0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при остеопорозі

Знайдено 98 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Биолакт Ева в саше, 10 шт.
447,1грн
Немає в наявності
showMoreПоказати ще-22 товарів

Остеопороз відноситься до системних прогресуючих захворювань скелета. Він може бути діагностований як у жінок, так і у чоловіків, в основному в літньому віці. Захворювання характеризується порушенням метаболізму кісткової тканини, погіршенням щільності кісток, що сприяє почастішанню переломів. Діагностується остеопороз поперекового, плечового, колінного, тазостегнового суглобів, стопи, хребта, рук і кисті, зустрічається також шийний остеопороз. У молодих людей це захворювання зустрічається дуже рідко і причини даного явища досі до кінця не вивчені.

Фактори, що впливають на розвиток остеопорозу

У літньому віці крихкість кісток цілком закономірне явище, але погіршити його можуть і різні фактори, зокрема:

  • спадковість;
  • нестача вітаміну D;
  • частий прийом певних ліків (кортикостероїдів, засобів проти судом);
  • відсутність або мала кількість фізичної активності;
  • шкідливі звички;
  • супроводжуючі захворювання.

Довгий час остеопороз може розвиватися в прихованій формі, не даючи про себе знати. Больовий синдром може проявитися вже при переломі тіл хребців. Захворювання необхідно лікувати під контролем лікаря, так як воно може призвести до серйозних ускладнень. Це стосується і дифузного остеопорозу, при якому кісткова тканина всього організму становиться тоншою.

Ліки проти остеопорозу

Головна мета терапії при даному захворюванні — зробити кісткову тканину міцніше. Тому, якщо у пацієнта остеопороз в легкій формі, йому призначають фармацевтичні препарати кальцію, а також вітамін D.

Якщо важка або прогресивна форма захворювання була діагностована у жінки при клімаксі, уповільнити розвиток хвороби допоможуть естрогени. Їх нерідко поєднують з прогестероном. Бісфосфонати, здатні істотно знизити ризик переломів, внаслідок збільшення кісткової маси і уповільнення розрідження кісткової тканини. Ефективний засіб від остеопорозу — кальцитонін.

Чоловікам з цим захворюванням необхідно перевірити рівень тестостерону і, якщо він низький, приймати відповідні лікарські препарати. Профілактика передбачає активний спосіб життя і дотримання збалансованого харчового раціону.

Засоби від остеопорозу: ціни в аптеці

Лікарські препарати, необхідні для проведення терапевтичних заходів, можна купити в аптеці, взявши з собою список прописаних медикаментів від лікаря. Але, щоб не витрачати час на пошуки — скористайтеся пропозицією від компанії «Аптека24». Досить ввести назву лікарського засобу в пошуковий рядок, і ми знайдемо для вас найбільш вигідний варіант!

Ціни на Препарати при остеопорозі

Препарати при остеопорозіЦіна
Олфен-100 СР Депокапс капсули по 100 мг, 20 шт.
498,1грн
Мелоксикам-КВ таблетки по 15 мг, 20 шт.
129,4грн
Ультрафастин таблетки по 100 мг, 20 шт.
281грн
Відеїн капсули м'які по 100 мкг (4000 МО), 30 шт.
253,2грн
Мелсі таблетки по 7,5 мг, 20 шт.
121,6грн