0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від діабету

Знайдено 354 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Диабетин капли 30мл
55,6грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще60 товарів

Препарати від діабету різного типу

Цукровий діабет — важке хронічне захворювання, що виражається в порушенні функцій підшлункової залози, недостатньому виробленні специфічних гормонів. Це ендокринологічне захворювання, яке може бути, як вродженим, так і набутим протягом життя.

Цукровий діабет може мати різні форми - відрізнятися за типом:

  1. Хвороба першого типу - вроджене захворювання, яке може проявитися в дитячому або перехідному віці, протікає важко, розвивається стрімко. Спостерігається значне руйнування тканин підшлункової залози. Лікування діабету 1 має на увазі постійне підтримання нормального рівня глюкози в крові за допомогою введення ін'єкцій інсуліну.
  2. Хвороба другого типу найчастіше виникає в похилому віці і розвивається не так швидко і стрімко як першого. Тут проблема полягає не в недостатньому надходженні інсуліну в кров, а до втрати чутливості клітин до даного гормону. В результаті нормальна його вироблення стає недостатньою.

Лікування діабету 2 типу не обов'язково має на увазі застосування ін'єкцій інсуліну. Особливо це стосується початкових етапів хвороби, які можуть тривати по кілька років і навіть більше.

Засоби для лікування цукрового діабету

Засоби лікування діабету підбираються в індивідуальному порядку, залежно від типу хвороби і рівня цукру в крові. Іноді хворому на діабет другого типу підлягає допомагають регулювати рівень глюкози і утримувати показники в нормі відносно «слабкі» препарати. Однак з часом дозування все одно доведеться збільшити, так як хвороба має тенденцію до прогресування. Те ж стосується і інсулінозалежних пацієнтів — дозування інсуліну, що вводиться за один прийом, поступово збільшується. Обов'язковою умовою є найсуворіша дієта. Регулювати процес повинен досвідчений лікар — ендокринолог. Крім регулярного відвідування стаціонару і здачі аналізів, хворий повинен самостійно контролювати рівень цукру крові посредствам використання додаткових пристосувань — глейкометра або тест-смужок. Про будь-які зміни, особливо в більшу сторону, потрібно негайно повідомляти лікаря, який прийме належні заходи і скоригує графік лікування.

Ціни на Препарати від діабету

Препарати від діабетуЦіна
Арфазетин збір трав при цукровому діабеті, 75 г - ПрАТ ФФ Віола
55,8грн
Арфазетин збір при цукровому діабеті у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
75,2грн
Метафора таблетки при цукровому діабеті по 500 мг, 30 шт.
24,1грн
Фіточай Ключі Здоров'я N62 діабетонік 1.5 г N20
55,9грн
Глюкованс таблетки 500мг/5мг №30
234,1грн