Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Депакин Хроно 300 мг №100 таблетки

Код товара:Код:  356.0011
В наличии
973,1грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС Ограниченного отпуска
Кол-во в упаковке100
ПроизводительСанофі Вінтроп Індастріа, Франція

Характеристики Депакин Хроно 300 мг №100 таблетки

Действующее веществокислота вальпроевая
Маркетинговое названиеДепакін хроно
Упаковкаконтейнери
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Віквід 18 років
Придатний до01.10.2021
АТС-КлассификацияN03A G01
Фармакотерапевтична групаПротиепілептичні засоби
Міжнародне найменуванняValproic acid
Дозировка300 мг
Код Морион28653
Лікарська формаТаблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії, по 300 мг № 100 (50х2): (по 50 таблеток у контейнері, закритому кришкою з вологопоглиначем; по 2 контейнери в картонній коробці)
Складдіючі речовини: вальпроат натрію та вальпроєва кислота; 1 таблетка містить: вальпроату натрію 199,8 мг, вальпроєвої кислоти 87,0 мг (що еквівалентно вальпроату натрію 300 мг); допоміжні речовини: гіпромелоза 4000 (3000 мПа.с), етилцелюлоза 20 мПа.с, кремнію діоксид колоїдний водний, сахарин натрію; оболонка: гіпромелоза (6 мПа.с), поліетиленгліколь 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), поліакрилатна дисперсія або сухий екстракт.
ПоказанняОсновним показанням до застосування препарату Депакін Хроно? 300 мг, бажано як монотерапії, є первинна генералізована епілепсія: малі епілептичні напади/абсансна епілепсія, масивні білатеральні міоклонічні судоми, великі напади епілепсії з міоклонією або без неї, фотосенситивні форми епілепсії. Також препарат Депакін Хроно? 300 мг як монотерапія або в комбінації з іншими протиепілептичними засобами є ефективним при наступних захворюваннях: - вторинна генералізована епілепсія, особливо синдром Веста (судоми у дітей раннього віку) та синдром Леннокса-Гасто; - парціальна епілепсія з простою або комплексною симптоматикою (психосенсорні форми, психомоторні форми); - епілепсія із вторинною генералізацією; - змішані форми епілепсії (генералізовані та парціальні). Лікування епізодів манії, асоційованих з біполярними афективними розладами, при наявності протипоказань до застосування або непереносимості літію. Профілактика рецидивів дистимічних епізодів у дорослих пацієнтів з біполярними розладами, у яких при лікуванні епізодів манії є терапевтична відповідь на терапію вальпроатом.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до вальпроату, дивальпроату, вальпроміду або до будь-якого з компонентів лікарського засобу в анамнезі. Гострий гепатит. Хронічний гепатит. Тяжкий гепатит в індивідуальному або сімейному анамнезі пацієнта, особливо спричинений лікарськими засобами. Печінкова порфірія. Комбінація з мефлохіном і екстрактом звіробою (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Вальпроат протипоказаний пацієнтам з відомими мітохондріальними розладами, спричиненими мутаціями в ядерному гені, що кодує мітохондріальний фермент полімеразу гамма, наприклад із синдромом Альперса-Гуттенлохера, дітям віком до двох років, у яких підозрюється наявність розладу, пов’язаного з полімеразою гамма, а також пацієнтам з порушенням орнітинового циклу в анамнезі (див. розділ «Особливості застосування»).

Инструкция Депакин Хроно 300 мг №100 таблетки

Описание Депакин Хроно 300 мг №100 таблетки

Отзывы покупателей 2

Галина

Дякую за замовлення все швидко і якісно. курьер молодець дуже гарний хлопчик. Привіз швидко все перевірили якісно.

Елена

Спасибо Вашей аптеке! Благодаря Вам удалось найти препарат. А то весь город обьездили в поисках.

Видеообзор Депакин Хроно 300 мг №100 таблетки

preview