0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Зубні пасти

Знайдено 67 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
showMoreПоказати ще-53 товарів

Вибрати зубну пасту для регулярного гігієнічного догляду — дуже важливе завдання. Від цього залежить стан і здоров'я ясен, зубів. Сьогодні у продажу можна зустріти велику різноманітність паст для зубів, які відрізняються за ціною, споживчими характеристиками, смаковою палітрою і лікувальними властивостями. В окрему категорію виділяють професійні пасти, вирішальні певні стоматологічні проблеми — видаляють зубний наліт, відбілюють, знижують чутливість зубної емалі.

Вибір зубної пасти

Вибрати хорошу пасту, не розбираючись у всьому асортименті, досить складно. Тому багато хто орієнтується тільки на властивості, заявлені виробником і цінову категорію. Щоб не погіршити стан своїх зубів, важливо знати вимоги до якісних продуктів і які пасти рекомендують стоматологи для вирішення різних завдань.

Зубна паста являє собою засіб для догляду та очищення ротової порожнини. У деяких продуктів консистенція може бути гелевою або желейною, такі товари вважаються щадними. Їх рекомендують людям з різними формами гіперестезії, затонкою емаллю. Якщо ж у вас немає стоматологічних патологій і хвороб, можна користуватися звичайною гігієнічною пастою, яка здатна ефективно очистити ясна та тверді тканини зубів від нальоту, їжі, патогенних мікроорганізмів.

В основі більшості паст знаходяться сполуки кремнію, зазвичай це гідроксид і діоксид кремнію. Вони виступають в ролі диоксидов, виконують очищувальну функцію, видаляють з поверхні зубної емалі наліт. У таких паст зазвичай невисока ціна і вони не рекомендовані для частого використання. Пов'язано це з ризиком пошкодження емалі, оголенням ділянок дентину, який закриває зубної корінь. Щоб паста була однорідної консистенції, в складі зустрічаються різні добавки, наприклад гліцеринові композиції, морські водорості пектин в більш дорогих товарах. У дешевих зустрічається карбоксиметилцелюлоза і альгінат натрію.

Відбілюючі зубні пасти

Пасти для відбілювання швидко і ефективно видаляють зубний наліт. Також, вони здатні нейтралізувати фарбувальні пігменти, що викликають фарбування емалі в сірий або жовтий колір. Визначити, що паста відбілююча, можна по тому, яка в ній ступінь змісту абразивних частинок. Це значення зазвичай вказують на упаковці.

Кожен день такими пастами користуватися не можна, максимум 1-2 рази на тиждень. Стоматологи стверджують, що вони шкодять здоров'ю емалі зубів. Крім відбілюючих, виділяють інші види зубних паст:

  • протикоріозні — необхідні на ранній стадії розвитку карієсу, а також для його запобігання. Для цього в пасти додають фториди, а також ксиліт. Пасти без фтору, але з біодоступним кальцієм також ефективні, але коштують трохи дорожче, ніж ті, що з фтором;
  • протизапальні — в їх склад входять прополіс, витяжки з лікарських рослин, екстракти. Такі пасти відмінно підходять для чутливих зубів, так як вони зміцнюють ясна, відновлюють цілісність капілярів, допомагають припинити кровоточивість. Позбавляють від болю при гінгівіті і інших захворювань ясен. Якщо у вас чутлива емаль, стоматолог швидше за все порекомендує пасту з цієї категорії;
  • сорбційні — призначаються виключно стоматологом при певних показаннях. Вони містять компоненти, які виведуть з м'яких тканин ясен токсини і інші отруйні речовини.

Останнім часом дуже популярна чорна зубна паста, яка відразу привертає увагу своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Такий колір досягається завдяки вугіллю, адсорбує забруднення і вбирає запах.

Пасту для дітей варто підбирати особливо ретельно. Дитяча зубна паста не повинна містити або містити мінімум фтору, не припустимі відбілюючі компоненти, абразивні речовини, пінообразуючий компонент, консерванти. У неї повинні входити корисні для дитини речовини, а ще паста повинна бути приємною на смак.

Важливо розуміти, що незважаючи на те, що багато паст допомагають позбутися від нальоту і початкових відкладень, від каменів вони не рятують, як би того не обіцяли фірми. Це може зробити тільки стоматолог, за допомогою професійного чищення. Пастою можна користуватися після нього, щоб зберегти результат і запобігти новим каменям.

Паста для зубів: ціни в аптеці

Купити медичні препарати, таблетки, ліки, засоби особистої гігієни та для догляду за собою можна на сайті «Аптека24». Просто введіть в пошук назву товару, який цікавить вас, і ви отримаєте список кращих пропозицій за найвигіднішими цінами.

Ціни на Зубні пасти

Зубні пастиЦіна
Зубна паста Пародонтакс Екстра Свіжість Комплексний захист, 75 мл
133,5грн
Зубна паста Пародонтакс Extra Fresh, 75 мл
99,2грн
Зубна паста Parodontax (Пародонтакс) Свіжість трав, 75 мл
92,7грн
Зубна паста Пародонтакс Ультра Очищення, 75 мл
95грн
Зубна паста Парадонтакс з фтором, 75 мл
111,6грн