0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Дитячі аксесуари

Знайдено 28 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Народження малюка — це важливий і відповідальний момент в будь-якій сучасній сім'ї. Всі молоді батьки прагнуть забезпечити свою дитину всіма необхідними благами для того, щоб вона нормально зростала і розвивалася. Дитина, яка не відчуває незадоволення в будь-яких необхідних речах, буде розвиватися набагато швидше і якісніше, що в підсумку вплине на його майбутнє. Знаючи це, сучасні батьки набувають велику кількість дитячих товарів і аксесуарів, які полегшують життя малюка і його батьків. Якщо ж дитина не забезпечена всім необхідним, вона буде постійно відчувати почуття незадоволення, яке буде проявлятися в примхах і плачі, що не завдасть приємних відчуттів жодному батькові.

Що необхідно в першу чергу дитині?

У перші роки життя малюкові для нормального розвитку необхідний широкий набір товарів для дітей, покликаних навчити його правильно взаємодіяти зі світом навколо, сприяти його якісному розвитку, а також полегшити життя молодих батьків. До таких дитячим аксесуарів відносяться предмети, які допомагають новоспеченим батькам полегшити виконання щоденних операцій по догляду за дитиною. Наприклад, соски для годування значно спрощують процес годування дитини, дозволяючи подавати йому поживні суміші з тим темпом, який оптимально підходить малюкові. Дитячі пустушки, в свою чергу, допомагають повністю задовольнити потребу новонародженого постійно смоктати мамині груди. Правильно підібрана пустушка здатна швидко заспокоїти дитину, що плаче, а також сприяти формуванню правильної анатомічної форми щелепи і зубів. Крім цього, за твердженням багатьох дитячих медичних фахівців, смоктання пустушки стимулює роботу кишечника, сприяючи швидкому виведенню газів з дитячого організму.

Дитячі товари та аксесуари

Якщо ще наші прабабусі використовували для догляду за дитиною самостійно виготовлені спеціалізовані предмети на зразок хлібних ляльок, які вигідно відрізняються від пустушки, то сьогодні цю потребу можливо повністю задовольнити за допомогою різноманітних дитячих аксесуарів. Умовно їх можна розділити на кілька основних груп:

  • дитячі аксесуари для ванної — представляють собою клас товарів, покликаних полегшити процес купання малюка як для нього самого, так і для його батьків. До нього належать різноманітні дитячі ванночки для купання, антиковзні килимки, що не дають дитині посковзнутися на гладенькій і мокрій підлозі, та інша продукція для діток різного віку;
  • аксесуари для годування — в цей клас товарів включаються різноманітні соски для годування, дитячі пляшечки з ручками і без них. При виборі даних предметів варто звертати пильну увагу на те, для якого віку вони призначені, адже від цього параметра прямо залежать характеристики товару, що купується;
  • повсякденні аксесуари — це різного роду пустушки і інші подібні товари. В основному вони служать для швидкого заспокоєння малюка, а також стимулювання правильної роботи його організму, і якісного розвитку.

В силу того, що кожна маленька дитина дуже вразлива для різного роду хвороб, велике значення має регулярний і якісний догляд за всіма речами, з якими він взаємодіє. Всі соски і пустушки повинні регулярно перевірятися на наявність тріщин і розтягнень, а також ретельно вимиватися гарячою мильною водою. Те ж саме стосується і інших дитячих аксесуарів — їх чистота і справність є ключем до повноцінного і стабільного розвитку малюка.

Набір дитячих аксесуарів: ціна в аптеці

Придбати оптом і в роздріб весь набір необхідних для повноцінного розвитку дитини, а також полегшення догляду за ним, пропонує фармацевтична компанія «Аптека24». У нашому каталозі ви завжди можете знайти найповніший список всіх необхідних товарів. Список наявних в асортименті товарів постійно оновлюється і поповнюється новими позиціями. Наші переваги — демократична ціна, широкий асортимент і швидка доставка. Чекаємо Вас!

Ціни на Дитячі аксесуари

Дитячі аксесуариЦіна
Дитяча соска-пустушка "Ягідка" в індивідуальній упаковці
29грн
"Ромашка-2" соска-пустушка 2-А
30грн
Соска-пустушка "Анюта", розмір 2, 2 шт.
51,7грн
"Ромашка" пустушка-соска без кольцa
30,5грн
Латексна соска-пустушка Ромашка 2АК, 1 шт. - Flowers of life
66,3грн