0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ішемічна хвороба серця препарати

Знайдено 256 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Ішемічна хвороба серця (або ІХС) — це патологічний стан, для якого характерне порушення кровопостачання м'яза серця — міокарда. Воно виникає в результаті ураження коронарних артерій. Найчастіше, причиною розвитку ішемічної хвороби серця стає атеросклероз артерій серця. При цьому стані через атеросклеротичні бляшки, що утворилися на внутрішніх стінках судин, звужується просвіт артерій.

Прояви й ліки від ішемії

Найпоширеніший симптом цього захворювання — стенокардія. Її можна розпізнати за здавливлюючим, стискаючим болем у грудній клітині, яка з'являється із-за стресу або підвищених фізичних навантажень. У зоні ризику знаходяться наступні групи пацієнтів:

 • похилого віку;
 • з генетичною схильністю;
 • чоловічої статі;
 • з ожирінням;
 • з артеріальною гіпертензією;
 • які зловживають курінням, алкоголем, неправильним харчуванням;
 • з цукровим діабетом;
 • займаються надмірними фізичними навантаженнями.

Основний фактор при лікуванні й профілактиці ішемічної хвороби серця — зміна самим пацієнтом його способу життя. Важливо виключити фактори ризику — позбутися від нікотинової та алкогольної залежності, зайвої ваги, поліпшити якість життя. У харчуванні слід зробити акцент на овочах, фруктах, морепродуктах. Велику роль відіграють: достатня кількість сну, повноцінний відпочинок, відсутність стресових ситуацій.

Щоб самостійно зняти напад стенокардії, можна прийняти Нітрогліцерин. При початковій стадії ІХС, у періоди, коли не виявляється загострення захворювання, пацієнту рекомендовані циклічні фізичні навантаження. Це можуть бути заняття бігом, плавання в басейні, велосипедні прогулянки. Коли ішемія серця протікає у важчій формі, лікар призначить комплекси лікувальної гімнастики.

Основна мета терапії при ішемічній хворобі серця — зменшити потребу серцевого м'яза в кисні, а також збільшити його доставку. Консервативне лікування передбачає використання наступних груп медикаментів:

 • бета-адреноблокатори — Небіволол, Пропранолол;
 • нітрати пролонгованої дії — Ізосорбід-5-мононітрат;
 • блокатори кальцієвих каналів — Ніфедипін;
 • антиаритмічні таблетки — Рибоксин.

Якщо в пацієнта була виявлена ​​гіперхолестеринемія, можуть бути призначені статини. Невеликі дози ацетилсаліцилової кислоти допоможуть попередити тромбоутворення.

Якщо навіть найкращі лікарські препарати не дали належного ефекту, знадобиться хірургічне втручання. Найбільш затребувані операції — аортокоронарне шунтування і черезшкірна внутрішньопросвітня ангіопластика.

Засоби від ішемічної хвороби: ціна в аптеці

Купити препарати від ІХС можна в аптеці. Лікар видасть вам список необхідних медикаментів, і швидше за все він буде досить широкий. Замість того, щоб шукати де найбільш вигідна ціна того чи іншого лікарського засобу, порівнювати різні пропозиції, що відніме у вас час і зусилля. Тому можна ввести назву ліків в пошук на сайті «Аптека24». У нас завжди в наявності будь-які лікарські препарати від ішемічної хвороби серця за вигідною ціною!

Ціни на Ішемічна хвороба серця препарати

Ішемічна хвороба серця препаратиЦіна
Симвастатин-Тева таблетки по 20 мг, 30 шт.
34,5грн
Сиднофарм таблетки по 2 мг, 30 шт.
123,6грн
Верапаміл-Дарниця таблетки по 80 мг, 50 шт.
73,2грн
Бісопролол-КВ таблетки по 10 мг, 30 шт.
29,2грн
Валідол таблетки по 60 мг, 10 шт. - Фармак
20,2грн