www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор

Loading...
  Купить Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
77.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор

Показания

 • Отеки при хронической застойной сердечной недостаточности (если необходимо лечение с применением диуретиков).

 • Отеки при острой застойной сердечной недостаточности.

 • Отеки при хронической почечной недостаточности.

 • Острая почечная недостаточность, в том числе у беременных или во время родов.

 • Отеки при заболеваниях печени (в случае необходимости, для дополнения лечения с применением антагонистов альдостерона).

 • Гипертонический криз (как поддерживающий средство).

 • Поддержка форсированного диуреза.

Противопоказания

 • Гиперчувствительность к фуросемида или другим компонентам, входящим в состав препарата.

 • У пациентов с аллергией на сульфаниламиды (например, на сульфонамидные антибиотики или сульфонилмочевину) может оказаться перекрестная чувствительность к фуросемида.

 • Гиповолемия или обезвоживания организма.

 • Почечная недостаточность в виде анурии, если не наблюдается терапевтический ответ на фуросемид.

 • Почечная недостаточность вследствие отравления нефротоксичными или гепатотоксичными препаратами.

 • Тяжелая гипокалиемиея.

 • Тяжелая гипонатриемия.

 • Прекоматозное или коматозное состояния, ассоциирующиеся с печеночной энцефалопатией.


*****************

Показання

 • Набряки при хронічній застійній серцевій недостатності (якщо необхідно лікування із застосуванням діуретиків).

 • Набряки при гострій застійній серцевій недостатності.

 • Набряки при хронічній нирковій недостатності.

 • Гостра ниркова недостатність, у тому числі у вагітних або під час пологів.

 • Набряки при захворюваннях печінки (у разі необхідності, для доповнення лікування із застосуванням антагоністів альдостерону).

 • Гіпертензивний криз (як підтримувальний засіб).

 • Підтримка форсованого діурезу.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до фуросеміду або до інших компонентів, що входять до складу препарату.

 • У пацієнтів з алергією на сульфонаміди (наприклад на сульфонамідні антибіотики або сульфонілсечовину) може виявитися перехресна чутливість до фуросеміду.

 • Гіповолемія або зневоднення організму.

 • Ниркова недостатність у вигляді анурії, якщо не спостерігається терапевтична відповідь на фуросемід.

 • Ниркова недостатність внаслідок отруєння нефротоксичними або гепатотоксичними препаратами.

 • Тяжка гіпокаліємієя.

 • Тяжка гіпонатріємія.

 • Прекоматозний або коматозний стани, що асоціюються з печінковою енцефалопатією.
Цена Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:75470:"

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ЛАЗИКС® НЕО
(LASIX® NEO)

Склад:

діюча речовина: фуросемід;

1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг;

допоміжні речовини: натрію гідроксид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин, що не містить видимих часток.

Фармакотерапевтична група. Високоактивні діуретики. Препарати сульфамідів. Код АТХ С03С А01

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фуросемід є петльовим діуретиком швидкої дії, що має відносно сильний та короткочасний діуретичний ефект. Фуросемід блокує Na+K+2Cl-котранспортер, розташований у базальних мембранах клітин товстого сегмента висхідної частини петлі Генле: ефективність салуретичної дії фуросеміду, таким чином, залежить від того, чи потрапляє лікарський засіб до канальців у місцях просвітів шляхом аніоно-транспортного механізму. Діуретичний ефект виникає у результаті інгібування реабсорбції натрію хлориду у цьому сегменті петлі Генле. Внаслідок цього фракційна екскреція натрію може досягати 35 % гломерулярної фільтрації натрію. Вторинні ефекти збільшеної екскреції натрію полягають у підвищеному виведенні сечі (завдяки осмотично зв'язаній воді) та у збільшеній дистальній канальцевій секреції калію. Також підвищується екскреція іонів кальцію та магнію. Фуросемід спричинює дозозалежну стимуляцію системи ренін–ангіотензин–альдостерон. При серцевій недостатності фуросемід призводить до гострого зменшення серцевого переднавантаження (шляхом звуження ємкісних венозних судин). Цей ранній судинний ефект є простагландинопосередкованим та припускає адекватну функцію нирок з активацією системи ренін–ангіотензин і неушкодженим синтезом простагландинів. Окрім цього, завдяки притаманному йому натрійуретичному ефекту фуросемід знижує реактивність судин відносно катехоламінів, яка збільшена у хворих з артеріальною  гіпертензію.

Антигіпертензивна ефективність фуросеміду пояснюється збільшеною екскрецією натрію, зниженим об’ємом крові та зменшеною відповіддю гладеньких м’язів судин на стимуляцію вазоконстрикторами або судинозвужувальними засобами.

Дозозалежне збільшення діурезу та натрійурезу спостерігалося у здорових добровольців, які отримували фуросемід у дозах 10-100 мг. Тривалість дії у здорових добровольців становить приблизно 3 години після внутрішньовенного введення 20 мг фуросеміду.

У пацієнтів взаємозв'язок між концентраціями незв'язаного (вільного) фуросеміду всередині трубчастих органів (визначений на основі швидкості екскреції фуросеміду у сечу) та натрійуретичним ефектом виражається у формі сигмоїдної кривої з мінімальною ефективною швидкістю екскреції фуросеміду, що становить приблизно 10 мікрограмів за хвилину. Таким чином, безперервна інфузія фуросеміду є більш ефективною, ніж повторні болюсні ін'єкції. Більше того, окрім певної болюсної дози лікарського засобу, не спостерігається значного збільшення ефекту. Ефект фуросеміду зменшується, якщо відбувається занижена тубулярна секреція або зв'язування лікарського засобу з альбуміном всередині канальців. 

Фармакокінетика.

Об'єм розподілу фуросеміду становить від 0,1 до 0,2 літра на 1 кг маси тіла. Об'єм розподілу може бути вищим залежно від захворювання.

Фуросемід (більше 98 %) утворює міцні сполуки з протеїнами плазми крові, особливо з альбуміном.

Фуросемід виводиться головним чином у вигляді невидозміненого лікарського засобу шляхом секреції у проксимальний каналець. Після внутрішньовенного призначення від 60 до 70 % введеної дози фуросеміду виводиться саме таким чином. Метаболіт фуросеміду − глюкуронід − становить 10-20 % речовин, що містяться у сечі. Залишкова доза виводиться з фекаліями, ймовірно, шляхом біліар

Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Лазикс Нео 10 мг/мл 2 мл №10 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10
Виробник С.С. "Зентіва С.А.", Румунія
Вік от 1 года
Міжнародне найменування Furosemide
Показання Набряки при хронічній застійній серцевій недостатності (якщо необхідно лікування із застосуванням діуретиків). Набряки при гострій застійній серцевій недостатності. Набряки при хронічній нирковій недостатності. Гостра ниркова недостатність, у тому числі у вагітних або під час пологів. Набряки при захворюваннях печінки (у разі необхідності, для доповнення лікування із застосуванням антагоністів альдостерону). Гіпертензивний криз (як підтримувальний засіб). Підтримка форсованого діурезу.
Протипоказання Гіперчутливість до фуросеміду або до інших компонентів, що входять до складу препарату. У пацієнтів з алергією на сульфонаміди (наприклад на сульфонамідні антибіотики або сульфонілсечовину) може виявитися перехресна чутливість до фуросеміду. Гіповолемія або зневоднення організму. Ниркова недостатність у вигляді анурії, якщо не спостерігається терапевтична відповідь на фуросемід. Ниркова недостатність внаслідок отруєння нефротоксичними або гепатотоксичними препаратами. Тяжка гіпокаліємієя. Тяжка гіпонатріємія. Прекоматозний або коматозний стани, що асоціюються з печінковою енцефалопатією.
Склад діюча речовина: фуросемід; 1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг; допоміжні речовини: натрію гідроксид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЛАЗИКС® НЕО
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Високоактивні діуретики. Препарати сульфамідів. Код АТХ С03С А01

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги