www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гепацеф 1 г N10 порошок

Loading...
  Купить Гепацеф 1 г N10 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепацеф 1 г N10 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепацеф 1 г N10 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
548.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Гепацеф 1 г N10 порошок

Бета-лактамазный антибиотик с широким спектром действия Гепацеф 1 г № 10 обладает выраженным бактерицидным эффектом и включает в описании состава активный компонент цефоперазон. Это вещество представляет собой препарат третьего поколения цефалоспоринов, которое способно угнетать синтезацию белков в клетках микроорганизмов.


Показания к применению

Для лечения инфекций, вызванных чувствительными к цефоперазону микроорганизмами:

 • инфекции верхних и нижних дыхательных путей
 • инфекции верхних и нижних отделов мочевыводящих путей;
 • перитонит, холецистит, холангит и другие интраабдоминальные инфекции;
 • септицемия,
 • менингит
 • инфекции кожи и мягких тканей;
 • инфекции костей и суставов;
 • воспалительные заболевания тазовых органов, эндометрит, гонорея и другие инфекции половых путей.

Профилактика.

Гепацеф ® можно назначать для профилактики послеоперационных осложнений при абдоминальных, гинекологических, сердечно-сосудистых и ортопедических операций.


Противопоказания

 • Цефоперазон противопоказан пациентам с аллергией к антибиотикам цефалоспоринового ряда.

Цена Гепацеф 1 г N10 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Гепацеф 1 г N10 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гепацеф 1 г N10 порошок Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГЕПАЦЕФ®

(GEPACEF)

Склад:

діюча речовина: cefoperazone;

1 флакон містить цефоперазону натрієвої солі у перерахуванні на цефоперазон 1,0 г.

Лікарська форма. Порошок для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, гігроскопічний.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини III покоління. Код ATХ J01D D12.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бактерицидна дія препарату Гепацеф® зумовлена уповільненням синтезу стінки клітини бактерії.

Гепацеф® активний in vitro відносно великої кількості клінічно значущих мікроорганізмів. У той же час він проявляє резистентність до дії багатьох бета-лактамаз.

Зазначені нижче мікроорганізми є чутливими до цефоперазону.

Грампозитивні мікроорганізми:

Staphylococcus aureus (штами, що продукують, та штами, що не продукують пеніциліназу), Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pneumoniae (попередня назва – Diplococcus pneumoniae), Streptococcus pyogenes (бета-гемолітичний стрептокок групи А), Streptococcus agalactiae (бета-гемолітичний стрептокок групи B), Streptococcus faecalis (ентерокок), бета-гемолітичні стрептококи.

Грамнегативні мікроорганізми:

Escheriachia coli, рід Klebsiella, рід Enterobacter, рід Citrobacter, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Morganella morganii (раніше Proteus morganii), Providencia rettgeri (раніше Proteus rettgeri), рід Providenciа, рід Serratia (включаючи S. Marcescens), рід Salmonella та Shigella, Pseudomonas aeruginosa та деякі інші Pseudomonas, Acinetobacter calcoaceticus, Neisseria gonorrhoeae (штами, що продукують і не продукують бета-лактамази), Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, Yersinia enterocolitica.

Анаеробні мікроорганізми:

грампозитивні та грамнегативні коки (включаючи рід Peptococcus, Peptostreptoccus та Velionella);

грампозитивні палички (включаючи рід Clostridium, Eubacterium та Lactobacillus);

грамнегативні палички (включаючи рід Fusobacterium, багато штамів Bacteroides fragilis та інших представників роду Bacteroides).

Фармакокінетика.

Високі рівні у крові, жовчі та сечі досягаються після разового введення препарату. У таблиці 1 наведено концентрації препарату у сироватці крові дорослих здорових осіб. Ці дані було одержано після 15-хвилинного внутрішньовенного введення 1 г, або 2 г, або 3 г, або 4 г препарату або разового внутрішньом’язового введення 1 або 2 г препарату. Пробенецид не має впливу на рівень концентрації цефоперазону у крові.

Концентрації цефоперазону у сироватці крові                                            Таблиця 1

Середні концентрації у сироватці крові (мкг/мл)

Доза,

спосіб введення

0*

30 хвилин

1 година

2 години

4 години

8 годин

12 годин

1 г внутрішньовенно

153

114

73

38

16

4

0,5

2 г внутрішньовенно

252

153

114

70

32

8

2

3 г внутрішньовенно

340

210

142

89

41

9

2

4 г внутрішньовенно

506

325

251

161

71

19

6

1 г внутрішньом’язово

32**

52

65

57

33

7

1

2 г внутрішньом’язово

40**

69

93

97

58

14

4


* Час, що минув після введення препарату (відлік одразу після завершення інфузії).

** Результати, які було отримано через 15 хвилин після введення препарату.

Період напіввиведення препарату Гепацеф® із сироватки крові становить приблизно 2 години незалежно від способу його введення.

Гепацеф® досягає терапевтичних рівнів у всіх рідинах та тканинах організму, що досліджувалися. Серед них є асцитична та цереброспінальна (під час менінгіту) рідини, сеча, жовч та стінка жовчного міхура, мокротиння та легені, піднебінні мигдалики та слизова оболонка синусів, передсердя, нирки, сечовід, простата, сім’яники, матка та фалопієві труби, кістки, кров пуповини та амніотична рідина.

Гепацеф® виводиться з жовчю та сечею. Концентрація препарату у жовчі досягає дуже високих рівнів (як правило, через 1-3 години після введення) та перевищує аналогічні концентрації у сироватці крові у 100 разів.

Було зареєстровано такі концентрації у жовчі: від 66 мкг/мл через 30 хвилин до 6000 мкг/мл через 3 години після внутрішньовенного введення 2 г препарату пацієнтам без закупорювання жовчних протоків.

Через 12 годин після введення у різних дозах та різними способами підвищення концентрації цефоперазону у сечі пацієнтів з нормальною функцією нирок досягає у середньому від 20 % до 30 %. Концентрації препарату у сечі понад 2200 мкг/мл було одержано через 15 хвилин після внутрішньовенного введення 2 г препарату Гепацеф®. Після внутрішньом’язового введення 2 г препарату максимальні концентрації у сечі становили приблизно 1000 мкг/мл.

Повторне введення препарату Гепацеф® не призводить до кумуляції препарату у здорових добровольців.

У пацієнтів з порушенням функції печінки період напіввиведення препарату із сироватки крові зростає, але зростає і видалення з сечею. У пацієнтів із нирковою та печінковою недостатністю Гепацеф® може кумулюватись у сироватці крові.   

У хворих із нирковою недостатністю максимальна концентрація у сироватці крові, площа під фармакокінетичною кривою, а також період напіввиведення із сироватки крові такі ж, як і у здорових добровольців.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефоперазону мікроорганізмами:

- інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів;

- інфекції верхніх та нижніх відділів сечовивідних шляхів;

- перитоніт, холецистит, холангіт та інші інтраабдомінальні інфекції;

- септицемія;

- менінгіт;

- інфекції шкіри та м’яких тканин;

- інфекції кісток та суглобів;

- запальні захворювання тазових органів, ендометрит, гонорея та інші інфекції статевих шляхів.

Профілактика.

Гепацеф® можна призначати для профілактики післяопераційних ускладнень під час абдомінальних, гінекологічних, серцево-судинних та ортопедичних операцій.

Протипоказання. Цефоперазон протипоказаний пацієнтам з алергією до антибіотиків цефалоспоринового ряду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Алкоголь

Повідомлялося, що при вживанні алкоголю під час лікування препаратом і навіть через 5 діб після останнього введення цефоперазону виникала дисульфірамоподібна реакція, що характеризувалася припливами, пітливістю, головним болем і тахікардією. Подібні реакції виникали і після прийому інших цефалоспоринів, тому слід застерігати пацієнтів від вживання алкогольних напоїв у період лікування цефоперазоном. Пацієнтам, які потребують перорального або парентерального штучного годування, слід уникати вживання розчинів, що містять етанол.  

Взаємодії, що впливають на результати лабораторних досліджень

Може виникати хибно-позитивна реакція сечі на глюкозу при проведенні тестів із розчинами Бенедикта або Фелінга.

Особливості застосування.

Гіперчутливість

Перед призначенням терапії цефоперазоном слід ретельно зібрати анамнез, щоб з’ясувати, чи виникали у хворого раніше реакції гіперчутливості до цефалоспоринів, пеніцилінів чи до інших лікарських засобів. Слід з обережністю призначати цей препарат пацієнтам, чутливим до пеніциліну. Антибіотики слід з обережністю призначати будь-якому пацієнту, в якого раніше були прояви будь-якої форми алергії, особливо алергії на лікарські засоби.  

Якщо виникає алергічна реакція, слід відмінити препарат і призначити належне лікування. Серйозні анафілактичні реакції вимагають негайного невідкладного введення адреналіну. При необхідності слід застосовувати кисень, внутрішньовенні кортикостероїди, а також підтримувати прохідність дихальних шляхів, у тому числі і за допомогою інтубації.

Застосування хворим з порушенням функції печінки

Цефоперазон значною мірою екскретується з жовчю. У пацієнтів із захворюваннями печінки та/або обструкцією жовчних шляхів подовжується період напіввиведення цефоперазону із сироватки крові і збільшується ниркова екскреція препарату з сечею. Навіть при тяжких порушеннях функції печінки у жовчі досягаються терапевтичні концентрації цефоперазону, а період напіввиведення зростає лише у 2-4 рази.

Загальні застереження

У деяких пацієнтів лікування цефоперазоном, як і іншими антибіотиками, призводить до дефіциту вітаміну К. Вважається, що механізм виникнення цього дефіциту пов’язаний із пригніченням кишкової мікрофлори, яка у нормі синтезує цей вітамін. До групи ризику належать пацієнти з поганим харчуванням, з розладами всмоктування (наприклад муковісцидозом) та пацієнти, які тривалий час перебувають на парентеральному харчуванні. У таких пацієнтів слід контролювати протромбіновий час і у разі необхідності призначати екзогенний вітамін К.    

Як і інші антибіотики, при тривалому застосуванні цефоперазон може призводити до посиленого росту резистентної мікрофлори, у зв’язку з чим під час лікування за пацієнтами слід ретельно спостерігати. Як і при лікуванні будь-яким потужним системним препаратом, під час тривалої терапії цефоперазоном рекомендовано проводити періодичні обстеження з метою виявлення можливих функціональних порушень з боку систем організму, зокрема нирок, печінки і системи кровотворення. Особливо важливі такі обстеження у новонароджених, зокрема у недоношених та інших немовлят.  

Під час застосування майже всіх антибактеріальних препаратів, включаючи цефоперазон, повідомлялося про випадки діареї, спричиненої Clostridium difficile [Clostridium difficile associated diarrhea] (CDAD), які за ступенем тяжкості варіювали від легкої діареї до летального коліту. Розвиток CDAD слід запідозрювати в усіх пацієнтів, у яких спостерігалися прояви діареї після застосування антибіотиків. Необхідне ретельне вивчення анамнезу, оскільки повідомлялося, що CDAD виникала більш ніж через 2 місяці після призначення антибактеріальних препаратів.

Якщо пацієнт дотримується дієти з низьким вмістом натрію, то слід взяти до уваги, що 1 г цефоперазону містить 34 мг натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Адекватних і належним чином контрольованих досліджень з участю вагітних жінок не проводили, тому цей лікарський засіб можна застосовувати у період вагітності лише у разі крайньої потреби.

Годування груддю

Лише невеликі кількості цефоперазону проникають у грудне молоко. Незважаючи на це, слід з обережністю призначати препарат у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив препарату на здатність пацієнта керувати транспортними засобами або працювати з механізмами є малоймовірним.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для внутрішньовенного або внутрішньом’язового застосування.

Перед початком терапії із застосуванням препарату необхідно виключити наявність у пацієнта підвищеної чутливості до антибіотика та до лідокаїну, зробивши шкірну пробу.

Дорослі.

Зазвичай доза для дорослих становить 2-4 г на добу, яку слід вводити кожні 12 годин у рівномірно розподілених дозах. При особливо тяжких інфекціях дозу можна збільшити до 8 г/добу, яку вводять кожні 12 годин у рівномірно розподілених дозах. При введенні препарату Гепацеф® у добовій дозі 12-16 г, розподіленій на 3 рівні дози (з інтервалом 8 годин), не було виявлено жодних ускладнень. Лікування препаратом можна розпочати до одержання результатів дослідження чутливості мікроорганізмів.

Рекомендована доза при неускладненому гонококовому уретриті становить 500 мг одноразово, внутрішньом’язово.

Внутрішньом’язове введення здійснюється глибоко у великий сідничний м’яз або у передню поверхню стегна.

Комбінована терапія.

Широкий спектр дії препарату Гепацеф® дає змогу здійснювати монотерапію більшості інфекцій. Однак Гепацеф® можна застосовувати і для комбінованого лікування у поєднанні з іншими антибіотиками, якщо таке показане. При одночасному лікуванні аміноглікозидами рекомендується контролювати функцію нирок.

Застосування пацієнтам з порушенням функції печінки.

Коригування дози може бути необхідним у випадках закупорювання жовчних протоків, тяжких захворювань печінки або супутнього ураження нирок. Якщо контроль концентрації препарату у сироватці крові не проводити, доза не повинна перевищувати 2 г на добу.

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок.

Оскільки нирки не є головним шляхом виведення препарату цефоперазону, хворим з ураженням нирок звичайну добову дозу (2-4 г) можна призначати без коригування. Для пацієнтів, у яких швидкість клубочкової фільтрації нижча за 18 мл/хв або сироватковий рівень креатиніну перевищує 3,5 мг/100 мл, максимальна добова доза становить 4 г.

Період напіввиведення цефоперазону із сироватки крові дещо знижується під час гемодіалізу. Введення препарату слід здійснювати після закінчення діалізу.

Застосування пацієнтам з порушенням функції печінки і супутнім порушенням функції нирок.

У пацієнтів з порушенням функції печінки та супутнім ураженням нирок необхідно проводити спостереження за концентрацією препарату у сироватці крові та коригувати дозу у разі необхідності. Якщо контроль концентрації препарату у сироватці крові не проводити, доза не повинна перевищувати 2 г на добу.

Діти.

Під час лікування немовлят та дітей Гепацеф® слід призначати у добових дозах від 50 мг до 200 мг на 1 кг маси тіла; дозу вводити за 2 прийоми (кожні 8-12 годин). Максимальна доза не повинна перевищувати 12 г на добу. Є дані, що добові дози до 300 мг/кг були застосовані для лікування немовлят та дітей з тяжкими інфекціями, включаючи кількох пацієнтів з бактеріальним менінгітом, та не спричиняли ускладнень.

Застосування новонародженим.

Новонародженим (до 8 днів) препарат слід вводити через кожні 12 годин.

Внутрішньовенне застосування дітям та дорослим.

Для переривчастої внутрішньовенної інфузії 1 г препарату Гепацеф® (вміст 1 флакона) слід розчинити у 20-100 мл поєднуваного стерильного розчину для внутрішньовенних ін’єкцій і вводити протягом 15 хвилин – 1 години. Якщо розчинником є стерильна вода, то у флакон із препаратом слід додати її не більше 20 мл.

Для безперервної внутрішньовенної інфузії кожен грам препарату Гепацеф® розчинити у 5 мл стерильної води для ін’єкцій або у 5 мл бактеріостатичної води для ін’єкцій; цей розчин додати до відповідного розчинника для внутрішньовенного введення.

Для безпосередньої внутрішньовенної ін’єкції максимальна разова доза препарату Гепацеф® для дорослих пацієнтів становить 2 г, для дітей – 50 мг/кг маси тіла. Препарат розчинити у відповідному розчиннику для досягнення кінцевої концентрації 100 мг/мл і вводити протягом не менше 3-5 хвилин.

Для антибактеріальної профілактики післяопераційних ускладнень призначати по 1 г або 2 г препарату внутрішньовенно за 30-90 хвилин до початку операції. Дозу можна повторювати через кожні 12 годин, однак у більшості випадків – протягом не більше 24 годин. При операціях з підвищеним ризиком інфікування (наприклад операції у колоректальній зоні) та коли інфікування може завдати особливо великої шкоди (наприклад при операціях на відкритому серці або протезуванні суглобів), профілактичне застосування може тривати протягом 72 годин після закінчення операції.

Внутрішньовенне введення

Стерильний порошок Гепацеф® можна спочатку розчинити за допомогою будь-якого сумісного розчинника (2,8 мл/г цефоперазону), придатного для внутрішньовенного введення (таблиця 2). З метою полегшення відновлення рекомендується застосовувати 5 мл розчинника на 1 г препарату Гепацеф®.

    Розчини, рекомендовані для відновлення порошку цефоперазону натрію         Таблиця 2

5 % глюкоза для ін’єкцій

10 % глюкоза для ін’єкцій

5 % глюкоза та 0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

5 % глюкоза та 0,2 % натрію хлорид для ін’єкцій

стерильна вода для ін’єкцій


Після цього увесь об’єм одержаного розчину слід розвести одним зі стандартних розчинників для внутрішньовенного введення (таблиця 3).

         Розчинники для внутрішньовенних інфузій                                                       Таблиця 3

5 % глюкоза для ін’єкцій

10 % глюкоза для ін’єкцій

5 % глюкоза та розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій

розчин Рінгера лактатний

5 % глюкоза та 0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

5 % глюкоза та 0,2 % натрію хлорид для ін’єкцій


Внутрішньом’язове введення

Для приготування розчину, призначеного для внутрішньом’язового введення, можна використовувати стерильну або бактеріостатичну воду для ін’єкцій, або стерильний фізіологічний розчин. У випадках, коли передбачається введення розчину з концентрацією 250 мг/мл або вище, для приготування розчину рекомендується використати розчин лідокаїну. Такий розчин можна приготувати, використовуючи стерильну воду для ін’єкцій та 2 % розчин лідокаїну, кінцева концентрація лідокаїну має бути 0,5 %.

Рекомендується спосіб розчинення у 2 етапи: спочатку слід додати необхідну кількість стерильної води для ін’єкцій і збовтувати до повного розчинення порошку, після цього додати необхідну кількість 2 % розчину лідокаїну та змішати.

У випадку застосування лідокаїну як розчинника необхідно врахувати інформацію з безпеки лідокаїну.

Кінцева концентрація цефоперазону

I етап,

об’єм стерильної води

II етап,

об’єм 2 % лідокаїну

Об’єм для введення *

Флакон 1 г

250 мг/мл

2,6 мл

0,9 мл

4 мл

333 мг/мл

1,8 мл

0,6 мл

3 мл


* Представлена надлишкова кількість, яка є достатньою для отримання та застосування заявлених об’ємів.

Внутрішньом’язове введення здійснюється глибоко у великий сідничний м’яз або у передню поверхню стегна.

Зберігання розчинів

Стабільність

Наведені нижче парентеральні розчинники та приблизні концентрації препарату Гепацеф® забезпечують стійкість розчину за умови додержання вказаних температурних режимів та проміжків часу. Після закінчення вказаного проміжку часу невикористаний розчин підлягає знищенню.

Стабільна кімнатна температура (15-25 °С), 24 години

Розчини

Приблизні концентрації

Бактеріостатична вода для ін’єкцій

300 мг/мл

5 % глюкоза для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

5 % глюкоза для ін`єкцій та розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

5 % глюкоза та 0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

5 % глюкоза та 0,2 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

10 % глюкоза для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

Розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій

2 мг/мл

0,5 % лідокаїн для ін’єкцій

300 мг/мл

0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 300 мг/мл

Стерильна вода для ін’єкцій

300 мг/мл


Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів, протягом 5 днів у холодильнику (2-8 °С).

Розчини

Приблизні концентрації

Бактеріостатична вода для ін’єкцій

300 мг/мл

5 % глюкоза для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

5 % глюкоза та 0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

5 % глюкоза та 0,2 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 50 мг/мл

Розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій

2 мг/мл

0,5 % лідокаїн для ін’єкцій

300 мг/мл

0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг до 300 мг/мл

Стерильна вода для ін’єкцій

300 мг/мл


Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів, протягом 3 або 5 тижнів у морозильній камері (від -20 до -10 °С):

Розчини

Приблизні концентрації

3 тижні

5 % глюкоза для ін’єкцій

50 мг/мл

5 % глюкоза та 0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг/мл

5 % глюкоза та 0,2 % натрію хлорид для ін’єкцій

2 мг/мл

5 тижнів

0,9 % натрію хлорид для ін’єкцій

300 мг/мл

Стерильна вода для ін’єкцій

300 мг/мл


Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів.

Розморожувати препарат перед застосуванням потрібно при кімнатній температурі. Після розморожування невикористаний розчин підлягає знищенню. Розчин не можна повторно заморожувати.

Діти.

Цефоперазон ефективно застосовують немовлятам. Масштабні дослідження з участю недоношених немовлят і новонароджених не проводилися. Тому перед призначенням цефоперазону недоношеним немовлятам і новонародженим слід ретельно зважити потенційні переваги і можливі ризики терапії цим препаратом.

У новонароджених з ядерною жовтяницею цефоперазон не витісняє білірубін із ділянок його зв’язування з білками плазми крові.Гепацеф 1 г N10 порошок Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Антон 21.01.2015 Когда лежал в больнице, врача назначил этот антибиотик.Эффективный,после одного курса начал выздоравливать.Главное в комплексе применять с защитой для печени и желудка.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гепацеф 1 г N10 порошок Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гепацеф 1 г N10 порошок Характеристики

Лікарська форма Порошок для розчину для ін'єкцій по 1,0 г у флаконах № 10 (10х1) у контурній чарунковій упаковці в пачці
Виробник ПАТ "Київмедпрепарат", Україна
Вік Під час лікування немовлят та дітей Гепацеф® слід призначати у добових дозах від 50 мг до 200 мг на 1 кг маси тіла; дозу вводити за 2 прийоми (кожні 8-12 годин). Максимальна доза не повинна перевищувати 12 г на добу. Є дані, що добові дози до 300 мг/кг були застосовані для лікування немовлят та дітей з тяжкими інфекціями, включаючи кількох пацієнтів з бактеріальним менінгітом, та не спричиняли ускладнень. Застосування новонародженим. Новонародженим (до 8 днів) препарат слід вводити через кожні 12 годин. Внутрішньовенне застосування дітям та дорослим. Для переривчастої внутрішньовенної інфузії 1 г препарату Гепацеф® (вміст 1 флакона) слід розчинити у 20-100 мл поєднуваного стерильного розчину для внутрішньовенних ін’єкцій і вводити протягом 15 хвилин – 1 години. Якщо розчинником є стерильна вода, то у флакон із препаратом слід додати її не більше 20 мл. Для безперервної внутрішньовенної інфузії кожен грам препарату Гепацеф® розчинити у 5 мл стерильної води для ін’єкцій або у 5 мл бактеріостатичної води для ін’єкцій; цей розчин додати до відповідного розчинника для внутрішньовенного введення. Для безпосередньої внутрішньовенної ін’єкції максимальна разова доза препарату Гепацеф® для дорослих пацієнтів становить 2 г, для дітей – 50 мг/кг маси тіла. Препарат розчинити у відповідному розчиннику для досягнення кінцевої концентрації 100 мг/мл і вводити протягом не менше 3-5 хвилин. Для антибактеріальної профілактики післяопераційних ускладнень призначати по 1 г або 2 г препарату внутрішньовенно за 30-90 хвилин до початку операції. Дозу можна повторювати через кожні 12 годин, однак у більшості випадків – протягом не більше 24 годин. При операціях з підвищеним ризиком інфікування (наприклад операції у колоректальній зоні) та коли інфікування може завдати особливо великої шкоди (наприклад при операціях на відкритому серці або протезуванні суглобів), профілактичне застосування може тривати протягом 72 годин після закінчення операції.
Міжнародне найменування Cefoperazone
Показання Для лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефоперазону мікроорганізмами: - інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів; - інфекції верхніх та нижніх відділів сечовивідних шляхів; - перитоніт, холецистит, холангіт та інші інтраабдомінальні інфекції; - септицемія; - менінгіт; - інфекції шкіри та м’яких тканин; - інфекції кісток та суглобів; - запальні захворювання тазових органів, ендометрит, гонорея та інші інфекції статевих шляхів. Профілактика. Гепацеф® можна призначати для профілактики післяопераційних ускладнень під час абдомінальних, гінекологічних, серцево-судинних та ортопедичних операцій.
Протипоказання Цефоперазон протипоказаний пацієнтам з алергією до антибіотиків цефалоспоринового ряду.
Склад діюча речовина: cefoperazone; 1 флакон містить цефоперазону натрієвої солі у перерахуванні на цефоперазон 1,0 г.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ГЕПАЦЕФ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини III покоління. Код ATХ J01D D12.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги