www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол)

Loading...
    Купить Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
150.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол)

Крем Бепантен 5% 30 г – средство для регулярного ухода за кожей. Бепантен активно используется для профилактики и лечения сухой или потрескавшейся кожи, для заживления трещин сосков на молочных железах у кормящих грудью матерей. Ускоряет заживление и эпителизацию кожи при микроповреждениях. Кроме того, крем Бепантен отлично подходит для систематического ухода за кожей детей, поскольку не содержит вредных веществ. Крем превосходно подходит для обрабатывания поврежденных участков кожи, например, при ожогах или царапинах. Рекомендуется применение Бепантена в местах, где существует высокая угроза инфицирования.

Наиболее широкое применение Бепантен получил в профилактическом уходе за новорожденными. Следует применять крем при каждой смене подгузников. Таким образом, Вы обезопасите Вашего ребенка от ряда нежелательных недугов. Крем Бепантен защищает кожу от появления опрелостей и пеленочного дерматита. В инструкции к Бепантену отмечено, что крем замечательно подходит для лечения участков кожи, взаимодействующих с водой, потому что быстро проникает в кожу. В описании к Бепантену отмечено, что крем нетоксичен.

Отзывы о Бепантене

В отзывах  люди советуют использовать этот крем для терапии различных повреждений кожи и воспалений. Также отмечается высокая эффективность крема при лечении солнечных и других легких ожогов. Все эти положительные качества, а также низкая стоимость крема Бепантен, делают его незаменимым в любой аптечке.

Вы можете ознакомиться со стоимостью и аналогами Бепантена на нашем ресурсе. Также здесь Вы можете купить крем Бепантен по наиболее выгодной цене. Мы доставим Ваш заказ в Киев или любой другой город Украины.


*****************


Крем Бепантен 5% 30 г - засіб для регулярного догляду за шкірою. Бепантен активно використовується для профілактики і лікування сухої або потрісканої шкіри, для загоєння тріщин сосків на молочних залозах у годуючих грудьми матерів. Прискорює загоєння та епітелізацію шкіри при мікропошкодження. Крім того, крем Бепантен відмінно підходить для систематичного догляду за шкірою дітей, оскільки не містить шкідливих речовин. Крем чудово підходить для оброблення пошкоджених ділянок шкіри, наприклад, при опіках або подряпинах. Рекомендується застосування Бепантена в місцях, де існує висока загроза інфікування.

Найбільш широке застосування Бепантен отримав в профілактичному догляді за новонародженими. Слід застосовувати крем при кожній зміні підгузників. Таким чином, Ви забезпечите Вашої дитини від ряду небажаних недуг. Крем Бепантен захищає шкіру від появи попрілостей і пелюшкового дерматиту. В інструкції до Бепантеном відзначено, що крем чудово підходить для лікування ділянок шкіри, що взаємодіють з водою, тому що швидко проникає в шкіру. В описі до Бепантеном відзначено, що крем нетоксичний.


Відгуки про Бепантеном

У відгуках люди радять використовувати цей крем для терапії різних пошкоджень шкіри і запалень. Також відзначається висока ефективність крему при лікуванні сонячних та інших легких опіків. Всі ці позитивні якості, а також низька вартість крему Бепантен, роблять його незамінним в будь-який аптечці.

Ви можете ознайомитися з вартістю і аналогами Бепантена на нашому ресурсі. Також тут Ви можете купити крем Бепантен за найбільш вигідною ціною. Ми доставимо Ваше замовлення в Київ або будь-яке інше місто України.Цена Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) актуальна при заказе на сайте. Купить Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕПАНТЕН®

(BEPANTHEN®)

 

 

Cклад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 г крему містить декспантенолу 50 мг;

­до­по­м­іжні ­ре­чо­вини: DL-пантолактон, феноксіетанол, амфізол К, спирт цетиловий, спирт стеариловий, ланолін, ізопропілміристат, пропіленгліколь, вода очищена.

 

Лікарська форма. Крем.
Гомогенний непрозорий крем білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, зі слабким запахом.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина,

Еміл-Барелль-Штраcсе 7, 79639 Грензах-Вілєн, Німеччина/

GP Grenzach Produktions GmbH, Germany,

Emil-Barell-Strasse 7, 79639 Grenzach-Wyhlen, Germany.

 

Назва і місцезнаходження заявника.

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія,

Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

Bayer Сonsumer Care AG, Switzerland,

Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати, які сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.

Код АТС D03A X03.

 

Декспантенол, діюча речовина Бепантен® крему, у клітинах швидко перетворюється у пантотенову кислоту і діє як вітамін. Декспантенол легше, ніж пантотенова кислота, абсорбується після місцевого застосування.

Пантотенова кислота є компонентом есенціального коензиму А (СоА). У цій формі ацетилкоензиму А, СоА відіграє центральну роль у метаболізмі кожної клітини. Пантотенова кислота є, таким чином, необхідною для відновлення і регенерації пошкодженних шкіри і слизових оболонок.

Декспантенол швидко абсорбується шкірою. Після чого одразу перетворюється на пантотенову кислоту та додається до внутрішього депо цього вітаміну.

У крові пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми крові (переважно з β-глобулінами та альбуміном). У здорових дорослих концентрація становить приблизно 500-1000 мкг/л та   100 мкг/л у крові та сироватці крові відповідно.

Пантотенова кислота не метаболізується в організмі та виводиться у незміненому вигляді. Після перорального застосування 60-70 % дози препарату виводиться з сечею, решта – з калом. У дорослих виділяється із сечею 2-7 мг пантотенової кислоти на добу, у дітей – 2-3 мг.

Показання для застосування.

Бепантен® крем застосовують у наступних випадках:

-       профілактичне оброблення сухої, почервонілої шкіри або шкіри з тріщинами;

-       прискорення загоєння та епітелізації шкіри при мікроушкодженнях (нетяжкі опіки та подряпини); при подразненнях шкіри (наприклад, унаслідок радіотерапії, фототерапії чи опромінення ультрафіолетовими променями); пелюшковому дерматиті; при хронічних виразках шкіри та пролежнях; анальних тріщинах; ерозіях шийки матки та після пересадки шкіри;

-       обробка шкіри пацієнтів під час та після місцевого застосування кортикостероїдів;

-       профілактичний догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до декспантенолу або до інших компонентів препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При застосуванні препарату слід уникати контакту з очима.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає жодних підстав вважати, що застосування препарату у період вагітності або годування груддю є ризикованим. Протягом вагітності препарат слід застосовувати за призначенням лікаря.

При застосуванні для лікування тріщих сосків протягом годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі

з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат застосовують дітям різних вікових груп, включаючи немовлят.

 

Спосіб застосування та дози.

Прискорення загоєння та епітелізації, регулярний догляд за шкірою: застосовувати Бепантен® крем 1 або кілька разів на добу залежно від потреби.

Догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю: наносити крем на соски після кожного годування груддю.

Лікування дефектів слизової оболонки шийки матки: застосовувати крем 1 або кілька разів на добу під наглядом лікаря.

Догляд за немовлятами: застосовувати Бепантен® крем після кожної зміни пелюшок (підгузника).

Бепантен® крем швидко проникає у шкіру, внаслідок чого придатний для догляду за мокнучими ранами, незахищеними поверхнями шкіри (обличчя) та волосистою шкірою. Він легко розподіляється по поверхні, тому придатний для лікування болючих сонячних та інших нетяжких опіків.

 

Передозування.

Діюча речовина Бепантен® крему, декспантенол, добре переноситься і, таким чином, у літературі розглядається як нетоксична. Гіпервітаміноз не описаний.

 

Побічні ефекти.

Порушення з боку імунної системи, а також шкіри та підшкірних тканин. Повідомлялося про алергічні реакції та алергічні реакції з боку шкіри: контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив’янка, подразнення шкіри та пухирці.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.
По 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

                                               

    

Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Оксана 06.12.2016 Про бепантен рассказала подруга, мать двоих детей, которая посоветовала мне взять эту мазь в роддом для того чтоб лечить трещины сосков и от опрелостей под подгузник. Впечатления у меня остались самые лучшие
  • Лола 26.08.2016 Я довольна этим кремом Бепантен. Уже давно пользуюсь им. Покупала себе в род дом, по рекомендации врача и теперь до сих пор он у меня всегда в аптечке. И ребенку от опрелостей и мужу против травм и себе тоже. Да я думаю такой крем у многих дома под рукой.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Бепантен 5% 30 г крем (декспантенол) Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги