0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Гриппостад Рино краплі в ніс 1 мг 10 мл

Код товару:Код:  376.0041
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Елена
Наверно хорошее сырье использует производитель, потому что капли помогают снять отек слизистой носа очень быстро. Эффект сохраняется до 6-8 часов.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Диана
Достойно своих денег. Отличное средство. Качество на высоте.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Препарат эффективен! Достаточно часто страдаю от аллергического ринита. По совету врача купила Гриппостад Рино и это средство не разочаровало, а действительно помогло. Капли помогают быстро, пользоваться удобно, пипетка надежная и удобно набирать капли, заложенность носа прошла достаточно быстро, облегчение действует в течении нескольких часов, слизистую не сушат. Пользоваться можно не более 5-ти дней, но за это время облегчение наступает.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Гриппостад Рино краплі в ніс 1 мг 10 мл
Гриппостад Рино краплі в ніс 1 мг 10 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
86грн
107,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview