0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від стенокардії

Знайдено 221 товар
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Стенокардія, або грудна жаба — одна з форм ІХС. Напади цього захворювання розвиваються через порушення кровопостачання міокарда, через що погіршується його забезпечення киснем. Причин цього стану може бути багато, але найчастіше стенокардією страждають пацієнти з атеросклерозом судин. Також у зоні ризику знаходяться люди зі спадковістю, з ожирінням, цукровим діабетом, гіподинамією.

Передумовою нападу можуть стати:

  • сильне психоемоційне напруження;
  • стреси;
  • надмірне фізичне навантаження;
  • переїдання;
  • прийом алкоголю.

Давляча й пекуча локалізується завжди за грудиною, може поширюватися в плече або лопатку. Приступ супроводжується й іншими неприємними симптомами, зокрема підвищенням кров'яного тиску, задишкою, потом і т. д. При перших ознаках стенокардії варто відразу ж звернутися до кардіолога й пройти обстеження, так як проблеми з серцем можуть мати серйозні наслідки. 

Класифікація стенокардії розрізняє чотири класи, у залежності від тяжкості стану пацієнта. Медикаментозне лікування в будь-якому випадку повинен призначати досвідчений лікар.

Ліки проти стенокардії

Перше, що потрібно зробити при нападі — зупинити викликане його фізичне навантаження, постаратися зайняти сидяче положення. Слідом необхідно прийняти нітрогліцерин в таблетках або у вигляді спрею. Зазначені лікарські засоби приймають під язик. Якщо стан не покращився через 2-3 хвилини можна повторити прийом, але не приймати більше 3 доз.

При лікуванні стенокардії використовують препарати трьох груп. Це антиангінальні засоби, бета-блокатори й антагоністи кальцію.

Ефективні ліки:

  • антиангінальні — Депоніт, Нітрадіск, Ізокет, Пендакард;
  • бета-блокатори — Конкор, Небілет;
  • антагоністи кальцію — Ніфедипін, Дилтіазем.

Профілактика включає в себе такі важливі заходи, як відмова від шкідливих звичок, зловживання їжею, ведення активного способу життя. Так як стенокардія часто супроводжується іншими захворюваннями, необхідний постійний контроль стану здоров'я й регулярні профілактичні обстеження.

Засоби від стенокардії: ціни в аптеці

Таблетки від стенокардії можна купити в аптеці. Отримавши від лікаря список призначення, спробуйте спочатку ввести назву одного з фармацевтичних препаратів на сайті "Аптека24". Ми запропонуємо вам повний опис медикаментів, доступні аналоги, підкажемо, де найкраща ціна на необхідні ліки.

Ціни на Препарати від стенокардії

Препарати від стенокардіїЦіна
Сиднофарм таблетки по 2 мг, 30 шт.
123,6грн
Валідол-Лубнифарм таблетки по 60 мг, 10 шт.
17,5грн
Верапаміл-Дарниця розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулі, 2,5 мг / мл, 10 шт.
131,2грн
Корвалмент капсули 100 мг, 30 шт.
56,1грн
Верапаміл-Дарниця таблетки по 80 мг, 50 шт.
73,2грн