www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Капсулы Ньюропентин 300 мг №100

  • Купить Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1011.0088
328.05 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Капсулы Ньюропентин 300 мг №100

Ньюропентин 300 мг № 100 принадлежит к медикаментам, воздействующим на нервную систему, противоэпилептическим препаратам на основе габапентина. Лекарство Ньюропентин можно приобрести в Киеве и иных местностях Украины в виде твердых желатиновых капсул


Входящий в состав медикамента Ньюропентин габапентин представляет собой аминометил-циклогексаноуксусную кислоту и является циклическим заменителем ГАМК, проникающим сквозь энцефалический барьер. За счет габапентина Ньюропентин обладает противосудорожной активностью и способствует эффективному купированию невропатической боли. Инструкция обозначает применение препарата Ньюропентин важным при лечении эпилепсии, дополнительно при терапии парциального приступа (при наличии или без наличия вторичной генерализации) у детей от шести лет и у взрослых. Также Ньюропентин согласно описанию используется при лечении парциальных приступов с вторичной генерализацией и без нее у взрослых и детей от двенадцати лет. Используются капсулы Ньюропентин также при лечении периферической невропатической боли (постгерпетическая невралигия и диабетическая нейропатия у взрослых).


Медикамент Ньюропентин противопоказан при высокой чувствительности к активным веществам и вспомогательным ингредиентам. Лекарственное средство Ньюропентин противопоказано при генерализированных первичных приступах, к примеру, абсансах. С осторожностью Ньюропентин назначается больным со смешанными приступами. При приеме Ньюропентина нужно следить за возникновением сверхчувствительности, индуцированной лекарствами, с системными и кожными проявлениями и эозинофилией. Принимать Ньюропентин нужно по 300 мг 1 раз в сутки в первый день, 2 раза в сутки на второй день и 3 раза в сутки на третий день. Эффективной для препарата Ньюропентин дозировкой является 3600-900 мг в сутки (разделенная тремя приемами). Наибольший интервал между приемами лекарства Ньюропентин согласно отзывам не должен превышать двенадцати часов для предотвращения развития судорог.


Купить Ньюропентин или его аналоги (Габагама, Медитан, Нейралгин, Тебантин, Альгерика, Вимпат, Ламитор, Левицитам, Топамакс, Эпимил, Эпитрижин и прочие) по приемлемой стоимости возможно в сети Аптека24. Цена всех товаров указана на нашем сайте возле описания товара.


Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НЬЮРОПЕНТИН®

(NUROPENTINE®)

Склад:

діюча речовина: габапентин;

1 капсула містить 300 мг габапентину;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, тверда желатинова капсула: желатин, вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули розміром 1 з білим корпусом та кришкою червоного кольору, що містять порошок від білого до майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Протиепілептичні засоби. Код АТХ N03А Х12.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Габапентин – 1-(амінометил)-циклогексаноцтова кислота – є циклічним аналогом ГАМК, який може проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Протисудомна активність габапентину показана на багатьох експериментальних моделях судомних станів. Механізм протиепілептичної дії габапентину на сьогодні невідомий. Незважаючи на те, що габапентин структурно подібний до ГАМК, він не є ГАМК-міметиком, оскільки не зв’язується ні з ГАМКA, ні з ГАМКB-рецепторами, не інгібує зворотне захоплення ГАМК чи деградацію ГАМК за участю ГАМК-трансамінази. Він не взаємодіє з потенціалзалежними натрієвими каналами, з бензодіазепіновими рецепторами, з центрами зв’язування збуджуючих нейротрансмітерів, не впливає на катехоламінові, ацетилхолінові чи опіатні рецептори. Таким чином, габапентин володіє абсолютно новим механізмом дії, зв’язуючись із високоспецифічними центрами в ЦНС, які мають білкову природу, локалізовані переважно у неокортексі і не мають спорідненості з іншими протиепілептичними засобами.

Габапентин також ефективно купірує невропатичний біль.

Фармакокінетика.

Абсорбція швидка. Біодоступність становить приблизно 60 %. Біодоступність не пропорційна до дози: при збільшенні дози біодоступність зменшується і становить при дозі 300 мг – 60 %, а при дозі 1600 мг – 30 %. Їжа не впливає на фармакокінетику габапентину. Час досягнення максимальної концентрації становить 2-3 години. Концентрація препарату у плазмі крові пропорційна до дози. Фармакокінетика не змінюється при повторному прийомі. Проходить через ГЕБ: у хворих на епілепсію концентрация габапентину у спинномозковій рідині становить приблизно 20 % від відповідної рівноважної концентрації препарату у плазмі крові. Потрапляє у грудне молоко. Габапентин не зв’язується з білками плазми крові, об’єм розподілу становить 57,7 літра. Габапентин практично не метаболізується. Не індукує окиснювальних ферментів печінки. Виводиться нирками у незміненому вигляді. Час напіввиведення не залежить від дози і в середньому становить 5-7 годин у пацієнтів з нормальною видільною функцією нирок. У пацієнтів літнього віку і у пацієнтів з порушенням функції нирок швидкість виведення знижується прямо пропорційно до рівня кліренсу креатиніну. Виводиться з крові при гемодіалізі. Рекомендується коригування дози пацієнтам з порушенням функції нирок і пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Епілепсія.

Як додаткова терапія при лікуванні парціальних нападів із вторинною генералізацією або без неї у дорослих і дітей віком від 6 років.

Як монотерапія при лікуванні парціальних нападів із вторинною генералізацією або без неї у дорослих і дітей віком від 12 років.

Лікування периферичного невропатичного болю, такого як больова діабетична нейропатія і постгерпетична невралгія у дорослих.

Протипоказання.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Особливі заходи безпеки.

Необхідно слідкувати за проявами суїцидального мислення та поведінки у пацієнтів, які приймають протиепілептичні засоби, і у разі потреби призначати відповідне лікування.

При появі симптомів панкреатиту прийом препарату необхідно припинити.

Незважаючи на відсутність вказівок на судомні напади після припинення прийому габапентину, раптове припинення застосування протисудомних препаратів у хворих на епілепсію може спровокувати епілептичний напад.

Як і у разі застосування інших протисудомних препаратів, у деяких пацієнтів частота нападів може підвищитися або можуть з’явитися нові типи нападів при лікуванні габапентином.

Спроби припинити застосування супутніх протиепілептичних засобів з метою переходу на монотерапію габапентином у пацієнтів із рефрактерною епілепсією, які отримували кілька протиепілептичних засобів, рідко є успішними.

Габапентин не вважається ефективним при лікуванні первинних генералізованих нападів, наприклад абсансів, і може навіть погіршувати такі напади у деяких пацієнтів. Тому габапентин слід призначати з обережністю пацієнтам зі змішаними нападами, включаючи абсанс.

Хворим з порушенням функції нирок дозу габапентину підбирають відповідно до кліренсу креатиніну (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Ризик розвитку деяких побічних реакцій (сонливість, периферичні набряки, астенія) може бути вищий у пацієнтів віком понад 65 років порівняно з пацієнтами молодшого віку.

Через відсутність даних щодо впливу довгострокової (понад 36 тижнів) терапії габапентином на здатність до навчання, інтелектуальні здібності та розвиток дітей слід зважувати переваги тривалої терапії щодо потенційних ризиків її застосування.

Оскільки при використані методу напівкількісного визначення білка в сечі за допомогою тест-смужок можуть бути отримані хибнопозитивні результати, рекомендується застосування інших методів для визначення даного показника (біуретовий, турбідиметричний тощо).

При терапії протиепілептичними засобами, включаючи габапентин, необхідно слідкувати за розвитком гіперчутливості, індукованої медикаментами, з шкірними та системними проявами та еозинофілією (DRESS-синдром). При появі будь-яких ранніх клінічних проявів гіперчутливості (гарячка, лімфаденопатія), навіть без очевидних шкірних проявів (висип), слід негайно провести обстеження пацієнта. Габапентин слід відмінити, якщо не було встановлено інших етіологічних чинників щодо розвитку DRESS-cиндрому.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Морфін. Клінічі дослідження продемонстрували, що одночасне застосування габапентину та морфіну призводило до зростання AUC габапентину на 44 % порівняно з даним показником для габапентину, який застосовували без морфіну. З цієї причини необхідно ретельно спостерігати за станом пацієнтів, які приймають дані препарати для своєчасного виявлення ознак пригнічення ЦНС, зокрема сонливості. При їх виявленні дозу габапентину або морфіну потрібно належним чином знизити.

Фенобарбітал, фенітоїн, вальпроєва кислота, карбамазепін. Взаємодії між даними препаратами та габапентином не спостерігалося.

Фармакокінетика стабільної концентрації габапентину у плазмі крові схожа у здорових добровольців і у пацієнтів з епілепсією, які одержують ці протиепілептичні засоби.

Пероральні контрацептиви, що містять норетиндрон та/або етинілестрадіол. Одночасний прийом із габапентином не впливає на фармакокінетику препаратів.

Антацидні лікарські засоби, що містять алюміній та магній. Одночасний прийом цих препаратів із габапентином призводить до зменшення біодоступності габапентину на 24 %. Габапентин слід приймати не раніше ніж через 2 години після прийому антациду.

Пробенецид не впливає на екскрецію габапентину нирками.

Циметидин. Одночасний прийом даного препарату з габапентином призводить до незначного зниження ниркової екскреції габапентину, що не є клінічно значимим.

Особливості застосування.

Допоміжні речовини.

Препарат містить маніт (Е 421), тому може чинити м’яку послаблювальну дію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки потенційний ризик репродуктивної токсичності для людини невідомий, габапентин не слід застосовувати під час вагітності, якщо тільки можлива користь такого лікування для матері не перевищує потенційний ризик для плода.

Габапентин проникає в грудне молоко. Вплив на новонароджених, що знаходяться на грудному вигодовуванні, невідомий, тому призначати габапентин у період годування груддю слід тільки тоді, коли користь для матері перевищує ризик для дитини.

У разі необхідності лікування рекомендовано відмовитися від годування груддю.

Ризик, пов’язаний з епілепсією та протиепілептичними лікарськими засобами в цілому.

У потомства матерів, які отримували лікування протиепілептичними препаратами, ризик вроджених вад зростає в 2-3 рази. Найчастіше повідомлялося про такі вади розвитку, як заяча губа, вади розвитку з боку серцево-судинної системи та вади нервової трубки. Лікування кількома протиепілептичними препаратами може зумовлювати підвищений ризик вроджених вад розвитку порівняно з монотерапією, з цієї причини важливо дотримуватися монотерапії у тих випадках, коли це можливо. Консультація фахівця потрібна жінкам, які планують вагітність, або для жінок репродуктивного віку, які потребують проведення протиепілептичного лікування. Слід уникати різкого припинення прийому протиепілептичних препаратів, оскільки це може призвести до різкого почастішання/вираженості судом, що може мати серйозні наслідки як для матері, так і для дитини. Затримка розвитку дітей матерів, хворих на епілепсію, спостерігається рідко. Неможливо віддиференціювати затримку розвитку, зумовлену генетичними причинами, соціальними факторами, наявністю епілепсії у матері і проведенням протиепілептичної терапії.

Ризик, пов’язаний із застосуванням габапентину.

Неможливо визначити, чи пов’язане застосування габапентину з підвищеним ризиком вроджених вад розвитку при його призначенні під час вагітності, оскільки під час вагітності дію може спричиняти як епілепсія сама по собі, так і застосування протиепілептичних препаратів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Габапентин може слабко або помірно впливати на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Габапентин впливає на центральну нервову систему і може спричиняти сонливість, запаморочення або інші симптоми. Навіть якщо ці симптоми слабко чи помірно виражені, вони можуть бути потенційно небезпечними під час керування автомобілем або іншими механізмами, особливо на початку лікування та за умови збільшення дози.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застовування.

Габапентин можна приймати незалежно від прийому їжі. Капсулу необхідно проковтнути цілою, запиваючи достатньою кількістю рідини (склянка води).

У таблиці 1 представлено схему титрування дози препарату на початку лікування (для усіх показань), яка рекомендована для дорослих пацієнтів і дітей віком від 12 років (рекомендації щодо доз для дітей віком до 6 років представлені нижче).

Таблиця 1.

Схема початкового титрування

1-й день

2-й день

3-й день

300 мг 1 раз на добу

300 мг 2 рази на добу

300 мг 3 рази на добу


Епілепсія

Епілепсія зазвичай вимагає тривалої терапії. Дозування визначає лікар відповідно до індивідуальної переносимості та ефективності. Коли виникає необхідність у зменшенні дози, припиненні прийому препарату, заміні його альтернативним лікарським засобом, зниження дози препарату слід проводити поступово (мінімум протягом одного тижня).

Дорослі та діти віком від 12 років

Ефективна доза габапентину становить від 900 до 3600 мг на добу (розподілена на 3 прийоми). Лікування можна розпочинати шляхом титрування дози, як це описано в таблиці 1, або з призначення 300 мг три рази на добу в 1-й день. Далі, залежно від індивідуальної відповіді пацієнта на терапію та її переносимість, дозу препарату можна збільшувати кожні 2-3 дні на 300 мг/добу до максимальної дози 3600 мг/добу. Для окремих пацієнтів може бути потрібним більш повільне титрування дози габапентину. Мінімальний час до досягнення дози 1800 мг/добу становить один тиждень, дози 2400 мг/добу – в цілому 2 тижні, дози 3600 мг/добу – в цілому 3 тижні. Дозування до 4800 мг/добу добре переносилося у ході тривалих відкритих клінічних досліджень. Максимальна перерва між прийомами препарату не повинна перевищувати 12 годин для попередження розвитку судом.

Діти віком від 6 до 12 років

Лікування розпочинають з дози 10-15 мг/кг/добу. Ефективна доза становить 25-35 мг/кг/добу, досягається шляхом титруванням протягом приблизно 3 днів. Добову дозу ділять на три прийоми, максимальна перерва між прийомами препарату – не більше 12 годин.

Необхідності у моніторингу концентрації габапентину у плазмі крові для оптимізації лікування немає. Крім того, габапентин можна застосовувати у комбінації з іншими протиепілептичними лікарськими препаратами без змін плазмової концентрації габапентину або сироваткових концентрацій інших протиепілептичних лікарських засобів.

Невропатичний біль у дорослих.

Лікування можна розпочинати або з титрування дози, як описано у таблиці 1, або з призначення початкової дози 900 мг на добу, розподіленої на три прийоми. Далі, залежно від індивідуальної відповіді пацієнта на лікування та переносимості препарату, дозу можна поступово збільшувати на 300 мг на добу кожні 2-3 дні до максимальної дози 3600 мг на добу.

Для деяких пацієнтів може бути потрібним повільніше титрування дози габапентину.

Мінімальний період досягнення дози 1800 мг на добу відповідає 1 тижню, дози 2400 мг на добу – 2 тижні, дози 3600 мг на добу – загалом 3 тижні. Максимальна перерва між прийомами препарату не має перевищувати 12 годин.

Безпека терапії тривалістю довше 5 місяців при лікуванні периферичного невропатичного

болю не вивчалась. При необхідності застосування габапентину при лікуванні периферичного невропатичного болю більше 5 місяців лікар повинен оцінити клінічний стан пацієнта і визначити необхідність додаткового лікування.

Рекоментації, що стосуються призначення габапентину за всіма показаннями.

У разі пропуску чергової дози препарату пропущену дозу необхідно прийняти за умови, що прийом наступної дози буде не раніше ніж через 4 години. В іншому випадку пропущену дозу приймати не слід.

Для пацієнтів з ослабленим загальним станом організму, з низькою масою тіла, після трансплантації органів дозу габапентину слід титрувати повільніше, шляхом застосування лікарської форми у меншій дозі або збільшення інтервалу між підвищенням дози.

Пацієнти літнього віку (понад 65 років).

Для пацієнтів літнього віку може бути потрібна зміна дозування у зв’язку з віковим зниженням функції нирок (див. таблицю 2).

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок або тих, хто знаходиться на гемодіалізі, рекомендується корегування дози, як описано у таблиці 2.

   Таблиця 2.

Дози габапентину для дорослих залежно від функції нирок

Кліренс креатиніну (мл/хв)

Загальна добова дозаа (мг/добу)

>80

900-3600

50-79

600-1800

30-49

300-900

15-29

150b-600

<15с

150b-300Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 Видеообзор

Капсулы Ньюропентин 300 мг №100 Характеристики

Лікарська форма Капсули тверді по 300 мг № 10 (10х1), № 30 (10х3), № 100 (10х10) у блістерах
Виробник КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД, Індія
Вік від 6 років
Міжнародне найменування Gabapentin
Показання Епілепсія. Як додаткова терапія при лікуванні парціальних нападів із вторинною генералізацією або без неї у дорослих і дітей віком від 6 років. Як монотерапія при лікуванні парціальних нападів із вторинною генералізацією або без неї у дорослих і дітей віком від 12 років. Лікування периферичного невропатичного болю, такого як больова діабетична нейропатія і постгерпетична невралгія у дорослих.
Протипоказання Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.
Склад діюча речовина: габапентин; 1 капсула містить 300 мг габапентину; допоміжні речовини: маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, тверда желатинова капсула: желатин, вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 2 роки
Українська назва НЬЮРОПЕНТИН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Протиепілептичні засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги