0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Спринцівка

Знайдено 53 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Нормакол клизма 130 мл, 1 шт.
133,9грн
Немає в наявності

Незважаючи на значний розвиток ринку товарів медичного призначення є ряд пристосувань, які знаходяться на піку необхідності завжди. Спринцівка велика один з таких інструментів. Її використовують для проведення очищення кишечника, введення розчинів в статеві органи жінок. Список призначень цього пристрою постійно зростає, і з'являються нові модифікації вже давно відомого приладу. Однією з таких, є дитяча варіація спринцівки. Використовується для видалення слизу з дихальних шляхів, при коліках для стимуляції процесу дефекації. Застосовується не тільки в умовах стаціонару, а й для індивідуального використання.

Спринцівка гінекологічна

Підбирати спринцовку слід з урахуванням її призначення і залежно від цього пункту вона ділиться на види спринцівок з відмінностями в конструкції:

  • тип А з м'яким наконечником — використовується для відсмоктування рідини з порожнин органів після операцій, промивання в лікувально-профілактичних цілях. Може бути використана, при гінекологічних захворюваннях;
  • тип Б — тверда пластикова пластизольна. Головний напрямок цього типу спринцівок проведення клізм і мікроклізм, в основному таким методом лікують запор. Також з її допомогою проводять зрошення статевих органів жінок.
  • іригаційна має широке застосування в гінекології для лікування захворювань, пов'язаних з патогенною мікрофлорою. Використовується в профілактичних цілях, може бути частиною особистої гігієни.

Гінекологічне спринцювання показано при ряді захворювань: ерозія шийки матки, грибкові захворювання, хронічний уретрит, цистит, ендометрит, запалення шийки матки. Курс лікування не повинен перевищувати 10 днів. Як наповнення можна використовувати гінекологічні збори, перекис водню, марганцівку, слабкий розчин соди і т. д. Спринцівка гінекологічна протипоказана при вагітності, менструації, невдовзі після пологів, кровотечах, гострих запальних процесах, перші 3 тижні після переривання вагітності.

Як правило, для спринцювання прилади виконують з гуми. У зв'язку з розвитком промисловості з'являються нові матеріали з поліпшеними характеристиками. До таких матеріалів належить полівінлхлорид, все частіше з нього роблять різні медичні інструменти для клізми від запору дорослим.

Для проведення процедури спринцювання дорослому необхідно дотримуватися ряду правил. Перед початком процедури слід провести дезінфекцію пристрою, груша повинна бути відокремлена від наконечника. Балон слід прокип'ятити 10 хвилин в дистильованої воді. Наконечник продезінфікувати розчином перекису водню або іншого засобу. Після проведення цих маніпуляцій пристрій промивають під водою і збирають. Перед проведенням процедури введення пристрою в сідниці, слід попередньо змастити вазеліном. Контакт з лікарським засобом не повинен перевищувати часовий інтервал в 30 хвилин. Після використання ретельно промити і просушити.

Для батьків маленьких діток головною проблемою є позбавлення від слизу в носоглотці при респіраторних захворюваннях. Якщо вчасно не використовувати для промивання носа аспіратор, можуть виникнути ускладнення: отит, інфекційні захворювання, гайморит. Для такої мети використовується звичайна маленька спринцівка з м'яким наконечником, або ж вдосконалений пристрій з трубкою і наконечником зверху, який вводиться в ніс. Слиз збирається в контейнер, на якому є груша, а при натисканні її активується відсмоктування вмісту носа. Існують і електронні аспіратори, і механічні. Мала спринцівка може використовуватися для вух при отитах.

Процеси спринцювання у дитини слід проводити тільки перед годуванням або після сну. Як засіб, який попередньо очищає ніс необхідно використовувати фізіологічний розчин. Він не тільки сприяє вилученню слизу, але і розріджує її, в результаті вона виділяється швидше. Використовувати спринцівку можна і для виведення газів при кольках, при запорах у маленьких діток.

Ціни на Спринцівка

СпринцівкаЦіна
Кухоль Есмарха гумовий, розмір 2 (1,5 л), 1 шт.
167,2грн
Спринцовка А6 з м'яким наконечником, 18 мл, 1 шт.
19,3грн
Спринцівка Б3 з твердим наконечником, 90 мл - Поліком
13,7грн
Спринцівка Б1 з твердим наконечником, 30 мл
9,2грн
Спринцовка А1 з м'яким наконечником, 30 мл, 1 шт.
9,1грн