www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли

  • Купить Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 603011
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли

Капли Лекролин 40 мг/мл 5 мл - антигистаминное средство для местного применения, применяемое в офтальмологии с целью купировать аллергический конъюнктивит и кератит. Препарат Лекролин отлично подходит для длительного использования, почти не провоцирует побочных реакций и осложнений.

Главным веществом в препарате Лекролин капли выступает кромоглициевая кислота. Также лекарство содержит консервант бензалкония хлорид, натрия хлорид, натрия эдетат и инъекционную воду. Капли Лекролин ингибируют высвобождение гистамина и стабилизируют мембраны тучных клеток. Максимальное противоаллергическое действие средства развивается при профилактике глазных аллергических болезней. Оптимально использование Лекролина при глазных аллергических болезнях.

Применение Лекролина позволяет полностью или в значительной мере снизить такие аллергические симптомы как зуд, дискомфорт в глазах, жжение, светобоязнь, гипертермия конъюнктивы. Также капли Лекролин минимизируют проницаемость сосудов слизистой глаз, ограничивая контактирования аллергена с тучными клетками.

Препарат Лекролин снижает симптоматику сухости конъюнктивы, жжение. Показания к применению Лекролин имеет следующие: острый конъюнктивит, кератоконъюнктивит весенний, лихорадка сенная, папиллярный гигантский конъюнктивит, аллергический конъюнктивит. Побочные действия Лекролин вызывает очень редко. Противоказаний Лекролин имеет также немного. Стоимость Лекролин представлена на нашем сайте.

Цена Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛЕКРОЛІН®

(Lecrolyn®)

Склад:

діючі речовини: 1 мл крапель очних містить натрію кромоглікату 40 мг;

допоміжні  речовини: гліцерин, динатрію едетат, спирт полівініловий, бензалконію хлорид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні засоби. Код АТС S01G X01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Гострі та хронічні  алергічні кон’юнктивіти або  кератокон’юнктивіти.

Протипоказання.

Підвищена  чутливість до натрію кромоглікату, бензалконію хлориду або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 4-х років: по 1-2 краплі в кожне око 2 рази на добу.

При сезонному  алергічному кон’юнктивіті або кератокон’юнктивіті лікування слід розпочати одразу ж після появи перших симптомів або для профілактики - до початку періоду запилювання рослин. Лікування слід продовжувати протягом усього періоду запилювання, а в разі стійких проявів алергії -  довше.

Побічні реакції.

У випадку місцевого застосування натрій кромоглікат добре переноситься.

Можливі такі побічні реакції, як подразнення, місцеве подразнення (включаючи  відчуття чужорідного тіла, хемоз, кон’юктивальна гіперемія); скороминуще відчуття печіння;

тимчасове затуманення зору;  реакції гіперчутливості.

Можливі тяжкі генералізовані анафілактичні реакції з бронхоспазмом, які були  пов’язані із застосуванням кромоглікату натрію.

Передозування.

У дослідах на тваринах показано, що місцева або системна токсичність натрію кромоглікату є дуже низькою. При місцевому  застосуванні препарату симптоми передозування малоймовірні. У разі виникнення симптомів передозування при необхідності застосувати симптоматичне лікування.

Застосування у період вагітності  або  годування груддю.

Не виявлено побічних ефектів у плода при застосуванні у період вагітності. Проте застосовувати засіб у період  вагітності рекомендується у випадках, коли очікуваний ефект від терапії перевищує потенційний ризик  для плода.

Натрій кромоглікат може проникати у грудне молоко, але про небажану дію на дитину  при  застосуванні рекомендованих доз не повідомлялось.

Діти.

Дітям віком до 4-х років препарат застосовувати не рекомендовано.

Особливості  застосування. 

Лекролін®   містить бензалконію хлорид у якості консерванта, що може спричинити подразнення очей. Бензалконій хлорид може відкладатися у м’яких контактних лінзах та знебарвлювати їх. Перед закапуванням лінзи слід зняти і почекати щонайменше 15 хвилин перед тим, як надягти їх знову.

Як і при застосуванні будь-яких очних крапель, застосування Лекролін®  може призвести  до скороминущого порушення зору.

При закапуванні  очних крапель слід уникати будь-якого контакту наконечника крапельниці з оком або шкірою.

Загалом при алергічних кон’юктивітах носіння контакних лінз не рекомендується.

Здатність  впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом  або роботу з іншими мехінізмами. Як і у випадку інших офтальмологічних  препаратів, одразу після застосування можливе короткотермінове затуманення зору, тому перед тим  як розпочати  керування  автотранспортом або роботу з іншими механізмами, слід зачекати відновлення чіткості зору.

Взаємодія з  іншими  лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з іншими місцевими офтальмологічними препаратами слід витримувати 15-хвилинний інтервал між закапуваннями.

Фармакологічні  властивості.

Фармакодинаміка.

Натрію кромоглікат пригнічує дегрануляцію мастоцитів, стабілізуючи клітинну мембрану, і таким чином попереджає виділення гістаміну та інших речовин, які спричиняють запалення. З огляду на механізм дії препарату, найбільший ефект досягається, якщо краплі застосовувати також і з профілактичною метою. Застосування очних крапель Лекролін® зменшує потребу у стероїдах та антигістамінних засобах для лікування алергічного кон’юнктивіту. Цей препарат не запобігає появі бактеріального або вірусного кон’юнктивіту.

Фармакокінетика.

Натрію кромоглікат оборотно  зв’язується з білками плазми, приблизно  65 %.

Всмоктування натрію кромоглікату в око та кров є незначним. Біодоступність у людей після закапування в око становить 0,03 %. Натрію кромоглікат не метаболізується, а виводиться у незмінному вигляді з жовчю та сечею. Після парентерального введення період напіввиведення у плазмі становить приблизно 80 хвилин.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або ледь  жовтуватий розчин.

Не містить видимих часток.

Термін придатності.

3 роки. Термін придатності очних крапель після першого відкриття флакона 28 діб.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище  25 0С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.  По 5 мл у поліетиленовому флаконі-крапельниці. 1 флакон у картонній коробці разом з інструкцією для застосування.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.   Сантен АТ/Santen Oy.

Місцезнаходження. Нііттихаанкату 20, 33720 Тампере, Фінляндія/Niittyhaankatu  20, 33720 Tampere, Finland.

Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли Видеообзор

Лекролин 40 мг/мл 5 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні, 40 мг/мл, по 5 мл у флаконі-крапельниці, по 1 флакону в картонній коробці
Виробник Сантен АТ, Фінляндія
Вік від 4 років
Міжнародне найменування Cromoglicic acid
Показання Гострі та хронічні алергічні кон’юнктивіти або кератокон’юнктивіти.
Протипоказання Підвищена чутливість до натрію кромоглікату, бензалконію хлориду або до інших компонентів препарату.
Склад діючі речовини: 1 мл крапель очних містить натрію кромоглікату 40 мг; допоміжні речовини: гліцерин, динатрію едетат, спирт полівініловий, бензалконію хлорид, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЛЕКРОЛІН®
Упаковка у флаконі-крапельниц
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні засоби. Код АТС S01G X01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают