0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Вітаміни для діабетиків

Знайдено 25 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Хворим з діабетом 1 типу і 2 типу дуже часто призначають вітаміни. В основному через підвищене сечовипускання яке викликане хронічно високим цукром в крові. Воно вказує на те, що з сечею з організму виводиться занадто велика кількість вітамінів і мінералів, а тому їх дефіцит потрібно заповнити.

Вітаміни для діабетиків не завжди обов'язкові, якщо ви строго дотримуєтеся низковуглеводну дієту, їсте досить червоного м'яса і овочів. Доцільність їх прийому повинен визначити ваш лікар.

Безпосередньо для лікування захворювання добавки відіграють другорядну роль. Але вони допомагають впоратися з різними проблемами, викликаними ускладненнями.

Які вітаміни для діабетиків ефективні?

В першу чергу — це магній. Він допомагає заспокоїти нерви, нормалізувати артеріальний тиск, підвищує чутливість тканин до дії інсуліну;

Піколінат хрому необхідний пацієнтам з діабетом 2 типу. Багатьом з них складно відмовитися від мучного та солодкого, а за допомогою вітамінів можна позбутися від цієї залежності;

Добавки альфа-ліпоєвої кислоти зупиняють діабетичну нейропатію. Вітаміни групи В підсилюють цей ефект. Поліпшується провідність нервів, і як наслідок — потенція у чоловіків;

Вітаміни для очей рекомендовані, щоб призупинити глаукому, катаракту, діабетичну ретинопатію.

Крім добавок, ефективних при цукровому діабеті, лікар може призначити вам вітаміни. Адже при цьому захворюванні дуже важливо підтримувати свій імунітет, стежити за загальним станом здоров'я.

Вітаміни при діабеті

Заповнивши дефіцит цінних мікроелементів, пацієнти з діабетом відзначають, що їх стан суттєво покращився. У багатьох випадках виходить навіть відмовитися від інсуліну, якщо дотримуватися дієти і контролювати фізичну активність.

Крім уже перерахованих, комплекс вітамінів повинен включати в себе:

  • нікотинову кислоту (РР) — ця добавка бере участь в обмінних процесах, допомагає прискорити переробку жиру і цукру. Якщо у пацієнта діабет 2 типу, за допомогою нікотинової кислоти можна спростити контроль значень глюкометра. Це найбільш ефективний засіб в боротьбі з наслідками "поганого" холестерину;
  • Вітамін В6 — допомагає сахарам засвоюватися, забезпечує баланс натрію і калію, запобігає появі набряків. Піридоксин забезпечує організм глюкозою, виділяючи її з вуглеводів, накопичених в м'язах і печінці;
  • Хром — допомагає досягти стійкого рівня гіпоглікемії;
  • Вітамін В12 — дуже важливо регулярно заповнювати запас вітамінів цієї групи, незалежно від типу діабету. Цукрознижуючі таблетки ускладнюють їх засвоєння, тим не менше вони грають дуже важливу роль для працездатності інсуліну. В12 впливає на біохімічні реакції, скорочує концентрацію холестеролу і ліпідів, відновлює пошкоджені тканини, контролює імунітет.

Більшість виробників сьогодні випускають комплекси, що включають в себе всі необхідні вітаміни. Так вам не доведеться самостійно підбирати їх і стежити за дозуванням. Пропорції підбираються таким чином, щоб привести в порядок метаболізм і заповнити потребу організму в цінних з'єднаннях, брак яких викликали цукрознижуючі засоби.

Вітаміни для діабету: ціна в аптеці

Купити вітаміни для літніх людей старше 70 діабетиків, як і для пацієнтів будь-якого віку, можна в аптеці. У багатьох установах представлені хороші добавки — Доппельгерц, продукція Верваг фарма і Евалар, Алфавіт, Компливит. Вітаміни для діабетиків 1 типу список вам надасть лікар, адже вони повинні бути підібрані з урахуванням індивідуальних потреб. Особливо це стосується вітамінів дітям.

Щоб не витрачати час на пошуки, не вивчати асортимент різних аптек і не переплачувати за медикаменти - скористайтеся ресурсом "Аптека24". У нас широкий вибір, завжди в наявності аналоги Верваг та інших відомих виробників, доступні ціни. Просто введіть назву препарату «в пошук», і ви отримаєте максимально детальну інформацію про нього!

Ціни на Вітаміни для діабетиків

Вітаміни для діабетиківЦіна
Доппельгерц Актив Вітаміни для діабетиків в таблетках, 30 шт.
244,8грн
Алфавіт Діабет вітамінно-мінеральний комплекс таблетки, 60 шт.
220,9грн
Фруктоза натуральний фруктовий цукор, 500 г - "Голден-фарм"
118,3грн
Омега-3 капсули N100 Краса та здоров'я
287,8грн
Діабетекс Баланс таблетки по 500 мг, 60 шт.
217,2грн