0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Сечоприймачі

Знайдено 38 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання
Об'єм

Фізіологічні порушення в організмі і захворювання сечостатевої системи можуть привести до нетримання сечі. Це доставляє ряд незручностей, оскільки сечовипускання починає відбуватися мимовільно (без відчуття потреби).

Неконтрольоване сечовипускання не дозволяє вам вести нормальний спосіб життя? Зверніться до лікаря! Кваліфікований фахівець призначить комплексне обстеження і допоможе підібрати мочеприймальник, щоб ви не відчували дискомфорт під час терапії, а могли вести повноцінний спосіб життя!

Що таке сечоприймач?

Сечоприймач це високоякісний, зручний санітарний виріб для багаторазового (або одноразового) використання. Зовні він нагадує невеликий мішок з різними пристосуваннями для фіксації (клейким кругом, липкою застібкою, ременями, стрічками) або з кріпленнями до ліжка (для лежачих хворих).

Сечоприймач може виготовлятися з: латексу, силікону, скла, капрону і полівінілхлориду і вміщати від 500 мл до 2 літрів рідини.

Переваги сучасних сечоприймачів:

  • мішок виготовляється з багатошарового поліетилену. Він надійно утримує рідину всередині і не пропускає запах і вологу навіть у результаті фізичного впливу ззовні;
  • вони непомітні під одягом;
  • рівень кріплення мішка можна швидко і легко відрегулювати.

Види сечоприймачів

  • приліжкові. Призначаються лежачим пацієнтам. Такі сечоприймачі фіксуються на ліжку, і в міру наповнення — змінюються медперсоналом. На бічній поверхні приліжкового сечоприймача розташована спеціальне градуювання, яка дозволяє контролювати добовий діурез хворого;
  • переносні (підходять чоловікам і жінкам). Вони рекомендовані для людей, які ведуть активний спосіб життя. Переносні стерильні сечоприймачі можуть мати одно, двох і трикомпонентну систему. Вони фіксуються на нозі клейкою основою або еластичними стрічками і легко знімаються;
  • дитячі сечоприймачі. Вони підходять для дівчаток і хлопчиків з народження і дозволяють без зусиль отримати аналіз сечі у дітей, які ще не ходять на горщик.

Як вибрати сечоприймач?

Обсяг мішків може варіюватися від 350 мл до 2 літрів. При виборі сечоприймача — враховуйте, що він повинен заповнюватися на ⅔ обсягу.

Для лежачих хворих оптимальним вибором стануть приліжкові мішки місткістю 1,5-2 літра. Лежачим пацієнтам, які можуть насилу самостійно пересуватися, краще вибирати сечоприймачі місткістю до 1,5 літрів. Активним людям, які ведуть активний спосіб життя, підійдуть мішки місткістю до 800 мл. На ніч же всім пацієнтам, які страждають від нетримання сечі, рекомендується використовувати приліжкові сечоприймачі.

Як користуватися сечоприймачем?

Згідно з інструкцією! Ретельно вимийте руки. Потім зніміть захисну кришку з перехідника і підключіть мішок для збору сечі до уропрезервативу або катетера.

Зверніть увагу!

Уропрезерватив, трубка сечоприймача і катетер обов'язково повинні бути чистими.

Як злити сечоприймач? Відкрийте кришку зливного клапана і вилийте всю рідину в унітаз. Потім протріть отвір виробу спиртом, щільно закрийте клапан, вимийте руки милом або обробіть їх антисептичним розчином.

Ціни на Сечоприймачі

СечоприймачіЦіна
5167 Колопласт Conveen сечоприймач ножний 750 мл N10
557,6грн
5210/05210 Колопласт Conveen уропрезерватив зовнішній самоклеящийся, 35 мм, 30 шт.
1 283,5грн
5130/05130 Колопласт Conveen уропрезерватив із липкою смужкою 30 мм, 30 шт.
1 225,3грн
5200 Колопласт Conveen уропрезерватив самоклеящийся, 25 мм, 30 шт.
1 289,5грн
05050 Колопласт Conveen ремінець для кріплення ножного сечоприймача, 2 шт.
285,5грн