Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гентос 20 мл капли пероральные

  Loading...
   Купить Гентос 20 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гентос 20 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гентос 20 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  267,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Гентос 20 мл капли пероральные

  Показания

  В комплексном лечении острых и хронических заболеваний предстательной железы (доброкачественная гиперплазия предстательной железы, простатит) заболеваний мочевого пузыря (атония мочевого пузыря, цистит) у мужчин и женщин; нарушений мочеиспускания различного происхождения, в том числе в послеоперационном периоде.

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к действующим веществам или к вспомогательному веществу препарата.

  ***********

  Показання

  У комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит); захворювань сечового міхура (атонія сечового міхура, цистит) у чоловіків і жінок; порушень сечовипускання різного походження, у тому числі у післяопераційному періоді.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючих речовин або до допоміжної речовини препарату.  Цена Гентос 20 мл капли пероральные актуальна при заказе на сайте. Купить Гентос 20 мл капли пероральные в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гентос 20 мл капли пероральные Инструкция

  І Н С Т Р У К Ц І Я

  для медичного застосування препарату

  ГЕНТОС®

  (GENTOS®)

  Склад лікарського засобу: 

  100 мл препарату містить: діючі речовини: Populus D1 7 мл, Sabal D6 10 мл, Conium D6 10 мл, Kalium iodatum D12 10 мл, Ferrum picrinicum D12 10 мл;  

  допоміжні речовини: етанол  43 % (м/м);

  1 мл розчину містить 25 крапель.

  Лікарська форма.  Краплі оральні.

  Прозора від жовтуватого до коричневато-оранжевого кольору рідина.

  Назва і місцезнаходження виробника. 

  Ріхард Біттнер АГ

  Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

  Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

  Препарат Гентос® чинить комплексну лікувальну дію на урогенітальну систему.

  Гентос відновлює фізіологічний баланс статевих гормонів: відновлює нейрогуморальну регуляцію у системі «гіпоталамус-гіпофіз-тестикули», сприяє нормалізації рівня тестостерону, 5α-дигідротестостерону та естрадіолу, усуває віковий андрогенний дефіцит.

  Чинить антипроліферативну дію на простату: гальмує збільшення передміхурової залози і покращує роботу сечового міхура, відновлює нормальне сечовипускання (зменшує затримку та посилює струмінь сечі, полегшує процес спорожнення сечового міхура, знижує частоту сечовипускань, у тому числі в нічний час).

   Впливає як на механічний (припинення розростання стромальної тканини), так і на динамічний компонент (нормалізація тонусу гладенької мускулатури детрузора та стінки сечового міхура) формування дизурії.

  Відновлює резервуарну та евакуаторну функцію сечового міхура. Покращує мікроциркуляцію, венозний відтік у тканинах урогенітальної зони та зменшує застійні явища в органах малого таза. Зменшує виразність інфравезикальної обструкції, що спричинена набряком простати.

  Чинить протизапальну, антиексудативну та протинабрякову дії, покращує кровообіг і зменшує застійні явища в органах малого таза, таким чином, усуває одну з основних причин розвитку та загострення простатиту, забезпечує профілактику запальних ускладнень у хворих на аденому.

  У хворих на простатит препарат зменшує розлади сечовипускання, різі та біль при сечовипусканні, інтимній близькості.

  Посилює кавернозний кровотік, покращує еректильну функцію у хворих на хронічний простатит та доброякісну гіперплазію передміхурової залози, зменшує ризик розвитку безплідності та імпотенції. Покращує склад секрету простати.

  Показання для застосування.

  У комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит); захворювань сечового міхура (атонія сечового міхура, цистит) у чоловіків і жінок; порушень сечовипускання різного походження, у тому числі у післяопераційному періоді.

  Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, що не потребують відміни препарату.

  Оскільки ГентосÒ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Незважаючи на вміст спирту, препарат у терапевтичній дозі не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

  Діти. Лікарський засіб призначають дітям від 12 років.

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі та діти від 12 років: 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води, приймати 3 рази  на добу за 30 хвилин до або через 1 годину після вживання їжі.

  На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого приймати 3 рази на добу.

  Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

  Курс лікування:

  При гострому простатиті, гострому циститі курс лікування становить 2 тижні.

  При доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози, хронічному простатиті, хронічному циститі, атонії сечового міхура, хронічних порушеннях сечовипускання різного походження курс лікування – 3 місяці. При стабілізації стану можливий перехід на 1-2 разовий підтримуючий прийом.

  Передозування.

  Компоненти препарату знаходяться у дуже високих розведеннях, тому ніяких токсичних або небажаних ефектів не повинно спостерігатися у випадку передозування.

  Випадків передозування не було зареєстровано.

   

  Побічні ефекти.

  Не виявлені.

  У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливі алергічні реакції.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

  При застосуванні ГентосуÒ у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

  Термін придатності. 5 років.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання.

  Зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у  картонній упаковці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Гентос 20 мл капли пероральные Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Natalia 10.08.2016 Добрый день! Долгое время покупала этот препарат дедушке, он очень болел, но вылечился, препарат качественный , претензий нет, но нужно на протяжении долгого времени принимать.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гентос 20 мл капли пероральные Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гентос 20 мл капли пероральные Характеристики

  Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл
  Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
  Вік від 12 років.
  Показання У комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит); захворювань сечового міхура (атонія сечового міхура, цистит) у чоловіків і жінок; порушень сечовипускання різного походження, у тому числі у післяопераційному періоді.
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.
  Склад 100 мл препарату містить: діючі речовини: Populus D1 7 мл, Sabal D6 10 мл, Conium D6 10 мл, Kalium iodatum D12 10 мл, Ferrum picrinicum D12 10 мл; допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м); 1 мл розчину містить 25 крапель.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва ГЕНТОС®
  Упаковка у флаконах-крапельницях № 1
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги