www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10

  • Купить Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10  в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1615001
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10

ООО «ФЗ «БИОФАРМА» (Украина) выпускает лекарственный препарат Кокарбоксилазы г/х лиоф. д/р-ра д/ин.50мг фл. №10(5х2). В состав медикамента входит активное действующее вещество - кокарбоксилазы гидрохлорид. Каждый флакон содержит 50 мг кокарбоксилазы гидрохлорида в виде лиофилизированного порошка. Согласно инструкции, препарат расфасован по 5 флаконов в блистере, по 2 блистера в пачке из картона. Производитель рекомендует хранить флаконы Кокарбоксилазы в оригинальной упаковке для защиты от воздействия света при температуре от 2 до 8 ºС., в недоступном для детей месте.

Кокарбоксилаза назначается в составе комплексного лечения заболеваний сердца, осложнений сахарного диабета и периферических невритов. Препарат после разведения вводят внутримышечно, а в некоторых случаях подкожно или внутривенно.

Цена Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 актуальна при заказе на сайте. Купить Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

КОКАРБОКСИЛАЗИ ГІДРОХЛОРИД

(COCARBOXYLASE HYDROCHLORIDE)

Склад:

діюча речовина: 1 ампула або флакон містить 50 мг кокарбоксилази гідрохлориду;

допоміжна речовина: натрію карбонат.

 

Лікарська форма. Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: пориста маса білого кольору зі слабким специфічним запахом, гігроскопічна.

Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітаміну В1. Код АТХ А11D A.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кокарбоксилаза є складовою небілковою частиною (коферментом) ферментів, що регулюють обмінні процеси. В організмі утворюється з тіаміну внаслідок його фосфорилування. Особливо важливу роль відіграє у вуглеводному обміні, зокрема, в окиснювальному декарбоксилуванні кетокислот (піровиноградної, α-кетоглютарової), а також у пентозофосфатному шляху розпаду глюкози. Знижує в організмі рівень молочної та піровиноградної кислоти, покращує засвоєння глюкози, трофіку нервової тканини, сприяє нормалізації функції серцево-судинної системи.

Для лікування гіповітамінозу та авітамінозу В1 кокарбоксилазу не застосовувати, оскільки її біологічні властивості не повністю збігаються з властивостями тіаміну.

Фармакокінетика.

В організмі не депонує. Екскретується з сечею.

Клінічні характеристики.

Показання. Ацидоз діабетичного походження; печінкова та діабетична кома; прекоматозні стани; печінкова та ниркова недостатність; дихальний ацидоз при легенево-серцевій недостатності; захворювання серця, що супроводжуються екстрасистолією, пароксизмальною тахікардією, миготливою аритмією та іншими порушеннями ритму; легкі форми розсіяного склерозу; прееклампсичні стани та еклампсія; периферичні неврити; патологічні процеси з порушенням вуглеводного обміну.

Протипоказання. Підвищена чутливість до кокарбоксилази.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Кокарбоксилаза підсилює кардіотонічну дію серцевих глікозидів та покращує їх переносимість.

Особливості застосування. При проведенні комплексної терапії необхідно враховувати властивість кокарбоксилази підсилювати кардіотонічну дію серцевих глікозидів. При миготливій аритмії не слід застосовувати препарат внутрішньовенно.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність і безпека застосування Кокарбоксилази гідрохлориду для лікування вагітних або в період годування груддю не встановлені, тому препарат призначать у цей період не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не вивчалась.

Спосіб застосування та дози.

Зазвичай застосовувати як компонент комплексної терапії. Вводити внутрішньом’язово, рідше – підшкірно або внутрішньовенно. Перед введенням вміст ампули розчиняти у 2 мл води для ін'єкцій. При внутрішньовенному струминному введенні об'єм доводити до           10-20 мл, при краплинному – до 200-400 мл, додаючи 0,9 % розчин натрію хлориду або 5 % розчин глюкози. Дозу для введення визначати індивідуально, з урахуванням характеру захворювання та тяжкості стану пацієнта. Дорослим вводити по 50-100 мг/добу одноразово. Курс лікування – 15-30 днів. При необхідності (діабетична кома) зазначена доза може бути введена повторно через 1-2 години. Надалі слід переходити на підтримуючу терапію – 50 мг 1 раз на добу. При гострій нирковій та/або печінковій недостатності препарат застосовувати внутрішньовенно струминно по 100-150 мг (4-6 мл) 3 рази на добу або краплинно (на 5 % розчині глюкози) по 100-150 мг (4-6 мл) на добу протягом 1-1,5 місяця.

Дітям вводити підшкірно або внутрішньом’язово: з народження до третього місяця життя – 25 мг 1 раз на добу; від 4 місяців до 7 років – 25-50 мг 1 раз на добу, 8-18 років – 50-100 мг   1 раз на добу. При необхідності вказані добові дози можна вводити за два прийоми.

Діти. Застосовувати з народження. Не застосовувати препарат внутрішньовенно.

Передозування. Проявляється у вигляді більш вираженої форми побічних реакцій. Рекомендовано припинення застосування препарату, симптоматичне лікування, спрямоване на нормалізацію дихання та діяльності серцево-судинної системи.

Побічні реакції.

З боку імунної системи: можливі алергічні реакції, в тому числі реакції гіперчутливості. Симптоми можуть варіювати від свербіжу, шкірного висипання, кропив’янки до розвитку анафілактичного шоку; при внутрішньом'язовому введенні – гіперемія, свербіж, набряк у місці ін'єкції.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність. Приготований розчин не слід змішувати з іншими лікарськими засобами. Використовувати  тільки розчинник, вкладений в упаковку.

Упаковка. По 50 мг препарату в ампулах або флаконах. По 2 мл розчинника в ампулах.

По 5 або 10 ампул з препаратом у пачці, або по 5 або 10 ампул з препаратом та по 5 або       10 ампул з розчинником у пачці.

По 5 флаконів з препаратом у блістері, по 2 блістери у пачці; по 5 флаконів з препаратом та по 5 ампул з розчинником у блістері, по 1 або 2 блістери у пачці.

По 5 ампул з препаратом  у блістері, по 1 або 2 блістери у пачці; по 5 ампул з препаратом та по 5 ампул з розчинником у блістері, по 1 або 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА», Україна; ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 03680, м. Київ, вул. М.Амосова, 9;

Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.


Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 Видеообзор

Кокарбоксилазы гидрохлорид 50 мг №10 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.