Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол)

  Loading...
   Купить Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  144,50 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол)

  Крем Бепантен плюс 5% 30 г (декспантенол) относится к антисептическим и дезинфицирующим средствам, применяющимся в области дерматологии. В состав препарата входит декспантенол. Кроме антисептического действия, лекарство имеет регенерирующий и болеутоляющий эффект.


  Применение

  В описании к препарату Бепантен плюс указано, что средство применяют при повреждении кожи поверхностного типа (порезы, царапины, трещины, ожоги, пиодермия, дерматит). Также крем отлично подходит для лечения хронических повреждений кожного покрова (пролежни, трофические язвы). Применение средства Бепантен плюс назначают при инфекции кожи, в том числе нейродермит и вторично инфицированная экзема. Кроме того, появление трещин на сосках в период грудного вскармливания также является причиной для использования препарата. Крем часто применяют для терапии хирургических травм и ран в малоинвазивной хирургии.

  Препарат нужно использовать только так, как указано в инструкции к крему Бепантен плюс. Средство необходимо наносить на поврежденные участки кожного покрова, которые были предварительно очищены. Как правило, лекарство наносят раз в день, однако есть исключения. Например, при использовании для сосков препарат можно наносить несколько раз. В любом случае суточная доза медикамента не должна превышать пяти грамм. Также возможно использование повязок с кремом.


  Аналоги препарата

  Отзывы о лекарстве Бепантен плюс хорошие. Люди часто используют его как заживляющее и обезболивающее средство. Много положительных сообщений от молодых мам, которые принимали этот препарат для заживления ран и трещин на сосках. Некоторые пользователи предпочитают аналоги крема Бепантен плюс. К ним относятся:

  • Амидент,

  • Гексикон,

  • Лавасепт,

  • Цитеал,

  • Хлоргексидин,

  • Д-Пантеноли другие. 

  Они могут различаться стоимостью и эффективностью.  Цена Бепантен плюс крем 5% 30г (декспантенол) актуальна при заказе на сайте. Купить Бепантен плюс крем 5% 30г (декспантенол) в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату 

  БЕПАНТЕН® ПЛЮС

  (BEPANTHEN® PLUS)

   

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини: 1 г крему містить хлоргексидину дигідрохлориду 5 мг, декспантенолу

  50 мг;

  допоміжні речовини: DL-пантолактон, спирт цетиловий, спирт стеариловий, парафін білий м’який, олія мінеральна, ланолін, поліетиленгліколю стеарат, вода очищена.

   

  Лікарська форма. Крем.

  Гомогенний крем майже білого кольору зі слабким запахом.

   

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина;
  Еміл-Барелль-Штрассе 7, 79639 Грензах-Вілєн, Німеччина/
  GP Grenzach Produktions GmbH, Germany;
  Emil-Barell-Strasse 7, 79639 Grenzach-Wyhlen, Germany.

   

  Назва і місцезнаходження заявника.

  Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія;

  Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

  Bayer Consumer Care AG, Switzerland;

  Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

   

  Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації. Код АТС D08A C52.

  Хлоргексидину дигідрохлорид є антисептиком, який добре переноситься і чинить бактерицидну дію щодо грампозитивних бактерій, особливо до чутливих штамів Staphylococcus aureus – мікроорганізмів, які найчастіше пов’язані зі шкірними інфекціями. Меншою мірою хлоргексидину дигідрохлорид активний щодо грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Деякі різновиди Pseudomonas і Proteus є стійкими до хлоргексидину. Він має слабку активність щодо грибів і не є активним щодо вірусів.

  Декспантенол, активний інгредієнт препарату Бепантен® Плюс, у клітинах швидко перетворюється на пантотенову кислоту і діє як вітамін. Але декспантенол має перевагу, бо швидше, ніж пантотенова кислота, абсорбується при місцевому застосуванні.

  Пантотенова кислота є компонентом життєво необхідного коензиму А (СоА). У цій формі ацетилкоензим А (СоА) відіграє провідну роль у метаболізмі кожної клітини. Таким чином, пантотенова кислота є необхідною для формування і загоєння пошкоджених шкіри і слизових оболонок.

  Абсорбція хлоргексидину крізь непошкоджену шкіру не виявлена. У немовлят, яких купали у миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, спостерігалися низькі концентрації хлоргексидину в крові (1 мкг/мл).

  Про поширення хлоргексидину в органах та тканинах відомо мало, тому що всмоктування через шкіру мінімальне. При пероральному призначенні 300 мг у здорових дорослих максимальний рівень плазмової концентрації, що становить 0,2 мкг/мл, можна визначати через 30 хвилин.

  Хлоргексидин після місцевого нашкірного застосування фактично не всмоктується. Після перорального застосування хлоргексидин майже повністю виділяється з калом.

  Декспантенол швидко абсорбується шкірою. У клітинах шкіри швидко перетворюється на пантотенову кислоту та додається до ендогенних запасів цього вітаміну.

  У крові пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми (переважно β-глобуліном та альбуміном). У здорових дорослих концентрація становить приблизно 500-1000 мкг/л і

  100 мкг/л у крові та сироватці відповідно.

  Пантотенова кислота не розпадається в організмі і виводиться у незміненому вигляді. 60-70 % пероральної дози виводиться з сечею, решта – з калом. У дорослих із сечею екскретується 2-7 мг, у дітей – 2-3 мг на добу.

   

  Показання для застосування.

  • Поверхневі ураження шкіри будь-якого походження, при яких існує ризик інфікування: подряпини, порізи, розчіси, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматит.
  • Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг та пролежні.
  • Інфекції шкіри, наприклад, вторинно-інфікована екзема та нейродерміт.
  • Лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю.
  • Малоінвазивна хірургія: травми та хірургічні рани.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до декспантенолу та/або хлоргексидину, або до будь-яких   інших компонентів препарату.

  Заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.

   

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Слід уникати контакту з очима, вухами та слизовими оболонками. При потраплянні крему в очі їх треба промити водою.

  Бепантен® Плюс не рекомендується застосовувати для обробки подразнень шкіри, імовірність інфікування яких є низькою (наприклад, при сонячному опіку). У таких випадках рекомендується застосовувати Бепантен® крем. Не застосовувати при алергічних захворюваннях шкіри без інфекційних ускладнень.

  Великі за площею, сильно забруднені та глибокі рани, а також рани, що виникли від укусів та проколів потребують лікарського втручання (існує небезпека правця). Якщо розміри рани протягом 10-14 днів залишаються великими або рана не загоюється, слід переглянути доцільність призначення препарату. Це необхідно також, якщо має місце сильна перифокальна гіперемія, рана набрякає, з’являється сильний біль, посилюється гнійна ексудація або ушкодження супроводжується гарячкою (небезпека сепсису). Препарат не застосовувати для лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією.

  Якщо симптоми зберігаються або стан погіршується – слід звернутися до лікаря.

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У ході досліджень репродуктивних функцій у тварин не виявлено будь-якого ризику для плода. Однак у період вагітності не слід застосовувати препарат Бепантен® Плюс на великих поверхнях, оскільки дані щодо контрольованих досліджень у вагітних жінок відсутні.

  Препарат можна застосовувати жінкам у період годування груддю, але слід запобігати застосуванню на великі поверхні шкіри. Якщо препарат застосовувати для лікування тріщин сосків, перед годуванням груддю його слід змити.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

   

  Діти. Препарат застосовувати дітям старше 1 року.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим і дітям старше 1 року препарат наносити один або кілька разів на добу, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри.

  Добова доза при багаторазовому застосуванні не має перевищувати 5 г крему.

  У разі необхідності можна застосувати пов’язки.

  Частота нанесення крему та тривалість лікування визначається за рекомендацією лікаря індивідуально, залежно від клінічних ознак пошкодження шкіри. Слід уникати застосування на великі ділянки шкіри.

   

  Передозування.

  При місцевому застосуванні препарату випадки передозування невідомі.

  Декспантенол, навіть у високих дозах, добре переноситься та вважається нетоксичним. Гіпервітаміноз невідомий.

  Описане підвищення рівня амінотрансферази після самоотруєння хлоргексидином.

  Часто після повторного місцевого застосування на ті самі ділянки шкіри може виникати її подразнення. Препарат призначений для лікування поверхневих пошкоджень шкіри. Слід уникати застосування на великі ділянки шкіри.

   

  Побічні ефекти.

  Порушення з боку імунної системи, шкіри і підшкірних тканин. Алергічні реакції, у тому числі алергічні реакції шкіри, такі як контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив’янка, набряк, подразнення шкіри, пухирці. Гіперчутливість, анафілактичні реакції та анафілактичний шок (що потенційно загрожує життю) з відповідними лабораторними та клінічними проявами, що включають синдром астми, реакції від легкого до помірного ступеня, які потенційно вражають шкіру, дихальну систему, шлунково-кишковий тракт, серцево-судинну систему, включаючи серцево-дихальну недостатність.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Хлоргексидин несумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками. Бепантен® Плюс не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептиками, щоб запобігти їх взаємному впливу (протидії або інактивації).

   

  Термін придатності. 3 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. По 3,5 г, або 30 г, або 100 г крему у тубах у картонній коробці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Alex 21.09.2018 Якісний крем. Попечений палець і потім пробитий від гною затугнула за 2-дні.
  • Ivan 24.10.2014 Ни когда я не думал, что буду в таком восторге от этого крема. Я конечно про него очень много слышал, очень "рекламный" продукт, но думал, что он не так хорош, как про него говорят, но я ошибался.И тебе царапины заживают, и даже татуировки.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Бепантен плюс крем 5% 30 г (декспантенол) Характеристики

  Лікарська форма Крем по 30 г у тубах № 1
  Виробник ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина
  Вік від 1 року
  Міжнародне найменування Chlorhexidine, combinations
  Показання гнійники, дерматит. Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг та пролежні. Інфекції шкіри, наприклад, вторинно-інфікована екзема та нейродерміт. Лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю. Малоінвазивна хірургія: травми та хірургічні рани.
  Протипоказання Підвищена чутливість до декспантенолу та/або хлоргексидину, або до будь-яких інших компонентів препарату. Заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.
  Склад діючі речовини: 1 г крему містить хлоргексидину дигідрохлориду 5 мг, декспантенолу 50 мг; допоміжні речовини: DL-пантолактон, спирт цетиловий, спирт стеариловий, парафін білий м’який, олія мінеральна, ланолін, поліетиленгліколю стеарат, вода очищена.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва БЕПАНТЕН® ПЛЮС
  Упаковка туба
  Фармакотерапевтична група Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації. Код АТС D08A C52.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги