0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Дитячі соски

Знайдено 23 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Не секрет, що при виборі між грудним і штучним вигодовуванням, всі лікарі рекомендують зупинитися на першому варіанті. Але не завжди це є можливим, за станом здоров'я матері, дитини, причин іншого характеру. У такому випадку батьки вдаються до годування з пляшечки.

Дитина при смоктанні грудей прикладає певні зусилля і отримує потрібну йому дозу молока. Це викликає функціональне навантаження на м'язи нижньої щелепи, необхідну для її зростання. Також, як раз в цей період формується прикус, зубочелюстна система, і годування з пляшечки точно цьому не сприяє. Педіатр порадить придбати соску для дитини.

Вона може бути круглою - це класичний варіант для нетривалого використання. Якщо є необхідність в правильному розвитку прикусу, для малюків купують спеціальні анатомічні соски. Вони еліпсової форми, сплюснуті з одного боку і прилягають до язику. Це дозволяє рівномірно розподілити тиск на піднебіння, перешкоджає заковтування повітря. Найбільш оптимальний варіант - ортодонтична соска. Вона опукла з одного боку і плеската з іншого, має скошений сосочок, каплевидну форму. Завдяки цьому дитина заковтує соску точно так, як і материнські груди. Ортодонтичні вироби для новонародженого можна розділити на 3 види:

  • «Вишенька» - підходить для великих діток, у яких велике небо;
  • «Сердечко» - використовується для формування прикусу;
  • «Метелик» - зручна для смоктання при лежанні на висоті.

Визначити яка соска підійде вашій дитині, можна за допомогою педіатра, або випробувавши на практиці кілька варіантів. Зазвичай діти звикають до одного типу соски і відмовляються від інших, тому варто запастися кількома однаковими виробами.

Соски для дітей

Крім форми, велику роль відіграє матеріал, з якого виготовляють соски. Це може бути гума, латекс, силікон. У кожного з них є свої позитивні і негативні сторони. Наприклад, гумові соски, які поступово перестають користуватися популярністю, дуже зручні в період, коли у дитини починають різатися зубки. Але, на жаль, такі вироби недовговічні, провокують діатез на щоках і губах.

Для виготовлення латексних сосок використовують натуральний каучук, завдяки чому вона м'яка і еластична. Такі вироби купують для перших місяців життя немовляти, особливо якщо він слабенький і недоношений. Але і у латексних сосок є недоліки - вони псуються під впливом високих температур, з часом склеюються і збільшуються в обсязі, іноді можуть викликати алергію, так як в латексі містяться молекули білка. Такі соски потрібно міняти кожен місяць.

Силіконові соски більш стійкі до кип'ятіння, а значить набагато безпечніше, ніж гумові або латексні. Вони також відрізняються пружністю і еластичністю, не мають запаху або кольору, не провокують алергію. З недоліків можна виділити жорсткість, яка чревата деформацією молочних зубів. З цієї причини силіконова соска рекомендована до появи перших зубів. Міняти її потрібно раз в 6 тижнів.

Соски для дитини: ціна в аптеці

Купити дитячі соски можна в аптеці. Виробники сьогодні пропонують великий асортимент, серед якого кожен може підібрати оптимальний варіант. 

Широкий вибір якісних дитячих сосок представлений в «Аптека24». Тут можна знайти аналоги виробів відомих брендів, порівняти різні варіанти по характеристикам, замовити інші дитячі товари за вигідними цінами.

Ціни на Дитячі соски

Дитячі соскиЦіна
"Ромашка-2" соска-пустушка 2-А
30грн
Соска-пустушка "Анюта", розмір 2, 2 шт.
51,7грн
Латексна соска-пустушка Ромашка 2АК, 1 шт. - Flowers of life
66,3грн
"Ромашка" пустушка-соска без кольцa
29,1грн
Соска-пустушка TM Flowers of life 2АК "Ромашка-2" латексна ортодонтична, 1 шт.
35,6грн