0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Ополіскувач Aquafresh (Аквафреш) Мої великі зубки, 300 мл

Код товару:Код:  4826001
К
Карина
Хороший вариант для тех детей, которые очень избирательно относятся к ополаскивателям. Главное достоинство - это вкус, напоминает вкус жвачки с детства. На этом достоинства для нас заканчиваются. Недостатки - если ребенок плохо чистит зубы, то этот ополаскиватель не будет убирать налет и убивать бактерии, поэтому не подходит для постоянных зубов. Если же просто получить свежее дыхание - то в этом сможет помочь и детям и взрослым. Можно использовать вместо воды просто для ополаскивается после приема сладкого.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ополіскувач Aquafresh (Аквафреш) Мої великі зубки, 300 мл
Ополіскувач Aquafresh (Аквафреш) Мої великі зубки, 300 мл
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ