www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Бепантен Плюс 30 мл спрей

Loading...
  Купить Бепантен Плюс 30 мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
131.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Бепантен Плюс 30 мл спрей

Препарат Бепантен Плюс Спрей - дерматологическое средство, с антисептическими и дезинфицирующими свойствами.
Декспантенол быстро превращается в клетках в пантотеновую кислоту, которая в составе одного из важнейших коферментов коэнзима А играет ведущую роль в метаболизме каждой клетки. Пантотеновая кислота является незаменимой для построения эпителия кожи и слизистых оболочек. Способствует росту уровня митоза и увеличивает прочность волокон коллагена при заживлении ран.

Хлоргексидина биглюконат относится к известным антисептиков, хорошо переносится и обладает бактерицидными свойствами в отношении грамположительных бактерий, особенно чувствительных штаммов Staphylococcus aureus (золотистый стафилококк), которые чаще всего связаны с инфекциями кожи. Производит несколько меньшую активность на грамотрицательные микроорганизмы. Некоторые виды Pseudomonas и Proteus нечувствительны. Оказывает слабое действие на грибы и неэффективен против вирусов.


Показаниями к применению

 • Поверхностные поражения кожи любого происхождения, при которых существует риск инфицирования: царапины, ссадины, порезы, трещины кожи, ожоги, гнойники, дерматиты (воспаление кожи).
 • Хронические поражения кожи, такие как трофические язвы ног и пролежни.
 • Инфекции кожи, например, вторично инфицированная экзема и вторично инфицированный нейродермит.
 • Лечение трещин сосков у кормящих грудью.
 • Малоинвазивная хирургия: травмы и хирургические раны.
Препарат Бепантен Плюс Спрей применять взрослым, подросткам и детям: наносить на предварительно очищенные раны или воспаленные участки кожи от 1 до нескольких раз в день. При необходимости можно применять повязки.
Дети. Применять детям в возрасте от 1 года.****************


Препарат Бепантен Плюс Спрей - дерматологічне засіб, з антисептичними і дезинфікуючими властивостями.
Декспантенол швидко перетворюється в клітинах в пантотенову кислоту, яка в складі одного з найважливіших коферментів коензиму А відіграє провідну роль в метаболізмі кожної клітини. Пантотенова кислота є незамінною для побудови епітелію шкіри і слизових оболонок. Сприяє зростанню рівня мітозу і збільшує міцність волокон колагену при загоєнні ран.

Хлоргексидину біглюконат відноситься до відомим антисептиків, добре переноситься і має бактерицидні властивості по відношенню до грампозитивних бактерій, особливо чутливих штамів Staphylococcus aureus (золотистий стафілокок), які найчастіше пов'язані з інфекціями шкіри. Виробляє дещо меншу активність на грамнегативнімікроорганізми. Деякі види Pseudomonas і Proteus нечутливі. Виявляє слабку дію на гриби і неефективний проти вірусів.


Показаннями до застосування

 • Поверхневі ураження шкіри будь-якого походження, при яких існує ризик інфікування: подряпини, садна, порізи, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматити (запалення шкіри).
 • Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг і пролежні.
 • Інфекції шкіри, наприклад, вдруге інфікована екзема і вдруге інфікований нейродерміт.
 • Лікування тріщин сосків у годуючих грудьми.
 • Малоінвазивна хірургія: травми і хірургічні рани.

Препарат Бепантен Плюс Спрей застосовувати дорослим, підліткам та дітям: наносити на попередньо очищені рани або запалені ділянки шкіри від 1 до декількох разів на день. При необхідності можна застосовувати пов'язки.
Діти. Застосовувати дітям у віці від 1 року.Цена Бепантен Плюс 30 мл спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Бепантен Плюс 30 мл спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Бепантен Плюс 30 мл спрей Инструкция

Склад

діючі речовини: декспантенол, хлоргексидину біглюконат;

1 мл розчину містить декспантенолу 50 мг; хлоргексидину біглюконату 5 мг, що відповідає 2,88 мг хлоргексидину;

допоміжні речовини: DL-пантолактон, макроголу лауриловий ефір, етанол 96 %, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей нашкірний, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина зі слабким запахом.

Фармакотерапевтична група

Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації. Код АТХ D08A C52.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Декспантенол швидко перетворюється у клітинах на пантотенову кислоту, яка в складі одного з найважливіших коферментів коензиму А відіграє провідну роль у метаболізмі кожної клітини. Пантотенова кислота є незамінною для побудови епітелію шкіри та слизових оболонок. Сприяє зростанню рівня мітозу та збільшує міцність волокон колагену при загоєнні ран.

Хлоргексидину біглюконат належить до відомих антисептиків, що добре переноситься та виявляє бактерицидні властивості щодо грампозитивних бактерій, особливо чутливих штамів Staphylococcus aureus (золотистий стафілокок), які найчастіше пов’язані з інфекціями шкіри. Справляє дещо меншу активність на грамнегативні мікроорганізми. Деякі види Pseudomonas та Proteus є нечутливими. Чинить слабку дію на грибки та неефективний проти вірусів.

Фармакокінетика.

Декспантенол швидко всмоктується шкірою, одразу ж перетворюється на пантотенову кислоту (вітамін В5) та додається до ендогенних запасів цього вітаміну.

У крові пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми крові (зокрема з бета-глобуліном та альбуміном). У здорових дорослих концентрація становить приблизно 500-1000 мкг/л у крові та 100 мкг/л ‒ у сироватці.

Пантотенова кислота не розщеплюється в організмі та виводиться у незміненому вигляді. 60-70 % пероральної дози виводиться із сечею, решта – з калом. У дорослих із сечею виводиться приблизно 2-7 мг/добу, у дітей – 2-3 мг/добу.

Абсорбція хлоргексидину через непошкоджену шкіру у дорослих не виявлена. У немовлят, яких купали у миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, виявлялися низькі концентрації хлоргексидину в крові (≤ 1 мкг/мл).

Показання

Поверхневі ураження шкіри будь-якого походження, при яких існує ризик інфікування: подряпини, садна, порізи, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматити (запалення шкіри).

Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг та пролежні.

Інфекції шкіри, наприклад, вторинно інфікована екзема та вторинно інфікований нейродерміт.

Лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю.

Малоінвазивна хірургія: травми та хірургічні рани.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій


Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептиками, щоб запобігти їх взаємному впливу (протидії або інактивації). Хлоргексидин несумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками.

Особливості застосування

Слід уникати контакту з очима, вухами та слизовими оболонками.

Не рекомендується застосовувати для обробки подразнень шкіри, імовірність інфікування яких є низькою (наприклад, при сонячному опіку). В такому випадку рекомендується застосовувати препарати без дезінфектанту.

Якщо симптоми зберігаються або стан погіршується, слід звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При дослідженні репродуктивної токсичності у тварин не виявлено ризику для плода. У період вагітності не слід застосовувати препарат на великих ділянках шкіри, оскільки контрольованих досліджень у вагітних жінок не проводилось.

Препарат можна застосовувати жінкам у період годування груддю, але слід уникати застосування на великих поверхнях шкіри. Якщо препарат застосовувати для лікування тріщин сосків, перед годуванням груддю його слід змити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовувати дорослим, підліткам та дітям: наносити на попередньо очищені рани або запалені ділянки шкіри від 1 до кількох разів на добу. При необхідності можна використовувати пов’язки.

Діти. Застосовувати дітям віком від 1 року.

Передозування

Декспантенол, навіть у високих дозах, добре переноситься та вважається нетоксичним. Гіпервітаміноз невідомий.

Описане підвищення рівня амінотрансферази після самоотруєння хлоргексидином. Після частого повторного місцевого застосування на ті самі ділянки шкіри може виникати її подразнення. Препарат призначений для лікування поверхневих пошкоджень шкіри. Слід уникати застосування на великих ділянках шкіри.

Побічні реакції

З боку імунної системи, шкіри та підшкірних тканин. Рідко можуть спостерігатися алергічні реакції на шкірі, відчуття печіння. Повідомлялося про контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритему, екзему, висипання, кропив’янку, набряк, подразнення шкіри та пухирці. Гіперчутливість, алергічні реакції та анафілактичний шок (що потенційно загрожує життю) з відповідними лабораторними та клінічними проявами, що включають синдром астми, реакції від легкого до середнього ступеня тяжкості, які потенційно уражують шкіру, дихальну систему, шлунково-кишковий тракт, серцево-судинну систему, включаючи серцево-легеневу недостатність.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 30 мл у флаконі з розприскувачем та пластиковою кришечкою у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік/

Lichtenheldt GmbH Pharmazeutische Fabrik.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Ліхтенхельдт ГмбХ - Дільниця І - Індустріештрассе 7-11, 23812 Вальштедт, Німеччина/ Lichtenheldt GmbH - Werk I - Industriestrasse 7-11, 23812 Wahlstedt, Germany.


Торгова назва

Бепантен плюс

Виробник

Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік для "Байєр Консьюмер Кер", Німеччина/Швейцарія

Міжнародна назва (МНН)

Chlorhexidine, combinations

Код АТX

D Дерматологічні засоби
D08 Антисептичні та дезинфікуючі засоби
D08A Антисептичні та дезинфікуючі засоби
D08AC Бігуаніди та амідини
D08AC52 Хлоргексидин в комбінації з іншими препаратами

Фармакотерапевтична група

Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації.

Бепантен Плюс 30 мл спрей Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Бепантен Плюс 30 мл спрей Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Бепантен Плюс 30 мл спрей Характеристики

Лікарська форма Спрей нашкірний, розчин по 30 мл у флаконі з розприскувачем та пластиковою кришкою; по 1 флакону в картонній коробці
Виробник Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік, Німеччина
Вік від 1 року
Міжнародне найменування Chlorhexidine, combinations
Показання Поверхневі ураження шкіри будь-якого походження, при яких існує ризик інфікування: подряпини, садна, порізи, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматити (запалення шкіри). Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг та пролежні. Інфекції шкіри, наприклад, вторинно інфікована екзема та вторинно інфікований нейродерміт. Лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю. Малоінвазивна хірургія: травми та хірургічні рани.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.
Склад діючі речовини: 1 мл розчину містить декспантенолу 50 мг; хлоргексидину біглюконату 5 мг, що відповідає 2,88 мг хлоргексидину; допоміжні речовини: DL-пантолактон, макроголу лауриловий эфір, етанол 96 %, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва БЕПАНТЕН® ПЛЮС
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації. Код АТХ D08A C52.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги