0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Знеболюючі препарати від болю в спині

Знайдено 148 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Долгит гель 50 г
184,1грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще28 товарів

Якщо лікар приймає рішення про медикаментозне лікування захворювань спини, то серед інших лікарських засобів, він призначить і болезаспокійливі. Адже практично всі хронічні патології супроводжуються больовим синдромом, який заважає нормальній життєдіяльності і тільки погіршує ситуацію.

Вибір засобу і дозування грають дуже важливу роль, так як у всіх ефективних медикаментів є протипоказання і побічні прояви. Тому лікарські препарати від болю у спині призначаються тільки після якісної діагностики. Для дітей вони, в більшості випадків, не підходять.

Ліки проти болю в спині

Ефективні препарати для дорослих діляться на наркотичні та ненаркотичні. Перші використовуються тільки в критичних ситуаціях, коли болі дуже сильні і ніякі інші таблетки не допомагають. Головним негативним наслідком прийому таких ліків вважається поява ефекту звикання.

Ефективні ненаркотичні засоби від болю у спині можуть бути різних видів. Їх призначають в залежності від локалізації больового синдрому, його причини та інших факторів.

  • анальгетики — Парацетамол, Аспірин;
  • спазмолітичні препарати;
  • розогріваючі гелі та мазі;
  • нестероїдні протизапальні — Диклофенак, Кеторолак.

Для посилення ефекту можна використовувати недорогі знеболювальні мазі, які, як і інші фармацевтичні препарати, можна купити в аптеці. Ціна буде залежати від складу і виробника. Для економії, багато хто вдається до народних засобів і самостійно виготовляють разогріваючі мазі.

У виняткових випадках лікарі призначають гормональні препарати, кортикостероїди, ціна яких вище, ніж у інших лікарських засобів. Їх потрібно приймати дуже обережно, щоб не допустити порушення роботи ендокринної системи.

Засоби від болю в спині: ціни в аптеці

Лікарі часто пропонують на вибір цілий список відповідних фармацевтичних препаратів, у кожного з них своя ціна. Ввівши назву кожного з них на ресурсі "Аптека24", ви отримаєте повну інформацію про філії аптеки в своєму місті, а також про можливості купити потрібні ліки онлайн. Ви отримаєте повну інформацію про медикаментозні засоби, їх аналоги, виробника та особливості прийому, а також зможете відразу ж замовити лікасрький засіб за вигідною вартістю!

Ціни на Знеболюючі препарати від болю в спині

Знеболюючі препарати від болю в спиніЦіна
Олфен-50 Лактаб таблетки по 50 мг, 20 шт.
527,5грн
Олфен-100 СР Депокапс капсули по 100 мг, 20 шт.
485,4грн
Депіофен розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулах, 50 мг/2 мл, 5 шт.
262,6грн
Парацетамол-Дарниця таблетки по 500 мг, 10 шт.
33,3грн
Нурофєн Експрес Форте капсули по 400 мг, 10 шт.
138,4грн