0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Сечогінне для схуднення

Знайдено 27 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Толокнянки листья, 50 г
84,9грн
Є в наявності

Для отримання максимально ефективного результату від схуднення пацієнти вдаються до різних методик і прийом сечогінних засобів для схуднення є одним з таких. У деяких випадках в організмі відбувається затримка рідини, яка провокує появи зайвих кілограмів і очищення організму це перше, що потрібно зробити для схуднення. Варто пам'ятати, що сечогінними речовинами не потрібно захоплюватися і перед початком терапії обов'язково проконсультуватися з лікарем. Адже такі засоби є лікарськими препаратами з певними показаннями.

Сечогінні засоби для схуднення

Приймати таблетки для схуднення без шкоди можна, якщо дотримуватися правил використання. Діуретики можуть негативно впливати на серце, і при його захворюваннях протипоказані, призначати будь-який лікарський засіб для цієї категорії хворих може тільки лікар.

Діуретики не тільки виводять з організму непотрібні речовини, токсини, але можуть і привести до зниження концентрації мінеральних речовин, тому в додатку до них потрібно приймати вітаміни і фармацевтичні препарати, що містять калій. Недолік останнього зустрічається найбільш часто.

При використанні сечогінних засобів для забезпечення ефективної дії потрібно пити багато рідини. Правильний питний режим — основа успішного схуднення. Пити потрібно чисту воду, в кількості 2-3 літрів в день за 30 хвилин до їжі і 30 хвилин після.

Недостатньо організувати схуднення за допомогою сечогінних препаратів, необхідно збалансовано харчуватися, займатися фізичною активністю і тільки тоді результат буде відчутним. При використанні діуретиків сильні фізичні навантаження протипоказані.

Для того, щоб будь-який медикамент надав безпечну дію на організм його потрібно приймати обмежену кількість часу. Для отримання терапевтичного ефекту і позбавлення від зайвої рідини в організмі достатньо кількох днів. Більш тривале застосування може призвести до негативних наслідків.

Для усунення набряків використовуються наступні фармакологічні групи ліків:

 • тиазидні діуретики;
 • петльові;
 • зберігають калій;
 • рослинні.

Сильна дія петльових відбувається в петлі ганглії, в нирках, тому вони і отримали таку назву. Представлені фармацевтичні препарати діють швидко і з максимальною силою, використовуються для проведення екстреної терапії хворих з патологіями серця і нирок. Ефект триває до 6 годин.

Використовувати їх можна короткими курсами через сильну дію. В аптеці представлені наступні лікарські препарати даної фармакологічної групи: фуросемід і торасемід, які представлені під різними торговими назвами: Лазикс, Лазикс Нео, Торасемід, Торасемід Нео, Трифас і т.д.

Наступна група тіазидні препарати, які надають більш легку дію, є речовинами середньої інтенсивності і найчастіше приймаються з метою схуднення. Їх ефект базується на зниженні концентрації натрію в організмі. Вони не дозволяють ниркам всмоктувати елемент і призводять до його виведення. Підвищена концентрація натрію якраз є основною причиною набряків, тому при їх використанні ефект відчутний відразу.

Вони хороші варіанти для схуднення, бо можуть використовуватися більш тривалий час, ніж петльові діуретики. Однак, при тривалій терапії даними лікарськими препаратами може виникати недолік елементів, який необхідно заповнити додатково.

Є ефективними при серцево-судинних захворюваннях, розширюють судини і тим самим знижують артеріальний тиск. До цієї лікарської групи належить індапамід і гідрохлортіазид. Їх можна купити в аптеці без рецептів.

Третя група лікарських препаратів діє на організм більш м'яко і при цьому дозволяє зберегти нормальний рівень калію в крові. При їх використанні відпадає необхідність додаткового використання препаратів калію, вони навіть протипоказані через можливе передозування. Потрібний рівень елемента дозволяє нормалізувати роботу серця і запобігти виникненню інфаркту міокарда.

Представником цієї групи є спіронолактон, який доступний в аптеці ще й під іншою назвою верошпіроном.

Варто зауважити, максимально ефективними і безпечними для організму при схудненні є збір трав з сечогінною дією. Він не викликає побічних реакцій, діє м'яко і може прийматися тривалий час. Чай для схуднення —  найбільш популярний спосіб позбавлення від зайвих кілограмів.

Серед компонентів чаю можуть бути наступні рослини:

 • брусниця;
 • береза;
 • ялівець;
 • ромашка;
 • розторопша;
 • шавлія;
 • календула.

Вони сприятливо діють на серцево-судинну систему, не знижують рівень елементів в крові, можуть застосовуватися при вагітності та сприяють загальному кріпленню організму, виводять токсини, знімають набряклість, знижують апетит, зміцнюють імунітет. При використанні сечогінних чаїв необхідно пам'ятати, що вони не топлять жир, а тільки виводять зайву воду з організму. Дива чекати не варто, а посилено працювати. 

Ціни на Сечогінне для схуднення

Сечогінне для схудненняЦіна
Мучниці листя, 50 г - ПрАТ ФФ Віола
75,1грн
Торасемід-Тева таблетки по 5 мг, 30 шт.
159,3грн
Індапамід-Астрафарм таблетки по 2,5 мг, 30 шт.
80,7грн
Торасемід-Тева таблетки по 10 мг, 30 шт.
148,3грн
Фуросемід-Дарниця розчин для ін'єкцій 1%, по 2 мл, 10 шт.
50,1грн