450). Основним метаболітом є 2-гідрокси-ЕЕ, який трансформується до інших метаболітів і кон’югатів. Етинілестрадіол піддається пресистемному зв’язуванню як у слизовій оболонці тонкого кишечнику, так і в печінці. У сечі знаходять в основному глюкуроніди, а в жовчі і плазмі крові − сульфати.

Виведення

Середній період напіввиведення ЕЕ з плазми крові становить приблизно 12-14 годин. ЕЕ виводиться нирками і через кишечник у співвідношенні 2:3. Сульфат ЕЕ, виведений з жовчю після гідролізу кишковими бактеріями, піддається печінково-кишковій рециркуляції.

Дані доклінічних досліджень безпеки

Естрогени мають низьку гостру токсичність. Внаслідок виражених відмінностей між видами експериментальних тварин, а також відмінностей, що існують між тваринами і людиною, результати дослідження естрогенів на тваринах мають обмежену прогностичну цінність для людини. Етинілестрадіол є синтетичним естрогеном, який часто використовують у пероральних контрацептивах. Лабораторні дослідження на тваринах показали, що навіть у відносно низьких дозах ця речовина володіє ембріолетальною дією; у приплода чоловічої статі спостерігалися аномалії розвитку органів сечостатевої системи та ознаки фемінізації. Ці ефекти розглядаються як видоспецифічні.

Було виявлено, що хлормадинону ацетат має ембріолетальну дію при введенні кроликам, щурам і мишам. Більш того, тератогенна дія спостерігалася при введенні ембріотоксичних доз кроликам і найнижчих досліджуваних доз (1 мг/кг/добу) − мишам. Значущість отриманих даних щодо застосування препарату людиною невстановлена.

У ході загальноприйнятих доклінічних досліджень безпеки, які вивчали хронічну токсичність, генотоксичність і онкогенний потенціал препарату, не було виявлено особливих ризиків для людини, за винятком тих, що вже описані в інших розділах інструкції для медичного застосування препарату.

 

 

 

Клінічні характеристики.

Показання. Гормональна контрацепція.

Лікування помірних звичайних  вугрів у жінок, для яких показана гормональна контрацепція  етинілестрадіолом та хлормадиноном ацетатом.

 

Протипоказання. Комбіновані пероральні контрацептиви (КПК) не можна застосовувати при наявності захворювань, зазначених нижче. При виникненні одного з таких станів на тлі прийому препарату Белара®, слід негайно припинити прийом препарату.

·        Наявність або ризик виникнення венозної тромбоемболії (ВТЕ):

       наявна венозна тромбоемболія (на антикоагулянтах) або посилання  в історії хвороби (наприклад тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії);

       відома спадкова або набута схильність до розвитку ВТЕ, такі як  резистентність до активованого протеїну С, включаючи лейденівську мутацію V фактора; дефіцит антитромбіну III, дефіцит протеїну С, дефіцит протеїну S;

       запланована операція з довготривалою іммобілізацією (див. розділ «Особливості застосування»);

       високий ризик  венозної тромбоемболії у зв’язку з наявністю множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування»).


Белара №21 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Белара №21 таблетки Видеообзор

Белара №21 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 2 мг/0,03 мг № 21 (21х1) у блістерах
Виробник ВАТ "Гедеон Ріхтер", Угорщина
Вік Препарат не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Chlormadinone and ethinylestradiol
Показання Показання. Гормональна контрацепція. Лікування помірних звичайних вугрів у жінок, для яких показана гормональна контрацепція етинілестрадіолом та хлормадиноном ацетатом
Протипоказання Комбіновані пероральні контрацептиви (КПК) не можна застосовувати при наявності захворювань, зазначених нижче. При виникненні одного з таких станів на тлі прийому препарату Белара®, слід негайно припинити прийом препарату. · Наявність або ризик виникнення венозної тромбоемболії (ВТЕ): ? наявна венозна тромбоемболія (на антикоагулянтах) або посилання в історії хвороби (наприклад тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії); ? відома спадкова або набута схильність до розвитку ВТЕ, такі як резистентність до активованого протеїну С, включаючи лейденівську мутацію V фактора; дефіцит антитромбіну III, дефіцит протеїну С, дефіцит протеїну S; ? запланована операція з довготривалою іммобілізацією (див. розділ «Особливості застосування»); ? високий ризик венозної тромбоемболії у зв’язку з наявністю множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування»). · Наявність або ризик виникнення артеріальної тромбоемболії (АТЕ): ? наявна артеріальна тромбоемболія або посилання в історії хвороби (наприклад інфаркт міокарда) або продромальні стани (стенокардія); ? цереброваскулярні захворювання ? наявний або в анамнезу інсульт або продромальні стани (транзиторна ішемічна атака); ? відома спадкова або набута схильність до розвитку АТЕ, такі як гіпергомоцистеїнемія, антитіла до фосфоліпідів (антитіла до антикардіоліпіну, вовчаковий антикоагулянт); ? мігрень в анамнезі з вогнищевою неврологічною симптоматикою; ? високий ризик артеріальної тромбоемболії у зв’язку з наявністю множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування») або наявних факторів ризику, таких як цукровий діабет, що супроводжується судинними ускладненнями; тяжка артеріальна гіпертензія, тяжка дисліпопротеїнемія. · Втрата контролю над цукровим діабетом. · Неконтрольована артеріальна гіпертензія або значне підвищення артеріального тиску (значення, що постійно перевищують 140/90 мм рт.ст.). · Гепатит, жовтяниця, порушення функції печінки до нормалізації показників функції печінки. · Генералізований свербіж, холестаз, зокрема під час попередньої вагітності або терапії естрогенами. · Синдром Дубіна-Джонсона, синдром Ротора, порушення виділення жовчі. · Пухлини печінки в анамнезі або існуючі. · Сильний біль в епігастрії, збільшення печінки або симптоми внутрішньочеревної кровотечі (див. розділ «Побічні реакції»). · Порфірія, що виникла вперше або рецидивуюча (всі три форми, особливо набута порфірія). · Злоякісні гормонозалежні пухлини в анамнезі або існуючі, наприклад пухлини молочних залоз або матки. · Тяжкі порушення обміну ліпідів. · Панкреатит в анамнезі або поточний, що супроводжується тяжкою гіпертригліцеридемією. · Симптоми мігрені, які виникли вперше, а також частіший і надзвичайно сильний головний біль. · Гострі сенсорні розлади, наприклад порушення зору або слуху. · Рухові порушення (зокрема парези). · Посилення епілептичних нападів. · Важка депресія. · Отосклероз, що прогресував протягом попередніх вагітностей. · Аменорея нез’ясованої етіології. · Гіперплазія ендометрія. · Кровотечі з піхви нез’ясованої етіології. · Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого іншого компонента препарату. Протипоказанням є наявність одного серйозного або декількох факторів ризику розвитку тромбозу вен або артерій (див. розділ «Особливості застосування»).
Склад діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: хлормадинону ацетату 2 мг, етинілестрадіолу 0,03 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, магнію стеарат, гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол 6000), пропіленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172).
Термін придатності 3 роки
Українська назва БЕЛАРА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Гормональні контрацептиви для системного застосування. Прогестагени та естрогени, фіксовані комбінації

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают