Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки

  Loading...
   Купить Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки

  Современное лечение многих инфекционных заболеваний, которые вызываются патогенными вирусами, согласно отзывам практикующих врачей соответствующей специализации, немыслимо без применения противовирусных средств для системного воздействия. Одним из таких препаратов, представленных на фармацевтическом рынке Украины компанией СТАДА Арцнаймиттель АГ их Федеративной Республики Германия являются таблетки Ацикловир Стада 400 мг №35


  Применение

  Согласно инструкции по медицинскому использованию препарата и описанию активного действующего вещества, которым является ацикловир, применение этого лекарственного средства гарантированно и высокоизбирательно ингибирует активность многих патогенных микроорганизмов вирусной природы – возбудителей простого герпеса и различных модификаций этого заболевания, таких как ветряная оспа и опоясывающий лишай. 


  Противопоказания

  Препарат нельзя назначать при повышенной чувствительности к его активному действующему веществу и другим компонентам, входящим в состав. Специфического взаимодействия Ацикловира и его аналогов с другими медикаментами не установлено. Назначение, режим дозирования и длительность лечения определяется лечащим врачом на основании клинического диагноза, тяжести состояния и клинического ответа организма пациента на проводимое лечение. 


  Детям препарат назначается по достижении ими 2-х летнего возраста, а дозировка определяется индивидуально. Эффективность Ацикловира Стада доказана при наличии у детей сниженного иммунитета. В случае, если иммунодефицита нет, то профилактическое применение ацикловира не показано. Побочные эффекты и симптомы передозировки, а также методы их лечения подробно изложены в соответствующих разделах подробной инструкции по применению. Из аптек препарат отпускается по рецепту. Условия его хранения и перемещения стандартные и не требуют специального температурного режима и других особенностей.  ***********

  Сучасне лікування багатьох інфекційних захворювань, які викликаються патогенними вірусами, згідно з відгуками практикуючих лікарів відповідної спеціалізації, немислимо без застосування противірусних засобів для системного впливу. Одним з таких препаратів, представлених на фармацевтичному ринку України компанією СТАДА Арцнайміттель АГ їх Федеративної Республіки Німеччина є таблетки Ацикловір Стада 400 мг №35.


  Застосування

  Згідно з інструкцією по медичному використанню препарату та опису активного діючої речовини, яким є ацикловір, застосування цього лікарського засобу гарантовано і Високовибірково пригнічує активність багатьох патогенних мікроорганізмів вірусної природи - збудників простого герпесу і різних модифікацій цього захворювання, таких як вітряна віспа та оперізувальний лишай.


  Протипоказання

  Препарат не можна призначати при підвищеній чутливості до його активного діючої речовини та інших компонентів, що входять до складу. Специфічної взаємодії Ацикловіру і його аналогів з іншими медикаментами не встановлено. Призначення, режим дозування та тривалість лікування визначається лікарем на підставі клінічного діагнозу, тяжкості стану і клінічної відповіді організму пацієнта на проведене лікування.


  Дітям препарат призначається після досягнення ними 2-х річного віку, а дозування визначається індивідуально. Ефективність Ацикловіру Стада доведена при наявності у дітей зниженого імунітету. У разі, якщо імунодефіциту немає, то профілактичне застосування ацикловіру не показано. Побічні ефекти і симптоми передозування, а також методи їх лікування детально викладені у відповідних розділах докладної інструкції по застосуванню. З аптек препарат відпускається за рецептом. Умови його зберігання і переміщення стандартні і не вимагають спеціального температурного режиму та інших особливостей.


  Цена Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  АЦИКЛОВІР 400 СТАДА

  (ACYCLOVIR 400 STADA)

  Cклад:

  діюча речовина: ацикловір;

  1 таблетка містить ацикловіру 400 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), коповідон, магнію стеарат.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: білі, круглі, двоопуклі таблетки з відтиском «VS 2».

  Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

  Код АТХ J05А B01.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Ацикловір є синтетичним аналогом пуринового нуклеозиду з інгібіторною активністю in vivo та in vitro відносно вірусу герпесу людини, що включає вірус простого герпесу І та ІІ типу, вірус вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірус Епштейна-Барра та цитомегаловірус. У культурі клітин ацикловір проявляє найбільшу активність проти вірусу простого герпесу I типу і далі, за зменшенням активності, проти вірусу простого герпесу II типу, вірусу вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірусу Епштейна-Барра та цитомегаловірусу.

  Інгібіторна активність ацикловіру проти вищезазначених вірусів є високоселективною. Фермент тимідинкіназа у нормальній неінфікованій клітині не використовує ацикловір як субстрат, тому токсична дія щодо клітин організму-господаря є мінімальною. Проте тимідинкіназа, закодована у вірусах простого герпесу, вірусах вітряної віспи, оперізувального герпесу та вірусах Епштейна-Барра, перетворює ацикловір на монофосфат ацикловіру – аналог нуклеозиду, який потім перетворюється послідовно на дифосфат і трифосфат за допомогою ферментів клітини. Слідом за вбудовуванням у вірусну ДНК ацикловіру трифосфат взаємодіє з вірусною ДНК-полімеразою, результатом чого є припинення синтезу ланцюга вірусної ДНК.

  При тривалих або повторних курсах лікування тяжких хворих зі зниженим імунітетом можливе зменшення чутливості окремих штамів вірусу, що не завжди відповідають на лікування ацикловіром. Було виявлено, що більшість випадків нечутливості пов’язані з дефіцитом вірусної тимідинкінази, однак існують повідомлення про ушкодження вірусної тимідинкінази та ДНК. In vitro взаємодія окремих вірусів простого герпесу з ацикловіром може також призводити до формування менш чутливих штамів. Взаємозалежність між чутливістю окремих вірусів простого герпесу in vitro та клінічними результатами лікування ацикловіром повністю не з’ясована.

  Фармакокінетика.

  Ацикловір лише частково абсорбується у кишечнику. Середня пікова стабільна концентрація (Сssmax) у плазмі крові після прийому дози 200 мг з 4-годинним інтервалом становить 3,1 мкмоль (0,7 мкг/мл) і відповідно рівень у плазмі крові (Cssmin) буде 1,8 мкмоль (0,4 мкг/мл). Відповідні Сssmax рівні після доз 400 мг і 800 мг з 4-годинним інтервалом становлять 5,3 мкмоль (1,2 мкг/мл) та 8 мкмоль (1,8 мкг/мл) та еквівалентні Cssmin рівні були 2,7 мкмоль (0,6 мкг/мл) та 4 мкмоль (0,9 мкг/мл).

  У дорослих кінцевий період напіввиведення при внурішньовенному введенні ацикловіру становить приблизно 2,9 години. Більшість препарату виводиться у незміненому вигляді нирками. Нирковий кліренс ацикловіру суттєво вищий за кліренс креатиніну, що вказує на те, що виведення препарату нирками здійснюється шляхом не лише гломерулярної фільтрації, а і тубулярної секреції.

  9-карбоксиметоксиметилгуанін є єдиним важливим метаболітом ацикловіру, що може бути визначений у сечі, і становить приблизно 10-15 % застосованої дози. Якщо ацикловір застосовувати через 1 годину після прийому 1 г пробенециду, кінцевий період напіввиведення та площа під кривою «концентрація/час» збільшуються на 18 % і 40 % відповідно.

  У хворих із хронічною нирковою недостатністю середній кінцевий рівень напіввиведення становить 19,5 години. Середній рівень напіввиведення ацикловіру під час гемодіалізу становить 5,7 години. Рівень ацикловіру в плазмі крові під час діалізу знижується приблизно на 60 %.

  Концентрація препарату у цереброспінальній рідині становить приблизно 50 % відповідної концентрації у плазмі крові. Рівень зв’язування з білками плазми відносно низький (від 9 до 33 %), і при взаємодії з іншими ліками він не змінюється.

  При одночасному застосуванні ацикловіру та зидовудину для лікування ВІЛ-інфікованих хворих не було виявлено ніяких змін фармакокінетики цих препаратів.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  -          Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивуючий генітальний герпес.

  -          Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нормальним імунітетом.

  -          Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з імунодефіцитом.

  -          Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

  Протипоказання. Підвищена чутливість до ацикловіру, валацикловіру або до будь-яких інших компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно важливої взаємодії ацикловіру з іншими лікарськими засобами не було виявлено.

  Ацикловір виводиться головним чином у незміненому вигляді нирками шляхом канальцевої секреції, тому будь-які препарати, що мають аналогічний механізм виведення, можуть збільшувати концентрацію ацикловіру в плазмі крові. Пробенецид і циметидин подовжують період напіввиведення ацикловіру та площу під кривою «концентрація/час». При одночасному застосуванні з імуносупресантами у хворих після трансплантації органів також підвищується у плазмі крові рівень ацикловіру та неактивного метаболіту імуносупресивного препарату, але з огляду на широкий терапевтичний індекс ацикловіру коригувати дозу не потрібно.

  Особливості застосування.

  Ацикловір виводиться з організму головним чином шляхом ниркового кліренсу, тому хворим із нирковою недостатністю дозу слід зменшувати (див. «Спосіб застосування та дози»). У хворих літнього віку також велика імовірність порушення функції нирок, тому для цієї групи пацієнтів теж може бути потрібним зменшення дози. Обидві ці групи (хворі з нирковою недостатністю та хворі літнього віку) є групами ризику виникнення неврологічних побічних реакцій і тому повинні перебувати під пильним контролем для їх виявлення. Такі реакції є загалом оборотними у разі припинення лікування препаратом (див. розділ «Побічні реакції»).

  Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих, які отримують високі дози ацикловіру.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Не виявлено збільшення кількості вроджених вад у дітей, матері яких застосовували ацикловір у період вагітності, порівняно із загальною популяцією. Однак застосовувати таблетки ацикловіру потрібно лише тоді, коли потенційна користь від препарату для матері перевищує можливий ризик для плода.

  При пероральному прийомі 200 мг ацикловіру 5 разів на добу ацикловір проникає у грудне молоко у концентраціях, що становлять 0,6-4,1 % відповідного рівня ацикловіру у плазмі крові. Потенційно дитина, яку годують цим молоком, може засвоїти ацикловір у дозі до 0,3 мг/кг маси тіла на добу. Тому призначати ацикловір жінкам, які годують груддю, потрібно з обережністю, враховуючи співвідношення ризик/користь.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  При вирішенні питання щодо можливості керування автомобілем або роботі з іншими механізмами слід брати до уваги клінічний статус пацієнта та профіль побічних дій препарату. Вивчень впливу ацикловіру на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводили. Крім того, фармакологія ацикловіру не дає підстав очікувати будь-якого негативного впливу.

  Спосіб застосування та дози.

  Таблетку слід приймати цілою, запиваючи водою. При застосуванні високих доз ацикловіру слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  Дорослі

  Лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, необхідно приймати таблетки ацикловіру в дозі 200 мг 5 разів на добу із приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду.

  Лікування повинно тривати 5 днів, але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.

  Для хворих із тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

  Лікування потрібно розпочинати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У разі рецидивуючого герпесу найкраще розпочинати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.

  Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  У хворих з нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, таблетки у дозі 200 мг приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом.

  Для зручності більшість пацієнтів можуть приймати 400 мг ацикловіру 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

  Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози ацикловіру до 200 мг, яку слід приймати 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з                          12-годинним інтервалом.

  У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому добової дози ацикловіру 800 мг.

  Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію ацикловіром потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.

  Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  Для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хворим з імунодефіцитом таблетки у дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом. Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або для хворих зі зниженою абсорбцією кишечнику  дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

  Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.

  Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу

  Для лікування інфекцій, спричинених вірусами вітряної віспи тa оперізувального герпесу, потрібно приймати таблетки у дозі 800 мг 5 разів на добу з 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 7 діб.

  Хворим з тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або хворим зі зниженою абсорбцією у кишечнику краще застосовувати внутрішньовенне введення.

  Лікування потрібно розпочинати якомога раніше після початку захворювання, результат буде кращий, якщо лікування розпочати одразу ж після появи висипань.

  Діти

  Для лікування та профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у дітей з імунодефіцитом віком від 2 років можна застосовувати дози, як для дорослих.

  Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначати 800 мг ацикловіру 4 рази на добу, діти віком від 2 до 6 років можуть одержувати 400 мг ацикловіру 4 рази на добу. Тривалість лікування становить 5 днів.

  Точнішу дозу препарату можна розрахувати за масою тіла дитини: 20 мг/кг маси тіла на добу (не перевищувати 800 мг) ацикловіру за 4 прийоми.

  Дітям віком до 2 років дану лікарську форму препарату не слід застосовувати.

  Пацієнти літнього віку

  Слід мати на увазі можливість порушення функції нирок у хворих літнього віку, і дозу препарату для них потрібно відповідно змінити (див. Ниркова недостатність). Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  Ниркова недостатність

  Ацикловір слід з обережністю призначати хворим із нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  При профілактиці та лікуванні інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, для хворих із нирковою недостатністю рекомендовано пероральні дози, що не призводять до накопичення ацикловіру, рівень якого перевищував би безпечний рівень, встановлений для внурішньовенного введення. Проте для хворих із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) рекомендується встановити дозу 200 мг 2 рази на добу з інтервалом приблизно 12 годин.

  При лікуванні інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес), для хворих зі значно зниженим імунітетом рекомендується при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) встановити дозу 800 мг 2 рази на добу з приблизно 12-годинним інтервалом, а для хворих із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну у межах 10-25 мл/хв) – 800 мг 3 рази на добу з інтервалом приблизно 8 годин.

  У разі необхідності призначення лікарського засобу у дозі менше 400 мг застосовувати ацикловір у відповідному дозуванні або лікарській формі.

  Діти.

  Таблетки застосовувати дітям з імунодефіцитом віком від 2 років.

  Спеціальних даних щодо застосування ацикловіру для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, або для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, дітям з нормальним імунітетом немає.

  Передозування.

  Симптоми.

  Ацикловір лише частково абсорбується зі шлунково-кишкового тракту. Повідомлялося про випадковий внутрішній прийом пацієнтами до 20 г ацикловіру без виникнення токсичного ефекту. При випадковому повторному пероральному передозуванні перорального ацикловіру протягом кількох днів виникають гастроентерологічні (такі як нудота та блювання) та неврологічні симптоми (головний біль і сплутаність свідомості).

  При передозуванні внутрішньовенно ацикловіру підвищується рівень креатиніну сироватки крові, азоту сечовини крові, що призводить до ниркової недостатності. Неврологічними проявами передозування можуть бути сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, судоми та кома.

  Лікування

  Хворого потрібно ретельно обстежити для виявлення симптомів інтоксикації. Оскільки ацикловір з крові добре елімінується за допомогою гемодіалізу, останній слід застосовувати у разі передозування.

  Побічні реакції.

  Побічні реакції, відомості про які наведено нижче, класифіковано за органами і системами.

  З боку крові і лімфатичної системи: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія.

  З боку імунної системи: анафілаксія.

  Психічні розлади та розлади з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, збудженість, сплутаність свідомості, тремор, атаксія, дизартрія, галюцинації, психотичні симптоми, судоми, сонливість, енцефалопатія, кома.

  Вищенаведені неврологічні реакції є загалом оборотними і зазвичай виникають у хворих із нирковою недостатністю або іншими факторами ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку респіраторної системи та органів грудної клітки: задишка.

  З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, біль у животі.

  З боку гепатобіліарної системи: оборотне підвищення рівня білірубіну та печінкових ферментів, жовтяниця, гепатит.

  З боку шкіри та підшкірної тканини: свербіж, висипання (включаючи світлочутливість), кропив’янка, прискорене дифузне випадання волосся (оскільки випадання волосся може бути пов’язане з великою кількістю хвороб і лікарських засобів, чіткого зв’язку з ацикловіром не було виявлено), ангіоневротичний набряк.

  З боку нирок та сечовидільної системи: збільшення рівня сечовини та креатиніну крові, гостра ниркова недостатність, біль у нирках.

  Біль у нирках може бути асоційований із нирковою недостатністю та кристалурією.

  Загальні розлади: підвищена втомлюваність, гарячка.

  Термін придатності. 5 років.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

  Умови зберігання.

  Не потребує особливих умов зберігання.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 5 таблеток у блістері; по 5 або 7 блістерів у картонній коробці.

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробник.

  СТАДА Арцнайміттель АГ.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Стадаштрассе 2-18, 61118 Бад Фільбель, Німеччина.


  Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Ацикловир Стада 400 мг №35 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки по 400 мг № 25 (5х5), № 35 (5х7) у блістерах
  Виробник СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина
  Вік від 2 років
  Міжнародне найменування Aciclovir
  Показання Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивуючий генітальний герпес. - Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нормальним імунітетом. - Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з імунодефіцитом. - Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).
  Протипоказання Підвищена чутливість до ацикловіру, валацикловіру або до будь-яких інших компонентів препарату.
  Склад діюча речовина: ацикловір; 1 таблетка містить ацикловіру 400 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), коповідон, магнію стеарат.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва АЦИКЛОВІР 400 СТАДА
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Противірусні засоби для системного застосування

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.