Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Нимесил 2 г N30 гранулы

  Loading...
   Купить Нимесил 2 г N30 гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нимесил 2 г N30 гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нимесил 2 г N30 гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  299 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Нимесил 2 г N30 гранулы

  Препарат Нимесил 2 г №30 является эффективным жаропонижающим, противовоспалительным и анальгезирующим средством. Благодаря тому, что Нимесил замедляет производство в организме простагландинов, препарат действует быстро и качественно. Причем, эффективнее его действие – непосредственно в месте воспаления, чем в желудке и почках, что выгодно отличает данный препарат от некоторых аналогов Нимесила, также жаропонижающих и противовоспалительных. Применение Нимесила позволяет снять нежелательные симптомы примерно на шесть часов.

  Показания

  • инфекционно-воспалительные заболевания, в том числе, и после травм и/или оперативных вмешательств;
  • болевом синдроме различной этилогии (после травм и операций, зубной, головной и менструальной болях, ревматической боли);
  • воспалительные заболевания опорно-двигательного аппарата, сопровождающиеся болевым синдромом;
  • гинекологические, урологические и сосудистые болезни;
  • повышенная температура тела.

  Способ применения

  Описание способа применения Нимесила говорит о том, что его можно принимать только взрослым пациентам. Нимесил детям не назначают! В среднем в сутки необходимо принять до 200 мг препарата за два приема, после еды. Перед приемом приготовляют суспензию: содержимое пакетика заливают теплой водой. Хорошие отзывы Нимесил завоевал благодаря своей отличной переносимости и быстроте действия. Однако перед тем, как купить Нимесил и приступить к лечению, обратите внимание на перечень противопоказания.

  Противопоказания

  Препарат не назначают при:

  • язве, 

  • дисфункции почек, 

  • беременности и кормлении, 

  • кровотечениях в ЖКТ, 

  • сахарном диабете ІІ типа, 

  • диарее, 

  • изжоге, 

  • рвоте, 

  • сердечной недостаточности, 

  • артериальной гипертензии, 

  • а также личной непереносимости компонентов препарата. 

  В Украине Нимесил продается в виде порошка в индивидуальных пакетах. Цена Нимесила в Киеве и других городах может отличаться в зависимости от аптеки. Закажите Нимесил в нашей онлайн-аптеке и получите его по лучшей цене.


  Цена Нимесил 2 г N30 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Нимесил 2 г N30 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. 

  Нимесил 2 г N30 гранулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  НІМЕСИЛâ

  (NIMESILâ)

  Склад:

  діюча речовина: німесулід;

  1 однодозовий пакет по 2 г гранул містить німесуліду 100 мг;

  допоміжні речовини: макроголу цетостеариловий ефір, сахароза, мальтодекстрин, кислота лимонна безводна, апельсиновий ароматизатор.


  Лікарська форма.

  Гранули для оральної суспензії.


  Основні фізико-хімічні властивості: світло-жовтий зернистий порошок з апельсиновим запахом; після часткового розчинення колір розчину білий або світло-жовтий.


  Фармакотерапевтична група.

  Неселективні нестероїдні протизапальні засоби. Код АТХ М01А Х17.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. НімесилÒ - нестероїдний протизапальний засіб групи метансульфонанілідів, який виявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Лікувальна дія НімесилуÒ зумовлена тим, що він взаємодіє з каскадом арахідонової кислоти і знижує біосинтез простагландинів шляхом інгібіції циклооксигенази.

  Фармакокінетика. В організмі людини НімесилÒ добре всмоктується при пероральному прийомі, досягаючи максимальної концентрації у плазмі через 2-3 години. До 97,5% німесуліду зв’язується з білками плазми. Німесулід активно метаболізується у печінці за участю CYP2C9, ізоферменту цитохрому Р 450. Основним метаболітом є парагідроксипохідне, яке також має фармакологічну активність. Період напіввиведення – від 3,2 до 6 годин. Німесулід виводиться із організму з сечею – близько 50 % від прийнятої дози. Близько 29 % від прийнятої дози виводиться з калом у метаболізованому вигляді. Лише 1-3 % виводиться із організму у незміненому стані. Фармакокінетичний профіль у пацієнтів літнього віку не змінюється.


  Клінічні характеристики.

  Показання

  Лікування гострого болю, первинної дисменореї.

  Німесулід слід застосовувати тільки як препарат другої лінії. 

  Рішення про призначення німесуліду потрібно приймати на основі оцінки усіх ризиків для конкретного пацієнта.

   

  Протипоказання.

  Відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату. Гіперергічні реакції, у анамнезі (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти чи інших нестероїдних протизапальних препаратів. Гепатотоксичні реакції на німесулід у анамнезі.

  Супутнє застосування інших речовин з потенційною гепатотоксичністю.

  Алкоголізм та наркотична залежність.

  Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані із попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів.

  Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у фазі загострення, наявність в анамнезі виразки, перфорації або кровотечі у травному тракті.

  Наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю. 

  Тяжкі порушення згортання крові.

  Тяжка серцева недостатність.

  Тяжке порушення функції нирок.

  Порушення функції печінки.

  Хворі із підвищеною температурою тіла та/або грипоподібними симптомами.

  Дитячий вік до 12 років.

  Третій триместр вагітності та період годування груддю.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Фармакодинамічні взаємодії.

  Кортикостероїди: підвищується ризик виникнення виразки травного тракту або кровотечі. Антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSSRIs): збільшується ризик виникнення кровотеч у травному тракті.

  Антикоагулянти: НПЗЗ можуть підсилювати дію антикоагулянтів, таких як варфарин або ацетилсаліцилова кислота, через що така комбінація протипоказана хворим із тяжкими розладами коагуляції. Якщо такої комбінованої терапії не можна уникнути, необхідно проводити ретельний контроль показників згортання крові.

  Діуретичні засоби, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту та антагоністи ангіотензину ІІ.

  НПЗЗ можуть послаблювати дію діуретиків та інших антигіпертензивних препаратів. У деяких хворих із погіршеною функцією нирок (наприклад у зневоднених хворих або пацієнтів літнього віку) спільне застосування інгібіторів АПФ, антагоністів ангіотензину ІІ або речовин, що пригнічують систему циклооксигенази, можливе подальше погіршення функції нирок та виникнення гострої ниркової недостатності, яка, як правило, є оборотною. Ці взаємодії слід враховувати тоді, коли хворий застосовує Німесил®  спільно з інгібіторами АПФ чи антагоністами ангіотензину ІІ. Слід бути дуже обережним, застосовуючи таку комбінацію, особливо пацієнтам літнього віку. Хворі повинні отримувати достатню кількість рідини, а ниркову функцію треба ретельно контролювати після початку застосування такої комбінації. Німесулід тимчасово послаблює дію фуросеміду щодо виведення натрію та меншою мірою – виведення калію, а також зменшує діуретичний ефект. Спільне застосування фуросеміду та Німесилу® хворим із порушенням ниркової або серцевої  функції вимагає обережності.

  У здорових добровольців німесулід швидко знижує ефект фуросеміду, спрямований на виведення натрію та меншою мірою – на виведення калію, а також знижує сечогінну дію. Одночасне застосування німесуліду та фуросеміду призводить до зменшення (приблизно на  20 %) площі під кривою «концентрація-час» (AUC) та зниження кумулятивної екскреції фуросеміду без змін ниркового кліренсу фуросеміду.

  Фармакокінетичні взаємодії з іншими лікарськими засобами.

  Були повідомлення про те, що НПЗЗ зменшують кліренс літію, що призводить до збільшення рівня літію в плазмі та токсичності літію. При призначенні Німесилу® хворим, які отримують терапію препаратами літію, слід часто проводити  контроль рівня літію в плазмі.

  Немає клінічно значущої взаємодії з глібенкламідом, теофіліном, варфарином, дигоксином, циметидином та антацидними препаратами (комбінація алюмінію та магнію гідроксиду) in vivo. Німесулід пригнічує активність ферменту CYP2С9. При одночасному застосуванні з Німесилом® ліків, що є субстратами цього ферменту, концентрація їх у плазмі може підвищуватися. Потрібна обережність у разі, коли німесулід призначається менше ніж за  24 години до або менше ніж за 24 години після прийому метотрексату, оскільки можливе підвищення рівня останнього у сироватці крові та збільшення його токсичності.

  Через вплив на ниркові простагландини інгібітори синтетаз, до яких належить німесулід, можуть підвищувати нефротоксичність циклоспоринів.

  Вплив інших препаратів на німесулід.

  Дослідження in vitro засвідчили, що німесулід витісняється з місць зв’язування толбутамідом, саліциловою кислотою та вальпроєвою кислотою. Не дивлячись на те, що ці взаємодії були визначені у плазмі крові, зазначені ефекти не спостерігалися в процесі клінічного застосування препарату.

  Особливості застосування.

  Небажані побічні ефекти можна звести до мінімуму, застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів захворювання.

  При відсутності ефективності лікування (зменшення симптоматики захворювання) терапію препаратом слід припинити.

  Під час лікування німесулідом рекомендується уникати одночасного застосування гепатотоксичних препаратів, а також утримуватися від вживання алкоголю. Застосування нестероїдних протизапальних засобів може маскувати підвищення температури тіла, пов’язане з фоновою бактеріальною інфекцією. У разі підвищення температури тіла або появи грипоподібних симптомів у пацієнтів, які застосовують німесулід, прийом препарату необхідно відмінити.

  Були повідомлення про серйозні реакції з боку печінки під час лікування Німесилом®, у тому числі із летальним наслідком, при застосуванні препаратів німесуліду. Хворі, у яких спостерігаються симптоми, схожі на симптоми ураження печінки, такі як анорексія, нудота, блювання, біль у животі, втомлюваність, темний колір сечі, або хворі, у яких дані лабораторних аналізів функції печінки відхиляються від нормальних значень, повинні припинити прийом препарату. Повторне призначення німесуліду таким хворим протипоказане. Під час лікування Німесилом® хворий повинен утримуватись від застосування інших аналгетиків. Слід уникати супутнього застосування інших НПЗЗ, у тому числі селективних інгібіторів циклооксигенази-2.

  Хворі, які застосовують німесулід і у яких з’явилися грипоподібні симптоми повинні припинити його застосування.

  У хворих літнього віку підвищена частота небажаних реакцій на НПЗЗ, особливо це стосується можливих кровотеч та перфорацій у травному тракті, які можуть бути смертельно небезпечними.

  Виразка, кровотеча або перфорація у травному тракті можуть загрожувати життю хворого, особливо якщо в анамнезі є дані про те, що подібні явища виникали у хворого при застосуванні будь-яких інших НПЗЗ (без терміну давності). Ризик подібних явищ збільшується разом зі збільшенням дози НПЗЗ у хворих, які мають в анамнезі виразку у травному тракті, особливо ускладнену кровотечею або перфорацією, а також у хворих літнього віку. Таким хворим лікування слід розпочинати з найменшої можливої ефективної дози. Для цих хворих, а також для тих, хто приймає паралельно низькі дози ацетилсаліцилової кислоти чи інших препаратів, що збільшують ризик виникнення ускладнень з боку травного тракту, слід розглянути можливість застосування комбінованої терапії із використанням захисних речовин, наприклад місопростолу або інгібіторів протонного насоса.

  Хворі з токсичним ураженням травного тракту, особливо пацієнти літнього віку, повинні повідомляти про будь-які незвичні симптоми, що виникають в ділянці травного тракту, особливо про кровотечі. Це особливо важливо на початкових стадіях лікування. Хворих, які приймають супутні препарати, що можуть підвищити ризик виникнення виразки або кровотечі, такі як кортикостероїди, антикоагулянти, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, антитромбоцитарні засоби (ацетилсаліцилова кислота), потрібно проінформувати про необхідність дотримуватись обережності при застосуванні німесуліду.

  У разі виникнення у хворого, який отримує Німесил®, кровотечі або виразки травного тракту лікування препаратом слід припинити.

  НПЗЗ з обережністю потрібно призначати хворим із хворобою Крона або із неспецифічним виразковим колітом в анамнезі, оскільки німесулід може призвести до їх загострення.

  Одночасне застосування німесуліду з іншими лікарськими засобами, такими як оральні контрацептиви, антикоагулянти, антиагреганти, можуть спричинити загострення хвороби Крона та інших захворювань травного тракту.

  Хворі із артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі, а також хворі із затримкою рідини в організмі та набряками внаслідок застосування НПЗЗ, потребують відповідного контролю стану і консультації лікаря.

  Клінічні дослідження та епідеміологічні дані дають змогу зробити висновок про те, що деякі НПЗЗ, особливо у високих дозах та при тривалому застосуванні, можуть призвести до незначного ризику виникнення артеріальних тромботичних епізодів, наприклад інфаркту міокарда та інсульту. Для виключення ризику виникнення таких явищ при застосуванні німесуліду даних недостатньо.

  Хворим із неконтрольованою артеріальною гіпертензією, гострою серцевою недостатністю, встановленою ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями, німесулід потрібно призначати після ретельної оцінки стану. Таким же чином дають перед призначенням препарату хворим із факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань, наприклад при артеріальній гіпертензії, гіперліпідемії, цукровому діабеті, при курінні.

  Хворим із порушенням функції нирок або із серцевою недостатністю препарат слід призначати з обережністю у зв’язку з можливістю погіршення ниркової функції. У разі погіршення стану хворого лікування потрібно припинити.

  За пацієнтами літнього віку необхідно проводити ретельні спостереження через можливість розвитку кровотеч та перфорацій травного тракту, погіршення функції нирок, печінки або серця. Оскільки німесулід може впливати на функцію тромбоцитів, його слід з обережністю призначати хворим із геморагічним діатезом. Однак німесулід не замінює ацетилсаліцилову кислоту при профілактиці серцево-судинних захворювань.

  Були повідомлення про рідкісні випадки тяжких шкірних реакцій при застосуванні НПЗЗ, деякі з них можуть бути смертельно небезпечними наприклад ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз. У більшості випадків, якщо протягом першого місяця при раніше призначеному курсі лікування виникали дані реакції, то ризик їх виникнення у пацієнтів значно збільшується. Німесил® необхідно відмінити при появі перших ознак шкірного висипу, ураження слизових оболонок та інших алергічних проявів.

  Застосування німесуліду може порушувати жіночу фертильність і не рекомендується жінкам, які планують вагітність. Жінкам, яким складно завагітніти, або тим, хто перебуває на обстеженні з приводу безпліддя, не рекомендується призначати німесулід.

  Німесил® містить сахарозу, тому його не слід призначати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози, мальабсорбцією глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Придушення синтезу простагландину може несприятливо вплинути на вагітність та/або розвиток плода. Дані, отримані при епідеміологічних дослідженнях, дозволяють зробити висновок про те, що на ранніх термінах вагітності застосування препаратів, що пригнічують синтез простагландину, може збільшити ризик мимовільного аборту, виникнення у плода вад серця і гастрошизису. Абсолютний ризик розвитку аномалії серцево-судинної системи підвищився з менш ніж на 1% приблизно до 1,5%. Вважається, що ризик збільшується зі збільшенням дози і тривалості застосування.

  Не слід приймати німесулід під час першого і другого триместру вагітності без крайньої необхідності. У разі застосування препарату жінками, що намагаються завагітніти, або в перший і другий триместр вагітності, слід вибирати найменшу можливу дозу і найменшу можливу тривалість лікування.

  У третьому триместрі вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть привести до розвитку у плода:

  • пневмокардіального токсичного ураження (з передчасним закриттям артеріальних проток і гіпертензією в системі легеневої артерії);

  • дисфункції нирок, яка може прогресувати до ниркової недостатності з розвитком маловоддя;

  У матері і плоду в кінці вагітності можливе:

  • збільшення часу кровотечі, антиагрегаційний ефект, який може виникнути навіть при застосуванні дуже низьких доз препарату;

  • придушення скорочувальної діяльності матки, що може призвести до затримки або подовженню періоду пологів.

  Тому німесулід протипоказаний у третьому триместрі вагітності.

  Застосування німесуліду може погіршити фертильну функцію у жінок, тому препарат не рекомендується призначати жінкам, які намагаються завагітніти. Для жінок, що відчувають труднощі з настанням вагітності або проходять дослідження з приводу безпліддя, слід припинити вживання німесуліду.

  Як НПЗЗ, що пригнічують синтез простагландину, німесулід може спричиняти передчасне закриття баталової протоки, легеневу гіпертензію, олігурію, маловоддя. Зростає ризик розвитку кровотечі, слабкості пологової діяльності та периферичного набряку. Існують окремі повідомлення про ниркову недостатність у немовлят, матері яких застосовували німесулід наприкінці вагітності. Дослідження на тваринах довели атипову репродуктивну токсичність препарату, але достовірних даних щодо застосування німесуліду вагітним не існує. Потенційний ризик для людини не визначений, отже, призначати німесулід у I та II триместрі вагітності не рекомендується. Оскільки невідомо, чи проникає німесулід у грудне молоко, його застосування протипоказано у період годування груддю.

  Німесулід може погіршити фертильну функцію у жінок, тому його не рекомендується застосовувати жінкам, які намагаються завагітніти. Жінки, які не можуть завагітніти або жінки, яким проводиться обстеження стосовно безпліддя, повинні розглянути питання про припинення застосування німесуліду. Якщо вагітність встановлена під час застосування німесуліду, то лікар має бути про це проінформований.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дослідження впливу німесуліду на здатність керувати автотранспортом або іншими механічними засобами не проводились, але якщо при застосуванні німесуліду у пацієнтів виникали головний біль, запаморочення чи сонливість, то їм слід відмовитись від керування автотранспортом або іншими механізмами.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Для того, щоб мінімізувати можливі небажані побічні ефекти, потрібно застосовувати мінімально ефективну дозу протягом найкоротшого часу. Рекомендується вживати після прийому їжі.

  Максимальна тривалість курсу лікування НімесиломÒ -15 діб.

  Дорослі. 100 мг німесуліду (1 однодозовий пакет) 2 рази на добу після їди.

  Пацієнти літнього віку. Корекція дози не потрібна.

  Діти віком від 12 років. Корекція дози не потрібна.

  Пацієнти з порушенням функції нирок. Для пацієнтів із легким або помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 30-80 мл/хв) корекція дози не потрібна, у той час як тяжке порушення функції нирок (кліренс креатиніну <30мл/год) є противопоказанням до застосування Німесилу®.

  Вміст пакета висипають у склянку, розчиняють водою і приймають перорально.

  Діти. Німесил® дітям віком до 12 років протипоказаний. 


  Передозування.

  Симптоми гострого передозування нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ) звичайно обмежуються такими: апатія, сонливість, нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці. Ці симптоми, як правило, оборотні при підтримуючій терапії. Можливе виникнення шлунково-кишкової кровотечі, артеріальної гіпертензії, гострої ниркової недостатності, пригнічення дихання, коми, однак такі явища зустрічаються рідко. Були повідомлення про анафілактоїдні реакції при застосуванні терапевтичних доз НПЗЗ та при їх передозуванні. Специфічного антидоту немає. Лікування передозування симптоматичне і підтримуюче. Даних про виведення німесуліду за допомогою гемодіалізу немає, але якщо взяти до уваги високий ступінь зв’язування німесуліду з білками плазми (до 97,5%), то малоймовірно, що діаліз виявиться ефективним. За наявності симптомів передозування або після застосування великої дози препарату протягом 4 год після його прийому пацієнтам можна призначити штучне викликання блювання та/або прийом активованого вугілля (60-100 г для дорослих), та/або прийом осмотичного послаблюючого засобу. Форсований діурез, підвищення лужності сечі, гемодіаліз та гемоперфузія можуть бути неефективними внаслідок високого ступеня зв’язування німесуліду з білками плазми. Слід контролювати функції нирок та печінки.

   

  Побічні реакції.

  Наведені у таблиці дані про побічні реакції отримані на підставі проведених клінічних досліджень та постмаркетингових досліджень. Частота небажаних явищ класифікується таким чином: спостерігаються дуже часто (>1/10); часто (>1/100, але <1/10); іноді (>1/1000, але <1/100); рідко (>1/10000, але <1/1000); дуже рідко (<1/10000), невідомо (неможливо оцінити на підставі доступних даних).

   

  Порушення з боку кровоносної та лімфатичної систем

  Рідко

  Анемія

  Еозинофілія

  Дуже рідко

  Тромбоцитопенія
  Панцитопенія
  Пурпура

  Розлади імунної системи

  Рідко

  Підвищена чутливість

  Дуже рідко

  Анафілаксія

  Розлади метаболізму

  Рідко

  Гіперкаліємія

  Розлади з боку психіки

  Рідко

  Відчуття страху
  Нервозність
  Нічні жахливі сновидіння

  Порушення з боку нервової системи

  Іноді

  Запаморочення

  Дуже рідко

  Головний біль
  Сонливість
  Енцефалопатія (синдром Рейє)

  Порушення з боку органів зору

  Рідко

  Нечіткий зір

  Дуже рідко

  Розлади зору

  Порушення з боку слухового апарату та лабіринту

  Дуже рідко

  Вертиго (запаморочення)

  Серцеві розлади

  Рідко

  Тахікардія

  Судинні розлади

  Іноді

  Артеріальна гіпертензія

  Рідко

  Геморагія
  Лабільність артеріального тиску
  Припливи

  Порушення з боку дихальних шляхів, органів грудної клітки та середостіння

  Іноді

  Задишка

  Дуже рідко

  Астма
  Бронхоспазм

  Порушення з боку травного тракту

  Часто

  Діарея
  Нудота
  Блювання

  Іноді

  Запор
  Метеоризм
  Гастрит

  Кровотечі у травному тракті

  Виразка та перфорація 12 палої кишки або шлунка

  Дуже рідко

  Біль у животі

  Диспепсія

  Стоматит

  Випорожнення чорного кольору

  Порушення з боку печінки та жовчовидільної системи

  Часто

  Збільшення рівня ферментів печінки

  Дуже рідко

  Гепатит
  Миттєвий (фульмінантний) гепатит, із летальним наслідком, у тому числі
  жовтяниця

  холестаз

  Порушення з боку шкіри та її

  придатків

  Іноді

  Свербіж

  Висип
  Підвищена пітливість

  Рідко

  Еритема
  Дерматит

  Дуже рідко

  Кропив'янка
  Ангіоневротичний набряк
  Набряк обличчя
  Еритема поліморфна
  Синдром Стівенса-Джонсона
  Токсичний епідермальний некроліз

  Порушення з боку нирок та сечовидільної системи

  Рідко

  Дизурія

  Гематурія
  Затримка сечовипускання

  Дуже рідко

  Ниркова недостатність
  Олігурія
  Інтерстиціальний нефрит

  Загальні порушення та місцеві реакції на препарат

  Іноді

  Набряк

  Рідко

  Нездужання
  Астенія

  Дуже рідко

  Гіпотермія

  Найчастіше при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) спостерігаються побічні реакції з боку травного тракту. Можливе виникнення пептичних виразок, перфорацій або кровотеч у травному тракті, які іноді загрожують життю, особливо у хворих літнього віку. Були повідомлення про такі побічні реакції після застосування цієї групи препаратів: нудота, блювання, пронос, здуття живота, запор, диспепсія, біль у животі, випорожнення чорного кольору, криваве блювання, виразковий стоматит, загострення колітів та хвороби Крона. Рідше спостерігалися гастрити.

  Були повідомлення про виникнення набряку, артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності як реакцій на застосування НПЗЗ.

  Дуже рідко при застосуванні НПЗЗ можуть спостерігатися такі реакції шкіри, як утворення пухирів, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз.

  Клінічні та епідеміологічні дослідження свідчать про те, що деякі НПЗЗ, особливо у високих дозах та тривалому застосуванні, можуть призвести до незначного підвищення ризику виникнення артеріальних тромботичних ускладнень, наприклад інфаркту міокарда або інсульту.

   

   

  Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання.

  Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці!
   

  Упаковка.

  Однодозовий пакет по 2 г гранул; по 9 або по 15, або по 30 пакетів у картонній коробці.

   

  Категорія відпуску.

  За рецептом.

   

  Заявник.

  Лабораторi ГІДОТТІ С.п.А. /

  Laboratory GUIDOTTI S.p.A.

   

  Місцезнаходження. Вiа Лiворнезе, 897 56122 Ла Веттола (Пiза), Iталiя.

  Via Livorneze, 897 56122 La Vettola (Piza), Italy.

   

  Виробник.  Файн Фудс енд Фармасьютикалз Н.Т.М. С.П.А. / Fine Foods & Pharmaceuticals N.T.M. S.P.A.

   

  Місцезнаходження. Віа Гріньяно, 43 - 24041 Брембате (БГ), Італія / Via Grignano, 43 - 24041 Brembate (BG), Italy.

     Нимесил 2 г N30 гранулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Lora 25.07.2016 Быстро помогает, долго действует, доступная цена!
  • Валентин 29.01.2013 Отличный препарат, от зубной боли спасает лучше всех
  • Марина 10.12.2014 Покупаю маме, у неё ревматоидный артрит. Она им очень довольна, говорит, хорошо и надолго боль снимает.
  • Ольга 14.02.2013 Свекровь, принимала после операции, хорошо снимало боль, а потом свекр забрал себе пьет когда артритные боли.
  • Алла 03.07.2014 Да, очень хорошее обезбаливающее. Принимаю при сильных болях во время "критических дней". Никогда никаких побочек не было, действует долго. Особенно форма выпуска в порошке мне идеально подходит - не могу глотать таблетки.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Нимесил 2 г N30 гранулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Нимесил 2 г N30 гранулы Характеристики

  Лікарська форма Гранули для оральної суспензії, 100 мг/2 г у однодозових пакетах № 9 (1х9), № 15 (1х15), № 30 (1х30)
  Виробник Лабораторіос Менаріні С.А., Іспанія Файн Фудс енд Фармасьютикалз Н.Т.М. С.П.А., Італія
  Вік Ві 12 років
  Міжнародне найменування Nimesulide
  Показання Лікування гострого болю, первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки як препарат другої лінії. Рішення про призначення німесуліду потрібно приймати на основі оцінки усіх ризиків для конкретного пацієнта.
  Протипоказання Відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату. Гіперергічні реакції, у анамнезі (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти чи інших нестероїдних протизапальних препаратів. Гепатотоксичні реакції на німесулід у анамнезі. Супутнє застосування інших речовин з потенційною гепатотоксичністю. Алкоголізм та наркотична залежність. Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані із попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у фазі загострення, наявність в анамнезі виразки, перфорації або кровотечі у травному тракті. Наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю. Тяжкі порушення згортання крові. Тяжка серцева недостатність. Тяжке порушення функції нирок. Порушення функції печінки. Хворі із підвищеною температурою тіла та/або грипоподібними симптомами. Дитячий вік до 12 років. Третій триместр вагітності та період годування груддю.
  Склад діюча речовина: німесулід; 1 однодозовий пакет по 2 г гранул містить німесуліду 100 мг; допоміжні речовини: макроголу цетостеариловий ефір, сахароза, мальтодекстрин, кислота лимонна безводна, апельсиновий ароматизатор
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва НІМЕСИЛ®
  Упаковка пакети
  Фармакотерапевтична група Неселективні нестероїдні протизапальні засоби

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги