Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Соматин 1.3 мг (4МО) раствор

Код товара:Код:  1614013
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 30-06-2020 16:43
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
ПроизводительТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.
Классификация товараИммунобиология холод от +2 до +8
Кол-во в упаковке1
Форма выпускаРаствор для инъекций

Характеристики Соматин 1.3 мг (4МО) раствор

Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності2 роки.
Действующее веществосоматропин
Дозировка1.3 мг
Код Морион225767
Українська назваСоматин
УпаковкаПо 1,3 мг (4 МО), або 2,6 мг (8 МО) препарату у флаконі; відповідно по 1,0 мл або 2,0 мл розчинника в ампулі. По 1 флакону з препаратом і 1 ампулі з розчинником у блістері. По 1 блістеру у пачці.
Складдіюча речовина – 1 флакон препарату містить соматропіну людини рекомбінантного – 1,3 мг (4 МО), або 2,6 мг (8 МО) допоміжні речовини: маніт, гліцин, натрію дигідрофосфат дигідрат (у перерахунку на безводний), динатрію фосфат дигідрат (у перерахунку на безводний); розчинник: метакрезол, маніт, вода для ін’єкцій.
ПоказанняДіти порушення росту при недостатній секреції гормону росту (дефіцит гормону росту (ДГР); порушення росту при дисгенезії гонад (синдром Шерешевського-Тернера); порушення росту у пубертатному періоді при хронічній нирковій недостатності; порушення росту (величина стандартного відхилення (СВ) поточного росту < –2,5 і величина стандартного відхилення генетично зумовленого росту < –1) у низьких від народження дітей з ростом нижчим за вікову норму, які народилися з масою і/або довжиною тіла менше –2 стандартних відхилення, і не змогли досягти вікової норми росту (величина стандартного відхилення швидкості росту < 0 протягом останнього року) до досягнення ними 4 років і більше; порушення росту при синдромі Прадера-Віллі з метою покращення росту і будови тіла. Діагноз синдрому Прадера-Віллі слід підтвердити відповідними генетичними тестами. Дорослі Соматин® показаний як замісна терапія дорослим із вираженим дефіцитом гормону росту, асоційованим з множинним гормональним дефіцитом внаслідок відомої патології гіпоталамуса або гіпофіза, а також тим пацієнтам, які мають дефіцит хоча б одного з гормонів гіпофіза, за винятком пролактину. Таким пацієнтам слід провести відповідний динамічний тест для встановлення наявності чи відсутності дефіциту гормону росту. Для пацієнтів, у яких дефіцит фактору росту виник ще в дитинстві (як результат природжених, генетичних, набутих або ідіопатичних причин), слід повторно оцінити можливість продукувати гормон росту після закінчення подовжнього росту. Для пацієнтів з високою ймовірністю постійного ДГР, наприклад при природженому або вторинному ДГР внаслідок гіпоталамо-гіпофізарного захворювання або інсульту, СВ інсуліноподібного ростового фактора (ІРФ-І) < –2 без лікування гормоном росту протягом щонайменше 4 тижнів, повинно вважатися достатньою підставою для діагностики ДГР. Для всіх інших пацієнтів достатньо проведення аналізу ІРФ-І та одного тесту стимуляції гормону росту.
ПротипоказанняСоматропін не слід призначати при наявності ознак пухлинного росту. Протипухлинна терапія має бути завершена до початку лікування соматропіном. Соматропін не призначається як стимулятор росту дітям із закритими зонами росту епіфізів трубчастих кісток. Лікування соматропіном протипоказано пацієнтам, що перебувають у критичному стані, що гостро розвинувся як наслідок операції на відкритому серці або черевній порожнині, множинної травми та гострої дихальної недостатності. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до активної субстанції або інших компонентів, що входять до його складу.
Міжнародне найменуванняSomatropin
АТС-КлассификацияH01A C01

Инструкция Соматин 1.3 мг (4МО) раствор

Описание Соматин 1.3 мг (4МО) раствор

Видеообзор Соматин 1.3 мг (4МО) раствор

preview
Также вас могут заинтересовать
Лапекс 450мг №30 капсулы
147,2грн
В наличии