0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Серцева недостатність препарати

Знайдено 410 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Серцева недостатність — це стан, при якому скорочувальна здатність серця не відповідає метаболічним потребам організму. Це захворювання вважається досить поширеним, особливо часто зустрічається в людей похилого віку.

Причини виникнення, симптоматика й засоби від серцевої недостатності

Вона виникає у вигляді ускладнення різних захворювань серцево-судинної системи, зокрема:

 • гострого інфаркту міокарда;
 • атеросклеротичного ураження коронарних судин;
 • вроджених і набутих вад серця;
 • кардіоміопатії;
 • артеріальної гіпертензії;
 • аритмії;
 • тампонади серця;
 • легеневих патологій.

Пацієнт може запідозрити у себе серцеву недостатність при появі задишки, як під час фізичних навантажень, так і в стані спокою. Захворювання супроводжується нападами задухи, нічного кашлю, слабкістю, сплутаністю свідомості. У вечірній час наростають вечірні набряки, також розвивається асцит.

Серцева недостатність буває гостра й хронічна. Остання ділиться на кілька стадій:

 • задуха й серцебиття з'являються тільки після інтенсивних фізичних навантажень, які раніше не викликали таких симптомів;
 • задуха починає з'являтися вже при помірній активності, з'являються інші симптоми — сухий кашель, хрипи, недостатність кровообігу по малому й великому колі;
 • пацієнт помічає виражений ціаноз, в області серця відчуваються болі й перебої, збільшується печінка;
 • по обох колах кровообігу відзначаються важкі порушення гемодинаміки. У легенях з'являються незворотні зміни. Лікування на даній стадії практично не приносить результату.

Чим раніше пацієнт звернеться до лікаря й почне приймати ліки, тим більше шансів на швидке позбавлення від симптомів, а також запобігання подальшого розвитку захворювання.

Ліки від серцевої недостатності: ціни в аптеці

Лікування серцевої недостатності орієнтується на позбавлення від основного захворювання, що призводить до її розвитку. Ліки повинні вплинути на зменшення застою крові. Для цього пацієнтові необхідно обмежувати себе у вживанні солі й рідини, приймати сечогінні препарати, зокрема Аспаркам, Панангін. Також, пацієнтові призначають таблетки, що збільшують серцевий викид і коригувальні кровопостачання органів. Це можуть бути інгібітори АПФ, серцеві глікозиди, інотропні препарати, судинорозширюючі. Якщо медикаментозне лікування виявляється неефективним, може знадобитися хірургічне втручання.

Список основних дій з профілактики серцевої недостатності включає в себе своєчасне виявлення й лікування станів, які можуть призвести до розвитку цього захворювання.

Купити лікарські препарати можна в аптеці, надавши фармацевту список від лікаря. Але замість того, щоб порівнювати, де краща ціна, чи всі таблетки в наявності й т. д., спробуйте скористатися сайтом «Аптека24». У нас завжди найкращі пропозиції та швидка доставка. Досить ввести назву ліків у пошук, і ви отримаєте максимум інформації.

Ціни на Серцева недостатність препарати

Серцева недостатність препаратиЦіна
Березові бруньки, 20 г - ПрАТ ФФ Віола
55,7грн
Каптоприл таблетки по 25 мг, 20 шт.
47,7грн
Сиднофарм таблетки по 2 мг, 30 шт.
123,6грн
Верапаміл-Дарниця розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулі, 2,5 мг / мл, 10 шт.
131,2грн
Конкор Кор таблетки 2,5 мг, 30 шт. - Мерк Хелскеа
164грн