0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Краплі від кон'юктивіту

Знайдено 74 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-46 товарів

Доставляє чималу кількість клопоту, неприємна хвороба очей  — кон'юнктивіт, що характеризується розвитком запальних реакцій в слизовій оболонці одного або обох очей. До проявів його можна віднести наступну симптоматику: сльозотеча, почервоніння очей, свербіж і печіння, світлобоязнь, набряклість, можливо відчуття сухості слизової і т.д. Розрізняють такі різновиди кон'юнктивіту: алергічний, бактеріальний, викликані впливом чинників навколишнього середовища (ультрафіолетом, вітром і ін .), вірусами, з гострим і хронічним перебігом. Подібний стан можуть викликати, крім різних патогенних мікроорганізмів, також і авітамінози, носіння контактних лінз, значна перевтома очей. Допоможуть позбутися від запальних реакцій і негативної симптоматики лише хороші очні краплі від кон'юнктивіту.

Очні краплі від кон'юнктивіту

Ліки від кон'юнктивіту, що випускаються у формі очних крапель, умовно поділяються на кілька груп лікарських препаратів. Кожна з них, завдяки своєму компонентному складу, має певний пріоритетний вплив на слизову, судинну оболонки і безпосередньо на самі очі. Одні фармацевтичні препарати можуть застосовуватися тільки для лікування серйозних порушень зорової функції. Інші ж сприяють усуненню симптоматичних проявів, таких як сухість, почервоніння або ж втома очей. Є в деяких засобах, що використовуються в терапевтичній практиці офтальмолога, особливості застосування для дітей, в тому числі у новонароджених і у дітей від року, а також старшого віку, які можуть відрізнятися від такого у дорослих пацієнтів.

Так, за своїм складом і принципом дії краплі для очей поділяються на:

  • судинозвужувальні (Фенефрін, Окуметіл, Октилія, Візин);
  • поживні, з високим вмістом вітамінів в складі (Таурин, Тауфон, Рибофлавін, Віта-сел);
  • антибактеріальні (Сульфацил натрію, Флоксал, Цілоксан, Тобрекс, Вігамокс, Левоміцетин, Офтаквікс);
  • протизапальні (Софрадекс, Діфталь, Тобрадекс, Неладекс, Макситрол, Медексол);
  • протиалергічні (Максидекс, Алергодил, Опатанол, Полінадім, Візин Алерджі);
  • регенеруючі (Баларпан, Хіло-кеа, Севетін);
  • зволожуючі (Оптінол, Окутіарз, Віаль, ОКУхіл, Сістейн Баланс, Візин Чиста сльоза).

Варто відзначити, що практично всі лікувальні і профілактичні краплі для очей, незалежно від їх складових компонентів, сприяють підтримці природного складу слизової оболонки. Однак, судинозвужувальні лікарські препарати використовуються для усунення почервоніння, що з'являється в результаті тривалого перенапруження очей. Живильні краплі застосовуються при комплексній терапії офтальмологічних патологій і як загальнозміцнюючий засіб. Антибактеріальні ліки дозволяють усунути можливі інфекційні ураження і різні запальні процеси, що супроводжуються перенапруженням і почервонінням очей.

Протиалергічні ліки у формі крапель ефективні від сухості і втоми. Але крім цього, вони можуть застосовуватися при комплексному лікуванні в якості антигістамінних лікарських засобів. Регенеруючі очні краплі призначаються як в післяопераційний період, так і при терапії патологій зору, що не вимагають операції.

Група зволожуючих очних крапель, найчастіше, застосовується при кон'юнктивіті, що виникає від тривалого носіння лінз. Вони ефективно підтримують нормальний склад слизової оболонки ока і довго не дають втомлюватися при необхідності тривалого напруження органів зору.

Перед застосуванням будь-яких крапель для усунення симптоматики кон'юнктивіту та інших захворювань очей, необхідно обов'язково детально ознайомитися з інструкцією і схемою їх використання. І, незалежно від простоти і безпеки складу ліків, для запобігання появи побічних ефектів, необхідно щоб краплі для очей призначив компетентний лікар-офтальмолог. Принцип підбору конкретного фармацевтичного препарату, при цьому, полягає в обов'язковому попередньому огляді стану очей і перевірки якості зору.

Ціни на Краплі від кон'юктивіту

Краплі від кон'юктивітуЦіна
Тобраміцин-Фармекс краплі для очей, 3 мг/мл, 5 мл
87,6грн
Офталь краплі для очей, 0,5 мг/мл, 5 мл
36,4грн
Ципронекс краплі для очей і вух розчин 0,3%, 5 мл
131,1грн
Офтамірин очні/вушні/назальні краплі, 0,1 мг/мл, 5 мл
81,6грн
Візоптик краплі для очей, 0,5 мг/мл, по 5 мл у флаконах, 2 шт.
143грн