0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Засоби для загоєння тріщин на п'ятах

Знайдено 13 товарів
Фільтри
Ціна
-
Кому разрешено
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Ноги наша найголовніша опора і від активного темпу діяльності страждають в першу чергу. Якщо не втома, так тріщини на п'ятах стають наслідком неправильного догляду та несвоєчасного зволоження шкіри. Якщо не боротися з проявами проблеми на ранніх стадіях, захворювання може погіршитися настільки, що процес ходіння буде приносити тільки біль і дискомфорт. Краще відразу при перших симптомах використовувати засіб від тріщин на п'ятах, щоб уникнути важких наслідків несвоєчасної терапії виникающого стану.

Аптечні засоби від тріщин на п'ятах

Головною причиною виникнення тріщин є природна схильність до сухості шкірного покриву і неправильний догляд за подібним станом. Шкіру на стопах і п'ятах необхідно ретельно очищати щовечора, а також зволожувати. Якщо на огрубілій шкірі виникне навіть невелика ранка, потрапляння в неї пилу та бруду призведе до виникнення запального процесу, і як наслідок виникають глибокі рани, які потребують засобів для загоєння. В аптеці асортимент лікарських засобів дозволяє з легкістю усунути проблему швидко і назавжди.

Для лікування необхідно підібрати відповідний косметичний або лікувальний засіб з урахуванням індивідуальних особливостей шкірного покриву і з урахуванням виникнення можливих алергічних реакцій. У складі більшості ліків немає подразників, які погано переносяться шкірними покривами, тому боятися алергій не варто, але врахувати індивідуальну непереносимість все ж треба.

Аптечні засоби від сухих п'ят і тріщин мають схожий вплив на шкіру ніг. Вони діють на проблему в кілька етапів:

  • відновлюють шкірний покрив. Якщо на шкірі виникли складні глибокі рани або невеликі ранки при постійному використанні відбувається процес регенерації шкірного покриву і його відновлення. Наскільки швидко крем зможе призвести шкіру в нормальний стан, залежить від глибини сформованих ран;
  • зволоження. Сухість і стає причиною тріщин, в такому випадку і лікування необхідно проводити з використанням зволожуючих компонентів, які стабілізують склад клітин і роблять шкіру п'ят і стоп ніжною, м'якою і доглянутою, підвищені показники зволоження мають креми з гліцерином;
  • зниження розмноження хворобливих мікроорганізмів і їх повне знищення. Саме патогенна мікрофлора стає причиною виникнення запального процесу, тому мазь від глибоких тріщин не обходиться без компонентів з антибактеріальним ефектом. Знищуючи мікроби, крем створює захисну плівку і запобігає їх повторному потраплянню на шкіру.

Найкращий ефективний недорогий лікувально-профілактичний засіб вимагає дотримання правил нанесення на шкіру, щоб підвищити терапевтичну дію. Шкіру стоп і п'ят необхідно ретельно очистити, прибрати омертвілі епідермальні клітини. Потім добре сполоснути водою і витерти рушником. Наносити крем легкими масажними рухами і дати йому вбратися протягом не менше 15 хвилин. Використовувати косметичні засоби і лікувально-профілактичні препарати слід 2-3 рази на день, можна забинтувати, якщо виникає така необхідність. Коригувати представлений алгоритм слід в зв'язку з особливостями кожного представленого в продажу препарату.

Засіб для п'ят від тріщин ціна в аптеці

Сторінки аптек мають достатній асортимент засобів від натоптишів і тріщин, тому знайти дешевий і якісний засіб не складе особливих труднощів. Низька ціна ніяк не впливає на ефективну дію і комплексний підхід до проблеми, яка виникла.

Купити засіб легко, навіть не виходячи з дому, з використанням зручного інтернет-ресурсу «Аптека24». Для цього потрібно запам'ятати просту онлайн-форму.

Ціни на Засоби для загоєння тріщин на п'ятах

Засоби для загоєння тріщин на п'ятахЦіна
Бальзам для грубої потрісканої шкіри стоп Доктор Біокон, 75 г
55,2грн
Крем для ніг загоює тріщини, 44 г
13,9грн
Бішофіт Mg++ П'ятковий гель від натоптишів і шпор, 100 мл
46,2грн
Цілитель крем-бальзам при тріщинах на шкірі ступень, 70 г
38,2грн
Footness Бальзам для загрубілої шкіри ніг з сечовиною 10%, 75 мл
125,4грн