Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Деваксил 10 мл капли ушные

  Loading...
   Купить Деваксил 10 мл капли ушные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  99,20 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Деваксил 10 мл капли ушные

  Рекомендации по применению

  Профилактически гигиенический отологические средство ДЕВАКСИЛ может применяться для растворения и удаления ушных серных пробок и предупреждения их формирования в результате накопления ушной серы, регулярной гигиены ушей при повышенном образовании серы (особенно при пользовании слуховыми аппаратами, телефонными гарнитурами и головными телефонами, которые закрепляются в наружном слуховом проходе , после пребывания в запыленных местах или зонах повышенной влажности, занятий водными видами спорта и отдыха), особенно при ощущении заведение ености ушного канала, жалобах на зуд, покраснение и другие неприятные ощущения в наружном слуховом канале.

  Противопоказания:

  Повышенная чувствительность к любому компоненту, возраст до 3х лет, гнойный отит, перфорация барабанной перепонки, беременность и период кормления грудью.


  ***************

  Рекомендації щодо застосування

  Профілактично-гігієнічний отологічний засіб ДЕВАКСІЛ може застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок і попередження їх формування внаслідок  накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеному утворенні сірки (особливо при користуванні слуховими апаратами, телефонними гарнітурами та головними телефонами, які закріплюються в зовнішньому слуховому проході, після перебування у запилених місцях або зонах підвищеної вологості, занять водними видами спорту та відпочинку), особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі.  


  Протипоказання: 

  Підвищена чутливість до будь-якого компоненту, дитячий вік до 3х років, гнійний отит, перфорація барабанної перетинки, вагітність та період годування груддю.
  Цена Деваксил 10 мл капли ушные актуальна при заказе на сайте. Купить Деваксил 10 мл капли ушные в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Деваксил 10 мл капли ушные Инструкция

  ДЕВАКСІЛ

  ІНСТРУКЦІЯ ОПИС

  профілактично-гігієнічний отологічний засіб
  Склад: вода дистильована, гліцерин, натрію саліцилат, ПЕГ- 40 гідрогенізована рицинова олія, борна кислота, перекис водню.
   
  Функціональні властивості. Профілактично-гігієнічний отологічний засіб «ДЕВАКСІЛ» являє собою комбінацію компонентів, що можуть застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок і попередження їх формування внаслідок накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеному утворенні сірки, особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі. Комбінація гліцерину з гідрогенізованою рициновою олією сприяє пом'якшенню та відновленню природного рівня зволоженості шкіри зовнішнього вушного каналу.
   
  Перекис водню сприяє розчиненню сірчаної пробки та полегшує її подальше видалення з вушного каналу. Перекис водню, в складі розчину, при контакті з вушною сіркою, ушкодженою шкірою та слизовими оболонками вступає в реакцію, в результаті якої вивільняється активний кисень, який сприяє очищенню поверхні, розчиненню та інактивації органічних речовин (в т.ч. вушної сірки).
   
  Натрію саліцилат має протизапальні, підсушуючі, антисептичні, кератолітичні та кератопластичні властивості. Сприяє зменшенню неприємних відчуттів у зовнішньому слуховому каналі.
   
  Борна кислота затримує ріст і розвиток бактерій завдяки антисептичним та антимікробним властивостям, запобігає наслідкам надмірного вироблення шкірного сала та утворенню надлишку сірки.
   
  РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ.
  Профілактично-гігієнічний отологічний засіб ДЕВАКСІЛ може застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок і попередження їх формування внаслідок  накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеному утворенні сірки (особливо при користуванні слуховими апаратами, телефонними гарнітурами та головними телефонами, які закріплюються в зовнішньому слуховому проході, після перебування у запилених місцях або зонах підвищеної вологості, занять водними видами спорту та відпочинку), особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі.  
   
  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ.
  Ретельно вимийте руки з милом і водою. Перед застосуванням краплі слід нагріти до температури тіла, потримавши флакончик у руках. Переверніть флакон кінчиком крапельниці вниз або зробіть так, щоб засіб потрапив в крапельницю. Нахиліться або лягайте на бік так, щоб вухо, яке закапується, було вгорі. М’яко потягніть вухо назад і вгору, щоб відкрити слуховий прохід. Закапайте потрібну кількість крапель у вухо. Акуратно натисніть на козелець, щоб краплі потрапили в слуховий прохід. Тримайте голову нахиленою або залишайтесь в положенні на боці протягом декількох хвилин. Після, при необхідності, очистіть вушну раковину.
   
  Після використання відразу закрийте флакон кришкою і вимийте руки.
   
  Для видалення вушних пробок: кількість розчину залежить від розмірів слухового каналу, від 2 до 4 крапель в кожен слуховий канал 2-3 рази на день протягом 3-4 днів.  
   
  Для попередження накопичення надлишку вушної сірки у зовнішньому слуховому проході та для регулярної гігієни вух при підвищеному її утворенні: по 2-4 краплі в кожен слуховий канал двічі на місяць.
  Повторне застосування можливе після консультації з лікарем.
   
  Застереження щодо застосування. Призначений тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. Дітям від 3 років рекомендовано застосовувати під наглядом дорослих. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Перекис водню, що входить до складу засобу, вступаючи в реакцію зі шкірою слухового проходу і/або вушною сіркою, може викликати відчуття шипіння у вусі.
   
  Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого компоненту, дитячий вік до 3х років, гнійний отит, перфорація барабанної перетинки, вагітність та період годування груддю.
   
  Термін придатності. 24 місяці від дати виготовлення. Після першого відкриття використати протягом 1 місяця.
   
  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.
   
  Форма випуску: краплі вушні.
   
  Упаковка: по 10 ml (мл) у флаконі зі скла коричневого кольору, обладнаному крапельницею - ковпачком з поліетилену і охоронною стрічкою контролю першого розкриття.
   
  Виробник: ПП «ЧАРЛІ», вул. Полтавський шлях, 123, м. Харків, 61064, Україна, тел.: +38 (057)751 80 34;  адреса виробничих потужностей: Україна, м. Харків, вул. Роганська, 151.
   

  Деваксил 10 мл капли ушные Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Деваксил 10 мл капли ушные Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Деваксил 10 мл капли ушные Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.