0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Гормони щитовидної залози

Знайдено 44 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Щитовидна залоза — невеликий орган, робота якого часто не привертає до себе особливої ​​уваги. Але саме від неї залежить, наскільки злагоджено буде функціонувати весь організм. Такі гормони, як кальцитонін, трийодтиронін і тироксин контролюють велику кількість процесів нашої життєдіяльності. Якщо процес вироблення гормонів щитовидної залози порушується (рівень підвищений або знижений), будуть потрібні гормональні таблетки для відновлення. Симптоми, пов'язані з розладом роботи щитовидної залози повинні стати приводом звернутися до ендокринолога. До них відносяться підвищена стомлюваність, сонливість, швидкий набір зайвої ваги, або навпаки, знижений апетит і різке схуднення. На проблеми з цим органом вказують зміни серцебиття, озноб або жар, нерегулярний менструальний цикл у жінок.

Гормони щитовидної залози

Консервативні схеми лікування у дорослих вимагають приймати тиреоїдні гормони з метою стабілізації роботи щитовидної залози. Вони допомагають вилікувати вузли, дифузний нетоксичний зоб. Якщо у пацієнта збільшена щитовидна залоза, знижена або підвищена функція роботи гормонів, призначають ці ж препарати.

Список найбільш ефективних гормональних ліків:

  • Еутірокс;
  • Левотироксин натрій;
  • Пропілтіоурацил;
  • Тіамозол.

Також, можуть бути призначені комбіновані препарати, такі як Тиреотом, Тиреокомб, Йодтірокс. Назва конкретного ліки, його дозування та нюанси прийому, повинен повідомити лікар. Багато з них заборонені для дітей, або вимагають більш ретельного контролю.

Дуже важливо спостерігати за здоров'ям щитовидної залози саме жінкам, так як цей орган гарантує ефективну роботу репродуктивної системи. Щитовидна залоза контролює гормональний фон, що особливо актуально під час статевого дозрівання, виношування дитини і менопаузи. Розлад гормонів цього органу призведе до негативних наслідків, аж до порушень менструального циклу і безпліддя.

Гормони щитовидної залози: ціни в аптеці

Купити засіб, призначений лікарем, можна в аптеці. Перед цим скористайтеся ресурсом "Аптека24", особливо якщо у вас цілий список ліків і ціна має значення. За допомогою нашого сайту, ви зможете здобувати медикаменти дійсно швидко і вигідно, не економлячи при цьому на якості лікарських препаратів.

Ціни на Гормони щитовидної залози

Гормони щитовидної залозиЦіна
Еутірокс пігулки по 100 мкг, 100 шт.
228,2грн
Дексаметазон-Дарниця розчин для ін'єкцій по 1 мл в ампулі, 4 мг / мл, 5 шт.
53,1грн
Рафт розчин для ін'єкцій, 4 мг/мл, 1 мл в ампулах, 10 шт.
203,9грн
Дексаметазон-Дарниця розчин для ін'єкцій по 1 мл в ампулі, 4 мг / мл, 10 шт.
87,1грн
Лапекс капсули при функціональних розладах в щитовидній залозі по 450 мг, 30 шт.
238,9грн