0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати от туберкульозу

Знайдено 18 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Барсучий жир, 50 г
126,5грн
Є в наявності

Препарати від туберкульозу легенів поділяються на дві групи: основну і резервну. В основну включають, так звані, засоби 1 ряду: Стрептоміцин, Рафампіцін, Ізоніазид, Етамбутол, Піразинамід і інші. Їх застосовують самостійно або в складі комбінованої терапії.

Ці протибактерійні засоби наділені широким спектром впливу:

  • діють бактерицидно і бактеріостатично;
  • порушують синтез РНК, пошкоджуючи клітинні цитоплазматичні мембрани мікробів;
  • активно перемагають грампозитивних і деяких грамнегативних організмів.

Препарати туберкульозу Ізоніазид — це похідні кислоти ізонікотинової, до яких відносяться Салюзид, Фтивазід, Іетазід, і інші. Медпрепарати добре всмоктуються організмом і проникають в мікобактерії (МБТ). Їх потужний бактеріологічний ефект добре переноситься хворими, без важких побічних проявів. Зазвичай призначають для внутрішнього прийому, зрідка внутрішньовенно або подібонирково.

До недоліків цих ліків відноситься швидка пристосованість до них бактерій, отже, процес терапії необхідно контролювати лабораторно-діагностичними методами.

Ліки проти туберкульозу з другої і третьої груп

Другу групу складають препарати для лікування туберкульозу 2 ряди: Тіоацетозон, Протіонамід, Канаміцин, Амікацин, Циклосерин та інші. Це резервні засоби, які приймають під контролем фахівців протитуберкульозного медичного закладу, яке здійснює лабораторний супровід, мікробіологічне діагностування та лікування.

Вони не настільки агресивні до мікобактерій, як 1 група ліків, але впливають на мікроорганізми, які виявляють стійкість до антибіотиків першого ряду. Володіючи широким спектром дії, впливають на грамнегативну і грампозитивну патогенну мікрофлору, проявляючи бактеріостатичний або бактеріцидний ефект. Їх недоліки — висока токсичність і виникнення значної частини побічних ефектів.

Ліки від туберкульозу 3 ряди, що мають певний, але недостатньо доведений потенціал використання, це Кларитроміцин, Амоксицилін спільно з клавулановою кислотою, Лінезолід та інші.

З урахуванням пристосування мікобактерій до ліків антибактеріальної дії, їх мінливості і мутацій, заходи з пошуку та синтезуванню нових препаратів від туберкульозу ведуться систематично. Сучасна фтизіатрія використовує комбіновані методи лікування, використовуючи кілька антибіотиків в комплексі з ліками проти туберкульозу. Тривалість лікувального курсу неускладнених форм захворювання починається від 6 місяців до 1 року. Щоб успішно подолати резистентність мікобактерій, лікувальні заходи починають з декількох медпрепаратів.

Ціни на Препарати от туберкульозу

Препарати от туберкульозуЦіна
Ізоніазид-Дарниця таблетки від туберкульозу по 300 мг, 50 шт.
87,6грн
Ізоніазид таблетки по 200 мг, 50 шт.
34,3грн
Етамбутол таблетки по 0,4 г, 50 шт.
95,9грн
Рифампіцин капсули по 150 мг, 20 шт.
54,7грн
Стрептоміцин порошок для розчину для ін'єкцій, 1 г - Київмедпрепарат
7,1грн