www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Трибестан 250 мг N60 таблетки

Loading...
  Купить Трибестан 250 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
617.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Трибестан 250 мг N60 таблетки

Трибестан – это растительный препарат, который не только укрепляет организм, но и оказывает стимулирующее действие на половую функцию. Действующее вещество данного препарата – это стероидные сапонины, полученные из растений. Применение Трибестана достаточно эффективно в терапии половых дисфункций как у мужчин, так и у женщин. Хорошие заслужил тем, что одновременно продлевает и улучшает эрекцию у мужчин и стимулирует либидо у женщин.

Назначают Трибестан при:

 • половая слабость у мужчин;
 • иммунологическое бесплодие;
 • азооспермия;
 • идиопатическая олигоастенотератозооспермия;
 • фригидность у женщин;
 • гормональное бесплодие у женщин;
 • посткастрационный и постклимактерический синдромы;
 • для снижения ЛПНП и холестерина.


Препарат назначают пить во время еды три раза в день по одной или две таблетки. Более подробную схему лечения необходимо согласовывать с лечащим врачом. Препарат не назначают беременным и кормящим женщинам, а также детям.Цена Трибестан 250 мг N60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Трибестан 250 мг N60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Трибестан 250 мг N60 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ТРІБЕСТАН

(TRIBESTAN®)

Склад:

діюча речовина: якірців сланких трави екстракт сухий (35-45:1);

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить якірців сланких трави екстракт сухий (Tribulus terrestris herba extractum siccum), (35-45:1), (екстрагент: метанол 80 %) – 250 мг, що відповідає фуростаноловим сапонінам у перерахуванні на протодіосцин – 112,5 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, кросповідон, магнію стеарат, тальк;

плівкове покриття: Опадрай АМВ 80W26601 коричневий (частково гідролізований полівініловий спирт, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), лецитин, ксантанова камедь, заліза оксид жовтий (Е 172)).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, коричневого кольору зі специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовують в урології.

Код АТХ G04B X.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат природного походження, отриманий за оригінальною технологією з наземної частини рослини Tribulus Terrestris L. Препарат містить переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу, серед яких переважає протодіосцин. Механізм дії препарату зумовлений цією складовою.

Протодіосцин метаболізується в організмі до дегідроепіандростерону (ДГЕА), який сприятливо впливає на проникність клітинної мембрани, еректильну функцію, метаболізм холестерину та імунітет. Інші активні фуростанолові сапоніни, що входять до складу екстракту рослини Tribulus Terrestris L., імовірно, модулюють ефект протодіосцину.

Трібестан має загальнотонізуючу дію та стимулює деякі функції статевої системи. У чоловіків відновлює і поліпшує лібідо та ерекцію. Проявляє стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість, підвищує рівень тестостерону. У жінок Трібестан також поліпшує лібідо, стимулює овуляцію. Сприятливо впливає на вазомоторні прояви при природному та посткастраційному клімактеричному синдромі внаслідок його балансуючої дії на гормональну активність.

Результати у здорових добровольців показують, що Трібестан впливає на сироватковий рівень гормонів гіпофізарно-гонадної вісі, суттєво не змінюючи рівні гормонів надниркових залоз та адренокортикотропного гормону.

Трібестан має гіполіпідемічний ефект, причому у пацієнтів із дисліпопротеїнемією значно знижує рівень загального холестерину і ЛПНЩ (ліпопротеїнів низької щільності), без достовірного впливу на рівень тригліцеридів і ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності) у сироватці крові.

Трібестан має відому антигіпертензивну та діуретичну дію.

Фармакокінетика.

Активна речовина протодіосцин швидко виводиться з плазми – вже протягом третьої години його концентрація є незначною. Екскретується переважно з жовчю. Низький відсоток виділення незміненого протодіосцину порівняно з прийнятою дозою підтверджує припущення, що він інтенсивно біотрансформується в організмі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для профілактики та лікування (монотерапія та комплексне) статевих розладів у чоловіків і жінок. При еректильній дисфункції чоловікам для посилення лібідо, сили і тривалості ерекції. Як монотерапія або у комплексній терапії певних форм безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератоспермії (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі); безпліддя при відсутності поліпшення спермальних показників протягом одного року після операції з приводу варикоцеле; імунологічно зумовлене безпліддя. Жінкам з клімактеричним і посткастраційним синдромом з виявленими нейровегетативними і нейропсихічними проявами; при ендокринному яєчниковому безплідді. При порушенні жирового обміну (дисліпопротеїнемії) для зниження загального холестерину і ЛПНЩ.

Протипоказання.

Трібестан протипоказаний при:

̶             підвищеній чутливості до компонентів препарату;

̶             тяжких серцево-судинних і ниркових захворюваннях;

̶             аденомі передміхурової залози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування препарату Трібестан з лікарськими засобами, які стимулюють овуляцію, призводить до взаємного посилення їх ефектів.

Застосування препарату Трібестан може підсилити ефекти діуретиків і потенціювати гіпотензивну дію антигіпертензивних препаратів.

Особливості застосування.

При лікуванні жінок з клімактеричним синдромом перехід з лікувальної на підтримуючу дозу повинен бути поступовим. Після різкого зниження або відміни ефективної дози можливий повторний прояв комплексу клімактеричних симптомів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Потенційний ризик у людей невідомий. У зв’язку з відсутністю клінічних досліджень у вагітних препарат Трібестан у період вагітності або годування груддю застосовувати протипоказано.

При встановленні вагітності прийом препарату необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Трібестан не впливає на здатність керувати транспортним засобом та роботі з машинами.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки приймати перорально, після їди.

При зниженому лібідо, імпотенції та безплідді.

Для чоловіків зі зниженим лібідо, імпотенцією та безпліддям рекомендується дозування по 1-2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість лікування – не менше 90 днів. Курс лікування можна повторювати до отримання задовільного терапевтичного ефекту.

Для жінок з ендокринним безпліддям рекомендується дозування по 1-2 таблетки 3 рази на добу, з 1-го по 12-й день менструального циклу. Цей курс можна повторювати періодично до настання вагітності.

Дисліпопротеїнемія.

По 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість лікування – не менше 3 місяців.

Клімактеричний та посткастраційний синдром у жінок.

По 1-2 таблетки 3 рази на добу протягом 60-90 днів. Після поліпшення стану поступово переходити до підтримуючої дози – по 2 таблетки на день протягом 1-2 років.

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат пацієнтам віком до 18 років.

Передозування.

Дотепер не спостерігалося випадків передозування препарату Трібестан. Немає повідомлень про випадки передозування Трібестану. При прийомі великої кількості препарату проводити симптоматичне лікування.

Побічні реакції.

Можливі реакції підвищеної чутливості.

При прийомі до їди препарат може спричинити подразнювальну дію на слизову оболонку шлунка.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від вологи при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері з ПВХ плівки і алюмінієвої фольги; 6 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску.
Без рецепта.

Виробники.

АТ «Софарма».

ПАТ «Вітаміни».

Місцезнаходження виробників та їх адреси місць провадження діяльності.

АТ «Софарма»

вул. Ілієнське шосе, 16, Софія, 1220, Болгарія.

ПАТ «Вітаміни»

Україна, 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Ленінської Іскри, 31.


Трибестан 250 мг N60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • admin apteka24 25.02.2016 Цена за все 6 пластин.
 • Максим 25.02.2016 Скажите, 83 грн. это одна пластинка стоит?
 • root_x 10.05.2015 больше 200 грн - это дорого! я по меньшей цене беру.
 • 1 21.05.2013 Я догадывался. Значит только в аптеке покупать? Так тогда же можно и без заказывания купить? Просто прийти в аптеку и купить. Да?
 • 1 04.08.2015 Курьерской службой (в т.ч. и Новой почтой) не отправляем. Такие службы на могут гарантировать соблюдение условий хранения и транспортировки медикаментов.
 • Оксана 07.08.2013 Принимала данный препарат в течение 2-х циклов. Очень хороший эффект от него. Яичники начали сами хорошо работать...
 • тот самый автАр 23.04.2015 Здравствуйте, я слежу за наличием... и жду когда появится в Днепропетровске. --- Как только появится - я три упаковки хочу. --- Скоро ли в Днепре появится?
 • 1 06.09.2013 Возможна ли доставка НОВОЙ ПОЧТОЙ?
 • тот самый автАр 19.09.2015 Здравствуйте, я слежу за наличием... и жду когда появится в Днепропетровске. --- Как только появится - я три упаковки хочу.
 • 1 08.08.2015 Очень много интересного пишут об этом препарате.
 • тот самый автАр 15.08.2015 Уже в Днепропетровске нет? Когда будут поставки в вашу аптеку? --- И почему вы не отвечаете на почтовые сообщения? Я root_x#****** --- Я не хочу "засорять" пространство своими комментами. ---
 • андре 04.07.2014 Особых побочных эффектов нет, очень хороший препарат
 • тот самый автАр 09.06.2013 На днях выдвигаюсь в Днепр. Заодно и другие покупки у меня в плане.
 • кум 23.02.2014 Скажите препарат не влияет на сердечнососудистую систему?
 • Аптека24 22.02.2013 На сайте Все цены и наличие соответствуют действительности (в разрезе городов) Вы можете заказать как через сайт, так и позвонив по указанным телефонам
 • роман 15.04.2013 УТОЧНЯЮ: Судя по информации, приведенной на этом сайте, Трибестан есть в Днепропетровске, Запорожье, и Николаеве. Меня интересует Днепропетровск.
 • роман 10.03.2015 Привет, снова я вас побеспокою: Я хочу купить несколько упаковок Трибестана. Вопрос: Сколько у вас его осталось? И когда будут новые поставки?
 • Анастасия 29.10.2015 Когда будет в наличии в Симферополе?
 • 1 15.01.2013 Благодарсвую за ответы. Если я у себя в районе не куплю, придеться к вам ехать...
 • 1 09.12.2012 Можно и в аптеке, но там он не всегда есть в наличии
 • 1 19.12.2012 Извинете за повтор.
 • гена 05.09.2015 можно брать и за 100 , только подделку. в этой сетке аптек он настояший, и обслужывание нормаль ное
 • 1 16.03.2015 Я догадывался. Значит только в аптеке покупать? Так тогда же можно и без заказывания купить? Просто прийти в аптеку и купить. Да?
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Трибестан 250 мг N60 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Трибестан 250 мг N60 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті оболонкою, по 250 мг по 10 таблеток у блістері, по 6 блістерів у картонній пачці
Виробник АТ "Софарма" (виробництво нерозфасованої продукції, первинна упаковка або виробництво за повним циклом), Болгарія ПАТ "Вітаміни" (вторинна упаковка, дозвіл на випуск серії), Україна
Вік от 18 лет
Показання Для профілактики та лікування (монотерапія та комплексне) статевих розладів у чоловіків і жінок. При еректильній дисфункції чоловікам для посилення лібідо, сили і тривалості ерекції. Як монотерапія або у комплексній терапії певних форм безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератоспермії (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі); безпліддя при відсутності поліпшення спермальних показників протягом одного року після операції з приводу варикоцеле; імунологічно зумовлене безпліддя. Жінкам з клімактеричним і посткастраційним синдромом з виявленими нейровегетативними і нейропсихічними проявами; при ендокринному яєчниковому безплідді. При порушенні жирового обміну (дисліпопротеїнемії) для зниження загального холестерину і ЛПНЩ.
Протипоказання Трібестан протипоказаний при: ? підвищеній чутливості до компонентів препарату; ? тяжких серцево-судинних і ниркових захворюваннях; ? аденомі передміхурової залози.
Склад 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить якірців сланких трави екстракт сухий (Tribulus terrestris herba extractum siccum), (35-45:1), (екстрагент: метанол 80 %) – 250 мг, що відповідає фуростаноловим сапонінам у перерахуванні на протодіосцин – 112,5 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, кросповідон, магнію стеарат, тальк; плівкове покриття: Опадрай АМВ 80W26601 коричневий (частково гідролізований полівініловий спирт, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), лецитин, ксантанова камедь, заліза оксид жовтий (Е 172)).
Термін придатності 3 роки
Українська назва ТРІБЕСТАН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовують в урології.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги