0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Анестезуючі засоби

Знайдено 58 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Анестезія — невід'ємна складова сучасної медицини. Засоби анестезуючі, широко використовуються практично у всіх областях: від стоматології та естетичної косметології, до травматології та хірургії. Адекватне знеболювання досягається завдяки використанню спеціальних розчинів і інших складів, які використовуються для загального наркозу або доставляються до нервових закінчень через ін'єкції (місцеве знеболення).

Загальна анестезія

Через введення пацієнта в загальний наркоз вдається повністю знеболити будь-яку медичну процедуру і хірургічне втручання, без збереження свідомості хворого в ході здійснюваного втручання. Іншими словами, людина буде перебувати в стані штучного або медикаментозного сну.

Виділяють:

  • інгаляційні засоби — азот, фторотан, етилові ефіри;
  • внутрішньовенні розчини — кетамін, барбітурати, міорелаксін, тубокурарин та інші;
  • додаткові речовини.

Наркоз — це «глобальний» метод знеболення, який може мати серйозні наслідки для організму і обирається лише в разі потреби проведення великих хірургічних втручань.

Місцева анестезія: препарати

Місцеві способи знеболювання використовуються в основному при малотравматичних процедурах і втручаннях, таких як малоінвазивна хірургія. Місцева анестезія отримала широке застосування в стоматології, косметології, а також інших областях. В цьому випадку актуально застосування місцевих анестезуючих засобів: лідокаїн, ультракаїн, тримекаїн і т.д. Також одночасно допускається застосування анальгетиків.

Спинальна анестезія: препарати

Спинальна обирається, в ряді випадків, при проведенні оперативних втручань на нижніх кінцівках, області живота, стегон, ніг.

Епідуральна анастезія — практично єдиний ефективний метод знеболення, застосовуваний під час сутичок. Особливість такого методу в тому, що анестетик вводиться в епідуральний простір або спинномозковий канал (в залежності від способу). Вже через кілька хвилин чутливість нижньої половини тіла повністю зникає. Відмінності спинальної і епідуральної анестезії в тривалості подачі розчину — спинальна передбачає вчинення одного уколу, до того ж як епідуральна — установка катетера, що дозволяє доставляти знеболювальну речовину «порційно» протягом необхідного періоду часу.

Прийнятно при:

  • пологах і операціях кесаревого розтину;
  • операціях на прямій кишці;
  • хірургічному лікуванні варикозної хвороби;
  • оперативних втручаннях на колінних і гомілковостопних суглобах;
  • видаленні п'яткових «шпор» і інших кісткових і хрящових наростів.

Для проведення різних видів анестезії існує різноманіття ліків, потрібних для даних цілей.

Ціни на Анестезуючі засоби

Анестезуючі засобиЦіна
Лідокаїну гідрохлорид 2%, по 2 мл у ампулах, 10 шт.
18,8грн
Лідокаїн розчин для ін'єкцій ампули 20 мг / мл 2 мл №10
31,2грн
Лідокаїн-Дарниця розчин в ампулах по 2 мл, 2%, 10 шт.
45,2грн
Лідокаїн розчин для ін'єкцій ампули по 2 мл, 20 мг/мл, 10 шт.
36,1грн
Новокаїн розчин по 0.5%, 5 мл, 10 шт.
41,2грн