0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Краплі при отиті

Знайдено 47 товарів
Залімська Юлія СергіївнаРедакціяЮлія Залімська
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Борная мазь 5%, 25 г
35,2грн
Є в наявності

Отит — ЛОР-захворювання, що представляє собою запальний процес у вухі. Як правило запалюється середня частина вуха (порожнина за барабанною перетинкою) і слухова труба. Дана патологія частіше поширена серед дітей ніж у дорослих. Для лікування використовуються краплі при отиті.

Найпоширенішим є отит середнього вуха, але також є і інші його види:

Зовнішній отит Середній отит Внутрішній отит
Запалення вушних раковин і зовнішнього слухового проходу Запалення барабанної порожнини з її вмістом Запущений середній отит, що перетікає в запалення внутрішнього вуха

Причини отиту

Характерною причиною отиту є запущене запалення слизової оболонки носа (наприклад, гайморит), але крім цього є й інші причини:

  • травми вушної раковини;
  • переохолодження;
  • ослаблений імунітет;
  • попадання води в слуховий прохід під час купання;
  • запалення носоглоткових мигдалин (аденоїдит).

Основним шляхом зараження вуха через носову порожнину є євстахієва труба — зв'язує канал між носоглоткою і порожниною середнього вуха.

Отит: симптоми

Характерні симптоми при запаленні вух:

  • гострий, стріляючий біль у вухі, який може віддавати в інші частини голови;
  • значне підвищення температури тіла, аж до показників 39,0°C;
  • загальна слабкість, підвищена стомлюваність;
  • погіршення слуху;
  • ексудативні виділення (гній) з слухового проходу (спостерігаються на більш запущених стадіях отиту).

Якщо вчасно не почати лікування отиту, то може виникнути серйозне ускладнення — менінгіт (запалення мозкових оболонок).

Вушні краплі при отиті

Ліки для лікування отиту можуть містити різні фармакологічні речовини і призначатися для різних його видів, засіб підбирається в залежності від тяжкості захворювання:

Протизапальні краплі для вух
Діючі речовини: феназон (нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП)) + лідокаїн (анестезуючий засіб)
Представники: Отіпакс, Дроплекс, Отікаїн, Отікс, Отібрю Мають протизапальну і аналгетичну дії, застосовуються у випадках середнього отиту. Протипоказано застосовувати при порушенні цілісності барабанної перетинки. Можна дітям від народження за призначенням лікаря.
Діюча речовина: холіну саліцилат (НПЗП)
Представники: Отінум Знімає запалення і усуває біль. Застосовується при зовнішньому і середньому отитах, при запаленні барабанної перетинки (мірінгіт). Протипоказаний при непереносимості ацетилсаліцилової кислоти і при наявності отвору (префораціі) в вушній перетинки.
Діючі речовини: феназон + бензокаїн (анестетик) + фенілефрин (судинозвужувальне)
Представники: Отізол Знімає біль, запалення, набряк. Показання: середній і баротравматичний (пошкодження барабанної перетинки внаслідок різких перепадів тиску) отит.
Антибактеріальні краплі (антибіотики)
Діюча речовина: рифампіцин
Представники: Отофа Діє бактерицидно (вбиває бактерії). Застосовується для лікування зовнішнього отиту, хронічного середнього отиту, також може використовуватися при перфорації барабанної перетинки і після операцій на середньому вухі.
Діюча речовина: ципрофлоксацин (фторхінолоновий антибіотик)
Представники: Ципрофарм, Ципринол, Ципрофлоксофарм Бактерицидний ефект, виявляють високу активність проти різних видів стрептококів. Застосовується при гострому, зовнішньому і середньому отиті.
Діюча речовина: офлоксацин (фторхінолони)
Представники: Уніфлокс Застосовується при зовнішньому і гнійному середньому отиті, а також при пошкодженнях перетинки.
Діюча речовина: норфлоксацин (фторхінолон)
Представники: Нормакс Застосовується при зовнішньому отиті, при хронічному середньому отиті і при внутрішньому.
Діючі речовини: містять бактеріофаги (віруси, що вражають бактерії) мікроорганізмів → стрептококи, стафілококи, синьогнійна паличка, кишкова паличка
Представники: Піофаг Призначається при гнійно-запальному отиті.
Комбіновані вушні краплі з антибіотиками
Діючі речовини: неоміцин (аміноглікозидний антибіотик) + поліміксину В (поліпептидний антибіотик) + дексаметазон (глюкокортикоїдний протизапальний засіб (ГКС))
Представники: Неладекс, Полідекса Володіє бактерицидною дією, порушує білок мікробної клітини і призводить до її загибелі. Застосовується при гострих і хронічних отитах (зовнішньому і середньому).
Діючі речовини: неоміцин + поліміксину В + лідокаїн
Представники: Анауран Показання: зовнішній хронічний отит, гнійний середній отит без перфорації барабанної перетинки.
Діючі речовини: хлорамфенікол (протимікробний) + беклометазон (глюкокортикоїд) + клотримазол (протигрибковий) + лідокаїн
Представники: Кандибіотик Застосовується при зовнішньому і середньому отиті без пошкодження барабанної перетинки. Можна застосовувати дітям з 6-ти років.
Діючі речовини: ципрофлоксацин + дексаметазон (кортикостероїд)
Представники: Комбініл-Дуо Використовується для лікування зовнішнього та середнього отиту, при отореї (гнійні виділення з перетинки), при шунтуванні барабанної перетинки.
Діючі речовини: фраміцетин (аміноглікозид) + граміцидин (поліпептид) + дексаметазон
Представники: Софрадекс Ефективний для лікування зовнішнього отиту.
Антисептичні засоби з антимікробною активністью
Діюча речовина: декаметоксин
Представники: Аурідексан Спрямований на лікування неперфораційних, мікробних і грибкових отитів (зовнішнього і середнього). Дітям з 12 років.
Діюча речовина: мірамістин
Представники: Мірамідез Застосовується при зовнішньому і середньому отитах (бактеріальному і грибковому) без наявності пошкоджень перетинки.
Діюча речовина: цетилпіридиній
Представники: Долоргіт Використовується при зовнішньому отиті, знімає запалення, почервоніння і свербіж.
Борна кислота Має антимікробну і фунгіцидну (знищує спори грибів) властивості. Лікує гострий і хронічний, зовнішній отит, при відсутності перфорації барабанної перетинки.
Профілактично-гігієнічні отологічні засоби
Представники: А-Церумен Нео Плюс, Деваксил, Ваксол, Ремо-Вакс
Застосовуються для розм'якшення і видалення великого утворення вушної сірки, перешкоджають утворенню сірчаної пробки. Також можуть усувати дискомфортні відчуття і свербіж. Пом'якшують зовнішній слуховий канал.

Зверніть увагу!

Протизапальні засоби не можна застосовувати при наявності пошкодження барабанної перетинки — це може викликати проблеми зі слухом, аж до його повної втрати. Перед застосуванням краплі в вухо при отиті повинні бути нагріті до кімнатної температури, їх можна зігріти в руці або ж поставити флакон в теплу (не гарячу) воду. Після закапування крапель необхідно полежати на боці як мінімум 2 хвилини.

Всі краплі при отиті для дорослих і дітей краще приймати за призначенням лікаря, особливо це важливо, якщо ви не знаєте, чи пошкоджена барабанна перетинка чи ні.

Купити і підібрати краплі для лікування отиту ви можете в інтернет-аптеці apteka24.ua. Ціни, зазначені на сайті, актуальні при покупці онлайн.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Краплі при отиті

Краплі при отитіЦіна
Гриппостад Рино спрей 1 мг 10 мл
124,1грн
Ципрофарм краплі очні/вушні 0.3% 10 мл
125,1грн
Гриппостад Рино краплі в ніс 1 мг 10 мл
102,6грн
Ототон краплі вушні, 16 г
159,8грн
Галазолін краплі при захворюваннях порожнини носа 0,05%, 10 мл
65,7грн