0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ополіскувачі для рота

Знайдено 28 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм

Щоденний догляд за порожниною рота — це не просто необхідність користуватися пастою, бальзамом, зубною ниткою. Не обійтися і без ополіскувача. Комплексний підхід дуже ефективний в профілактичних цілях. Карієс, запалення ясен, багато інших захворювань не з'являться, якщо ви будете стежити за станом зубів, відвідувати стоматолога регулярно. Дитині обов'язково варто купити дитячий ополіскувач, щоб привчити його до дотримання гігієни порожнини рота. Він допомагає освіжити запах, прибрати їжу, що залишилася після чистки зубів.

Можливий склад ополіскувачів для ротової порожнини

Сьогодні у продажу представлений величезний вибір ополіскувачів, вони відрізняються не тільки виробниками і ціною, але і іншими аспектами. Залежно від складу, вони по-різному впливають на порожнину рота. Тому перш, ніж придбати засіб, важливо вивчити призначення конкретного товару, щоб ще більше не нашкодити емалі і яснам.

Результат використання ополіскувача залежить від того, які активні речовини в ньому містяться:

  • відвар трав — такі засоби необхідні для зниження в порожнині рота кількості бактерій;
  • цетилпіридинію хлорид — такий засіб допомагає зменшити зубний наліт, ефективний для ясен, так як бореться з їх запаленням;
  • хлоргексидин — такі ополіскувачі мають місцеву антисептичну дію. Головне не застосовувати їх більше 2 тижнів за раз, так як можна порушити баланс мікрофлори, пофарбувати емаль;
  • ефірні масла — такими засобами можна користуватися кожен день. Масла здатні проникнути глибоко в біоплівку і усунути практично всі бактерії, не перешкоджаючи росту нормальної мікрофлори.

В ідеалі, для підбору засобів по догляду за зубами і яснами, варто відвідати лікаря. Для початку стоматолог оцінить стан ротової порожнини, необхідність лікування. І тільки тоді можна буде говорити про те, які додаткові засоби вам знадобляться, що має бути в складі і як часто варто їх використовувати.

Ополіскувач для порожнини рота і ясен

Крім активних речовин, при виборі ополіскувача дуже важливо врахувати його призначення. Чи плануєте ви їм користуватися в профілактичних цілях або вам потрібні лікувальні серії — в кожному випадку вибір буде різним. Це можуть бути такі варіанти ситуацій:

  • якщо ви хочете запобігти розвитку карієсу, користуйтеся ополіскувачами на основі амінофториду або фториду натрію. Перша група — найбільш ефективна, так як після полоскання амінофторид у вигляді плівці збережеться на зубах. З неї фтор буде ще протягом кількох годин надходити в емаль. Також переконайтеся, що в розчині міститься близько 250 ррm фтору. Таким ополіскувачем можна користуватися відразу після чистки зубів, приблизно 2-3 рази на день. Полоскати близько хвилини. В ідеалі, перед цим потрібно почистити зуби пастою, на основі кальцію і без фтору. Тоді ви досягнете максимального зміцнення і противокаріозного ефекту;
  • якщо в вашому ополіскувачі містяться антисептики, то курс не повинен перевищувати 2-3 тижнів. Занадто часте вживання загрожує дисбактеріозом, роздратуванням і сухістю слизової, а після скасування ви помітите появу неприємного запаху. В ідеалі, засоби з цієї групи варто використовувати як елемент комплексного лікування пародонтиту та гінгівіту в поєднанні з іншими лікувальними і гігієнічними засобами. Також попередньо варто видалити зубні відкладення.

Ополіскувачами, які містять тільки натуральні компоненти, можна користуватися без обмежень.

Варто врахувати наступну ситуацію, якщо ви скаржитеся на кровоточивість і запалення в яснах, ополіскувачі та інші подібні засоби, допоможуть тільки замаскувати симптоми.

Тому важливо прибрати початкову причину, тобто зняти зубні відкладення, викликані недостатньою гігієною. Це зможе зробити професійний стоматолог. А після проходження лікування, він призначить вам протизапальну терапію для збереження і підтримки результату.

Користуючись ополіскувачем, не видалив зубні відкладення, ви помітите, що симптоми зовні зникли, але при цьому запалення нікуди не дінеться. Воно буде розвиватися в прихованій формі поки не відбудуться незворотні зміни, зуби стануть рухливими.

Бальзам ополіскувач для рота: ціни в аптеці

У «Аптека24» можна купити не тільки ліки, таблетки та медичні препарати, але і засоби, що полегшують догляд за порожниною рота. Стоматолог видасть вам список товарів, ефективних в конкретній ситуації — наприклад для дітей, ополіскувач від запаху або відбілюючий. Введіть назву в пошук на сайті, і ви отримаєте кращі пропозиції за найвигіднішими цінами.

Ціни на Ополіскувачі для рота

Ополіскувачі для ротаЦіна
Прополіс Пародонт ополіскувач для порожнини рота, 250 мл
36,7грн
Ополіскувач для порожнини рота Доктор Біокон проти карієсу з евкаліптом і ментолом, 300 мл
56,2грн
Доктор Біокон ополіскувач для порожнини рота проти пародонтозу з ромашкою та календулою, 300 мл
56,2грн
Лакалут актив (Lacalut Aktiv) ополіскувач для порожнини рота, 300 мл
119,8грн
Ополіскувач для порожнини рота Listerine Зелений чай, 250 мл
83,9грн