0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати з пом'якшувальною і анестезуючою дією

Знайдено 47 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Бепантен мазь 5%, 30 г
262,9грн
Є в наявності

Сучасні лікарські препарати призначені для пригнічення різних видів чутливості і, в першу чергу, больова. Класифікація розрізняє засоби:

  • для місцевого знеболювання;
  • і для загального, в залежності від локалізації та механізму їх дії.

Потреба позбутися болю або перенести його набагато легше, виникає не тільки при захворюваннях або серйозних операціях, а й при багатьох інших життєвих обставинах. В аптеці можна купити спеціальний спрей для епіляції або для депіляції для шкіри, що відрізняється чутливістю, який перетворить цю процедуру з тортури в задоволення. Як правило, вони містять Лідокаїн. Також підійде мазь "Емла" з цією самою діючою речовиною. Фармацевтичні препарати з пом'якшувальною дією відмінно підходять і для татуажу, шкірний крем або гель-анестетик зніме біль, набряки, не завадить процесу регенерації.

Назву конкретного медикаментозного засобу можна уточнити у свого майстра або в аптеці, головне вивчити протипоказання і переконатися, що ціна вам підходить.

Ліки анестезуючі

Таблетки і свічки з анестезуючим ефектом приймають при станах і захворюваннях, які супроводжуються сильним больовим синдромом. Важливо відповідально підійти до їх вибору, а ще краще — проконсультуватися з фахівцем, навіть якщо ви плануєте придбати і використовувати поширений засіб. До того ж, не всі препарати підходять для дітей, через що в деяких випадках доводиться зовсім відмовитися від знеболювання і умовляти дитину перетерпіти біль.

Єдиний вид анестезії, який не підходить для чоловіків — епідуральна. Її використовують при допомозі породіллі. Цей різновид знеболювання досі викликає безліч суперечок і рекомендується далеко не всім пацієнткам.

Для анестезії в клініці, наприклад, в стоматології, використовують карпульний шприц, що допомагає швидко ввести засіб в потрібну зону і досягти ефекту в максимально короткі терміни.

Анестетики і пом'якшувальні засоби: ціни в аптеці

Сьогодні на ринку представлено велике різноманіття різних препаратів з пом'якшувальною дією і анестетиків. Їх список можна вести до нескінченності, а ціна залежить від виробника, складу і ступеня ефективності. На сайті "Аптека.24" ви можете знайти кращі пропозиції як в своєму місті, так і по всій Україні, а також купити необхідний засіб максимально вигідно.

Ціни на Препарати з пом'якшувальною і анестезуючою дією

Препарати з пом'якшувальною і анестезуючою дієюЦіна
Вазелин мазь 30 г Фитофарм
35грн
Гліцерин розчин нашкірний, 25 г - Артеріум
47,5грн
Сульфаргин мазь 1%, 50 г
372,3грн
Бепантен Плюс крем 5%, 30 г
261,8грн
Бепантен мазь 5%, 30 г
262,9грн