0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від епілепсії

Знайдено 93 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Латригил 100 мг N30 таблетки
0,01грн
Немає в наявності
showMoreПоказати ще-27 товарів

Епілепсія — це стан, для якого характерні повторні (більше 2 за раз) епілептичні напади, які не можна пояснити чіткими причинами. Воно є клінічним проявом надмірного аномального розряду нейронів мозку. Важливо враховувати, що напади, обумовлені точними передумовами, спровокованими пухлиною мозку, черепно-мозковими травмами та інше. не говорять про те, що у пацієнта є епілепсія.

Класифікація та особливості епілепсії

Міжнародна класифікація виділяє:

  • парціальні форми (фокальні і локальні);
  • генералізоване захворювання.

Напади фокальної епілепсії можуть бути простими і складними, відрізняючись проявами, для других характерні порушення свідомості. Що стосується генералізованих нападів — вони втягують обидві півкулі мозку в патологічний процес. Вони можуть бути:

  • міоклонічними;
  • клонічними;
  • тонічними;
  • роландічними;
  • тоніко-клонічними;
  • резідуальними;
  • атонічними.

Також виділяють абсанси, в тому числі атипові. Епілепсія може бути дисциркуляторна, коли атеросклеротичні зміни судин призводять до венозної дисциркуляції. Зустрічаються напади епілепсії, що не піддаються класифікації з тієї причини, що не підходять під описані вище. Напади також бувають повторними і тривалими, змішаними.

У дітей також діагностується епілептична енцефалопатія. Для неї характерні неврологічні відхилення, дефіцит поведінкових і когнітивних функцій. У них, як і у дорослих може зустрічатися нічна епілепсія.

Протиепілептичні засоби

Всі сучасні методи лікування дитячої та дорослої епілепсії, а також у літніх орієнтовані на те, щоб припинити напади, поліпшити якість життя, а на стадії ремісії відмовитися від прийому таблеток. У більшості випадків, завдяки адекватному і своєчасному початку терапії, напади вдається зупинити.

Перед призначенням медикаментозного лікування, важливо провести діагностику, яка включає в себе ЕЕГ і МРТ. Вона допомагає визначити — захворювання в даний момент 1 ступеня, 2 ступеня або 3 ступеня, від чого і буде залежати подальша концепція лікування.

Лікар обов'язково консультує пацієнта і його сім'ю про правила вживання ліків, а також про побічні ефекти, що викликаються ними. Госпіталізація рекомендована при першому епілептичному нападі, епілептичному статусі, а також необхідності оперативного втручання.

Один з принципів, який використовується для медикаментозної терапії даного стану, є монотерапія. Спочатку слід призначати нижчу дозу відповідного лікарського засобу, а потім поступово збільшують її, поки напади не припиняться. Якщо ж її виявляється недостатньо, варто переконатися, що пацієнт регулярно приймає медикаменти, перевірити досягнення максимально переносної зони. Більшість ліків від епілепсії припускають постійний контроль їх вмісту в крові.

Коли епілепсію діагностують вперше, пацієнтові призначають як традиційні (наприклад, Карбамазепін), так і новітні (Топірамат) фармацевтичні препарати. Вибираючи між цими групами, лікар повинен враховувати стать, вік пацієнта, наявність супутніх патологій. Вальпроєва кислота призначається при неідентифікованих нападах.

У будь-якому випадку, дуже важливо досягти стану, коли препарат можна буде приймати мінімально часто — максимум 2 рази на добу. Найбільшою ефективністю володіють медикаменти пролонгованої дії. Скасовують ліки дуже поступово, з урахуванням форми захворювання, індивідуального прогнозу і ризику повернення нападів.

Оперативне втручання необхідно, якщо напади тривають, традиційне лікування виявилося неефективним. Перед проведенням операції, дуже важливо провести додаткові обстеження.

Профілактика передбачає уникнення інтоксикацій, інфекційних захворювань, з адекватним зниженням температури, запобігання ЧМТ.

Ліки від епілепсії: ціни в аптеці

Купити препарати від епілепсії можна на сайті «Аптека24». Це унікальний онлайн-ресурс, де за лічені хвилини можна знайти потрібні ліки за доступними цінами і зробити швидке замовлення. Отримавши список у лікаря, введіть назву засобу в пошук. Ми надамо всю інформацію про нього, можливість вивчити інструкцію, порівняти аналоги.

Ціни на Препарати від епілепсії

Препарати від епілепсіїЦіна
Ламотрин таблетки по 100 мг, 60 шт.
501,5грн
Дифенін таблетки від епілепсії 0.117 г №60
137,2грн
Вальпроком 300 Хроно таблетки при епілепсії, 100 шт.
625,6грн
Топіромакс таблетки по 100 мг, 30 шт.
530,1грн
Фінлепсин 400 ретард таблетки по 400 мг, 50 шт.
1 090грн