0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Антибіотики при отиті

Знайдено 88 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-32 товарів

Антибіотики при отиті препарати

Застосування антибіотиків дуже ефективно при виникненні запального процесу, в тому числі і при отиті. Але багато фахівців вважають, що до мимовільної перфорації вушної мембрани і виходу ексудату, призначати антибіотикотерапію не варто. Гострі форми захворювання, як правило, проходять протягом п'яти днів. Підключення протимікробної терапії потрібно, коли симптоматична терапія катарального отиту не веде до полегшення: інтоксикація організму, погіршення гостроти слуху, вушна біль.

При протіканні запального процесу лікарем можуть бути призначені таблетки антибіотики, а саме:

 • Ципрофлоксацин;
 • Амоксицилін;
 • Ампіцилін.

При різних формах отиту також активно використовуються і антибіотики в формі крапель:

 • Кандибіотик;
 • Отіпакс
 • Нормакс;

Антибактеріальні засоби при отиті

До ін'єкційних антибіотичних препаратів вдаються при запущених формах отиту, коли лікування таблетками і краплями малоефективно.

В уколах виписують такі антибіотики як:

 • Ампіокс;
 • Бензилпеніциллін;
 • Ампіокс.

Зі списку найбільш ефективних препаратів широкого спектра дії особливо виділяється Амоксициллін з пеніцилінового ряду. Він може застосовуватися при різних типах отиту і часто позитивно впливає серед пацієнтів будь-якого віку.

При непереносимості пеніциліну можуть рекомендуватися цефалоспорини або макроліди. Серед дієвих макролідів можна назвати препарат Сумамед, який вводиться внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Що стосується цефалоспоринів, то лідером тут вважається медикамент Цефтріаксон, що володіє 100% біодоступністю і мінімальним числом побічних ефектів.

Антибіотик при отиті дітям призначають тільки у важких, ускладнених випадках, особливо у віці до 2 років. При легкій формі можна обійтися анальгетиками, примочками, мазями, компресами і вушними краплями. При інтоксикації ж, яка виражається головними болями, високою температурою, без антибіотика не обійтися. Зазвичай дітям при отиті призначаються медикаменти пеніцилінового ряду, наприклад, амоксіциклін. При його непереносимості це можуть бути цефалоспорини.

У дорослих при лікуванні отиту антибіотики зазвичай призначаються комплексно з протизапальними препаратами, анальгетиками, промиванням антисептиками і прогріваючими процедурами.

Вид антибіотика вибирається залежно від типу інфекції в вухі. При гострому перебігу використовують:

 • Роваміцин;
 • Доксициклін;
 • Амоксиклав;
 • Амоксіллін.

Антибіотики проти отиту: ціна в аптеці

Ціна антибіотика від отиту визначається безліччю факторів: виробником, складом, формою випуску та ін. Залежно від форми отиту (гострий, хронічний, гнійний, середній, зовнішній) вибирається той чи інший медикамент, найбільш підходящий для вирішення виниклої проблеми. Купити антибіотики від отиту, різні за назвою, можна в нашій аптеці.

Ціни на Антибіотики при отиті

Антибіотики при отитіЦіна
Гепацеф Комбі порошок для розчину для ін'єкцій по 2 г, 1 шт.
212,1грн
Сульбактомакс порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг/500 мг, 20 мл
208,2грн
Сумамед форте порошок для оральної суспезіі 1500 мг, 37,5 мл
396,9грн
Цефтріаксон порошок для розчину для ін'єкцій по 0,5 г, 10 шт.
242,3грн
Ципрофлоксацин таблетки по 500 мг, 10 шт.
92,9грн