0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Бандажі

Знайдено 303 товари
Бинт Мартенса, 5 м
114,1грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще60 товарів

Розтягнення м'язів, підняття важких предметів, зміщення хребців і тривале перебування в незручному положенні здатні привести до травмування м'яких тканин. У підсумку ви починаєте відчувати ниючий біль, яка заважає вам ходити і займатися повсякденними звичними справами. Позбутися від гострого болю допоможуть спеціальні ортопедичні пов'язки. Вони знижують навантаження на пошкоджені суглоби і попереджають їх повторне травмування.

Що таке бандаж і для чого він потрібен

Бандаж являє собою корсет, виготовлений з еластичного гігієнічного матеріалу. Основне завдання бандажа — підтримувати пошкоджені частини тіла в певному положенні до повної їх реабілітації. Зовні вони нагадують еластичні пояси, оснащені липучками і ребрами жорсткості.

За ступенем жорсткості виділяють 3 види бандажів:

  • з напівтвердим каркасом — такі вироби оснащені сталевими спицями і тривісними шарнірами. Для надійної фіксації в них використовується шнурівка або ремені. Застосовуються після операцій при серйозних ушкодженнях і травмах;
  • підвищеної міцності. — максимальний захист таким корсетам надають спиці і ребра з медичної сталі. Їх призначають для підтримки спини, при артритах, болях у м'язах;
  • середньої жорсткості — вони не мають металевих вставок і виготовлені з еластичної тканини. Рекомендуються для підтримки попереку, колінних суглобів і шийних хребців при лікуванні важких травм і для профілактики вивихів і розтягувань.

Різновиди бандажів

За призначенням виділяють:

  • післяопераційні корсети;
  • протигрижові;
  • протирадикулітні;
  • підтримують ліктьові;
  • дородові корсети для живота.

Компресія матеріалу післяопераційного бандажа розроблена таким чином, щоб рівномірно розподіляти тиск органів на очеревину. Подібна компресія дозволяє забезпечити стабільність і непорушність формуються рубців і створити необхідні умови для швидкого загоєння травмованих тканин.

Протигрижові корсет призначається при опущенні внутрішніх органів, а також для профілактики гриж. Їх рекомендують носити чоловікам і жінкам після операцій для запобігання виникнення рецидивів і ускладнень.

Протирадикулітний бандаж використовується для максимальної підтримки хребта при радикулітах і для зняття гострих болів у попереку. Такі корсети для спини рекомендовані людям, які ведуть малорухливий спосіб життя.

Дородові — дозволяють зняти навантаження з хребта і позбутися від сильних болів в спині у другому і третьому триместрі. Еластичний бандаж для вагітних виготовлений зі стягуючою тканини. Він надійно захищає шкіру стегон і сідниць від можливих розривів або розтяжок і зменшує ризик розвитку ускладнень на пізніх термінах вагітності.

Підтримує еластичний бандаж для руки або на ногу не можна використовувати замість гіпсу. Він забезпечує фіксацію кінцівки в правильному положенні і запобігає її затіканню.

Ціни на Бандажі

БандажіЦіна
Бінт Мартенса, 5 м
114,1грн
Бинт еластичний сітчастий трубчастий Тип-1 бавовна (голова, стегно) 25 см х 7 см, 1 шт.
35,9грн
Бинт еластичний сітчастий трубчастий Тип-2 поліестер (рука, нога), 25см х 3см - Міран
13,7грн
Бінт еластичний сітчастий трубчастий Тип-2 25смх7см поліестер (голова,стегно)
23,5грн
Бінт еластичний сітчастий трубчастий Тип-2 15смх7см поліестер (голова,стегно)
17,3грн