0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при аденомі

Знайдено 49 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Аденома передміхурової залози — найпоширеніше захворювання у чоловіків похилого віку, мало не половина з них звертається до лікарів з подібними симптомами. У жінок може бути діагностована аденома наднирників.

Даний діагноз сильно позначається на звичному протягом життя пацієнта, не тільки на соціальному її аспекті, а й на сексуальному. Незважаючи на те, що аденома відноситься до доброякісних процесів, дуже важливо не відкладати візит до лікаря і не допустити погіршення ситуації. Зволікання може призвести до того, що захворювання стане злоякісним.

Точна причина розвитку патологічного процесу до сих пір не виявлено, хоча доведено його зв'язок зі спадковістю. Більшість пацієнтів з цим діагнозом ведуть сидячий спосіб життя, тому профілактика повинна включати в себе спорт і збалансоване харчування.

Ліки проти аденоми простати

Ще не так давно єдиним методом лікування даного захворювання був хірургічний. Сучасні лікарі прагнуть обійтися без цього, впоратися з патологією простішими і щадними способами.

Медикаментозне лікування аденоми простати має на увазі призначення фармацевтичних препаратів, призначених для розслаблення м'язових волокон. Зняти м'язовий спазм здатні антагоністи альфа-1 адренергічних рецепторів, зокрема: Сетегис, Омнік, Корнам, Дальфаз, Кардура.

Частина перерахованих лікарських засобів провокує знижений тиск, тому такими ліками точно не варто зловживати. Гіпотонікам призначать медикаменти, засновані на тамсулозині, їх список:

  • Локрен;
  • Флосін;
  • Аденорм.

Також, для лікування простати необхідні 5-альфа-редуктази, найефективніший засіб з цієї категорії — Фінастерид. Крім перерахованих лікарських препаратів, лікуючий лікар може призначити протизапальні засоби і спазмолітики, в залежності від стану хворого. Аденома простати нерідко супроводжується іншими патологіями, все це важливо враховувати при складанні схеми адекватного лікування.

При погіршенні ситуації, особливо, якщо залоза продовжує збільшуватися, показано хірургічна операція. В іншому випадку, аденома може стати злоякісною і перейти в рак простати.

Засоби від аденоми простати: ціни в аптеці

В аптеці можна купити недорогі лікарські препарати від аденоми простати, призначені лікарем. Щоб дізнатися, на який з них найвигідніша ціна — досить ввести назву на сайті "Аптека24". Там же можна ознайомитися з різними відомостями про медикаменти: аналоги, способах прийому, протипоказання і інше. А також замовити підібрані ліки з можливістю доставки до клієнта.

Ціни на Препарати при аденомі

Препарати при аденоміЦіна
Омікс капсули по 0,4 мг, 30 шт.
189,3грн
Аденорм капсули по 0,4 мг, 30 шт.
217,8грн
Солгар простата плюс капсули, 60 шт.
1 249,9грн
Вітапрост ліофілізат для виготовлення розчину для ін'єкцій по 2 мг у флаконі, 10 шт.
444,7грн
Аденостерид-3 таблетки по 5 мг, 30 шт.
300,2грн