0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Урологічні препарати

Знайдено 584 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
showMoreПоказати ще60 товарів

Урологічні засоби

Сучасні урологічні препарати дозволяють позбутися від різних проблем сечостатевої системи. Залежно від причин розвитку і характеру недуги можуть призначатися урологічні засоби різних лікарських груп: гомеопатичні препарати, спазмолітики, антибіотики, діуретики.

Антибактеріальні препарати — здатні гальмувати процес розмноження бактерій і провокувати їх загибель. За типом впливу на клітини бактерій антибактеріальні урологічні ліки діляться на бактеріостатичні і бактеріцидні. Препарати з бактеріцидною дією призводять до загибелі бактерій, а з бактеріостатичною — до пригнічення білкового синтезу і перешкоди розмноження мікроорганізмів. Використовуються антибактеріальні засоби при лікуванні інфекційних урологічних захворювань (простатит, баланіт, ендометрит, сальпінгіт, аднексит, пієлонефрит, цистит, уретрит) і з метою запобігання інфекційних ускладнень.

Урологічні медикаменти

Сечогінні препарати (діуретики) — допомагають виводити рідину з організму і тканин, а також збільшують виділення сечі і зменшують набряклість. Дуже часто діуретики використовують для лікування нирок.

Переважно застосовувати препарати на основі трав з діуретичним ефектом (розторопша, чебрець, польовий хвощ, звіробій, ялівець, пустирник і ін.). Вони допомагають лікувати такі патології, як цистит і пієлонефрит. Особливо дієві сечогінні препарати при лікуванні сечокам'яної хвороби. Препарати розчиняють камені в нирках дозволяють вивести з ниркової балії конкременти і запобігти їх повторному формуванню. Сечогінні препарати прискорюють утворення урини і її обсяги, омивають порожнинну структуру і сприяють природному висновку накопичених відкладень.

Спазмолітики — лікарські препарати, які спрямовані на усунення нападів спастичного болю за рахунок втручання в механізм м'язового скорочення. В урології такі медикаменти використовують для усунення спазмів гладкої мускулатури сечовивідних шляхів. Лікування циститу спазмолітиками дозволяє ліквідувати хворобливі спазми, зробити рідше позиви до сечовипускання, знизити тонус і полегшити неприємну симптоматику хвороби. Особливу ефективність при цьому виявляють препарати з дротаверином. Лікування аденоми простати також більш успішно при застосуванні спазмолітиків. Їх прийом забезпечить нормальний процес сечовипускання.

Аптека24 пропонує великий асортимент урологічних ліків за прийнятною ціною: засоби від простатиту, для лікування нирок і циститу, препарати розчиняють камені в нирках, ліки від аденоми простати, препарати від пієлонефриту та інше. Замовити будь-який медикамент можна через форму зворотного зв'язку або по телефону.

Ціни на Урологічні препарати

Урологічні препаратиЦіна
Березові бруньки, 20 г - ПрАТ ФФ Віола
55,7грн
Ципрофлоксацин розчин для інфузій 200 мг, 100 мл
42,7грн
Конегра Делюкс таблетки для потенції по 100 мг, 8 шт.
996,2грн
Інтагра таблетки для потенції по 25 мг, 4 шт.
190,6грн
Дротаверин таблетки по 40 мг, 30 шт. - Артеріум
80грн